Corolla E12 vrzganie

všetko o tomto modeli

Moderátor: AndyGTP

jankobicko
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pondelok, 9. Júna 2014, 14:21

Corolla E12 vrzganie

Príspevok od používateľa jankobicko » Pondelok, 9. Júna 2014, 21:33

Zdravim som novy clen. Chcem sa spytat na radu vlastnim Toyotu corollu E12 2003 1.4 vvti. Mam ten najhorsi problem co existuje a to je vrzganie. :? viem ze mozno sa zasmejete ale neskutocne ma to stve. Pri soferovanie pocujem akokeby od pasu islo vrzganie no zistil som ze to od pasu asi nebude niekde od dveri resp. od okien lebo ked spustim dole okno tak to prestane nerozumiem tomu dakujem za kazdu radu a podporu aj za tie ,ze si mam pustit hlasnejsie radio :) Dakujem

Používateľov profilový obrázok
kracken
toyoťák
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Utorok, 25. Augusta 2009, 08:55
Bydlisko: BA

Re: problems problems

Príspevok od používateľa kracken » Pondelok, 9. Júna 2014, 21:52

... skus natriet silikonom tesnenia dveri.... alebo pocas jazdy, ked sa ozyva "vrzganie", tak skus madlom pritiahnut dvere k sebe... ci to nezmizne.. mal som to na aute podobne, musel som pri stiahnutom okne trochu zapacit vrchnu cast dveri.. cim som vlastne akoby ohol vrchnu cast dveri smerom dovnutra.. nie zas privelmi.. :mrgreen: ... mne to pomohlo...
„ıɯɐɥou ǝɹoɥ ǝɾ ʇoʍız ɾoɯ ʎlǝɔ ǝz ʇıɔod ɯɐɯ ʎpǝʞǝıu”

milos
začiatočník
Príspevky: 211
Dátum registrácie: Streda, 27. Mája 2009, 19:08
Bydlisko: Poprad

Re: problems problems

Príspevok od používateľa milos » Pondelok, 9. Júna 2014, 21:59

mne to vrzga ako je spojena palubovka s dverami nastriekal som to silikonovym sprejom na chvilu to pomohlo potom som si zvykol teraz mi to už nevadi :D
Toyota Corolla E12 1.4 VVTi

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných