autorádio

všetko o tomto modeli

Moderátor: AndyGTP

alachachbar
panic
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 26. Marca 2011, 13:36

Re: autorádio

Príspevok od používateľa alachachbar » Pondelok, 7. Júla 2014, 16:53

caute trošku sa chcem pripojit k tejto teme a nezakladat novu..aby radiko prehravalo MP3 som riešel cez FM transmiter - viem žadna vyhra ale to len dočasne ide mi o to že klasicka COROLLA E12 ma lepsie ozvočenie vnutry vozidla ako COROLLA VERSO E12j1(prve versa čo robili)..ide mi o to že chcem dat vias basov..uvažujem nad aktivnym subakom pod sedadlom..po nete ich je len každy ma napajanie klasickymi konektormi a 3,5mm jackom..čo org toyota radio nema..

otazka znie ma niekto take niečo doma čo by mi pasovalo?ak nič nenajdem budem to musiet riešit redukcnym ramikom2din radio..zvuk fakt mizerny basy na plne a z reprakov nič :? v starej E10 som si pekne muziku urobel hold v novom to nieej až tak možne
takže teda zhanam neaky aktivny subak ktory len namontujem pod sedačku napojim do radio a fachčim ..mate niečo doma?
dakuejm

Používateľov profilový obrázok
Srandista
Toyota guru
Príspevky: 1503
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 13:46
Bydlisko: Brno

Re: autorádio

Príspevok od používateľa Srandista » Pondelok, 7. Júla 2014, 20:39

Miro_B: Skus premenovat ten nazov, bol bych ti vdacny.

Hej, 70 albumov mam na 8GB SD karte, zoradenych za sebou v 12 adresaroch. Ano, obmedzenia na 15 adresarov som si vedomy, dokonca som to tu aj spominal, nie je to obmedzenie krabicky, ale autoradia.

Co sa zoradenia tyka, vzdy mi radio v adresari hraje veci nie podla zoradenia, ale podla toho, ako som to tam postupne za sebou nahral, na nazvy ani nic ine nie je brany ohlad.
Hyundai i30 1.5 T-GDI 2022, cervena
Toyota Corolla 1.8 TS 2003, cervena
Ex: Toyota Corolla 1.3 G6 1998, cervena
Family: Toyota Yaris 1.3 2006, modra metaliza
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Miro_B
panic
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Pondelok, 8. Júla 2013, 12:53
Bydlisko: Lemešany

Re: autorádio

Príspevok od používateľa Miro_B » Utorok, 8. Júla 2014, 13:57

alachachbar napísal:caute trošku sa chcem pripojit k tejto teme a nezakladat novu..aby radiko prehravalo MP3 som riešel cez FM transmiter - viem žadna vyhra ale to len dočasne ide mi o to že klasicka COROLLA E12 ma lepsie ozvočenie vnutry vozidla ako COROLLA VERSO E12j1(prve versa čo robili)..ide mi o to že chcem dat vias basov..uvažujem nad aktivnym subakom pod sedadlom..po nete ich je len každy ma napajanie klasickymi konektormi a 3,5mm jackom..čo org toyota radio nema..

otazka znie ma niekto take niečo doma čo by mi pasovalo?ak nič nenajdem budem to musiet riešit redukcnym ramikom2din radio..zvuk fakt mizerny basy na plne a z reprakov nič :? v starej E10 som si pekne muziku urobel hold v novom to nieej až tak možne
takže teda zhanam neaky aktivny subak ktory len namontujem pod sedačku napojim do radio a fachčim ..mate niečo doma?
dakuejm
Ak vymeníš rádio, myslíš že to pomôže? Ak tam sú nejaké papierové repro tak basy z toho nedostaneš. A woofer nemám. Aspoň omrkni čo sú tam za repráky.
Toyota Auris 1.6 TS 2015 97kw
ex Toyota Corolla E12 combi 1.6 VVT-i 08/2004Obrázok
ex Suzuki Baleno 1.6 combi 1997
ex Lancia Prisma TD 1985

alachachbar
panic
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 26. Marca 2011, 13:36

Re: autorádio

Príspevok od používateľa alachachbar » Streda, 9. Júla 2014, 19:53

papierove repro nie su a radio je dalšich 50% ku lepšej muzike

Používateľov profilový obrázok
Miro_B
panic
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Pondelok, 8. Júla 2013, 12:53
Bydlisko: Lemešany

Re: autorádio

Príspevok od používateľa Miro_B » Štvrtok, 10. Júla 2014, 08:37

alachachbar napísal:papierove repro nie su a radio je dalšich 50% ku lepšej muzike
Tak to by som netvrdil. Skús pichnúť do rádiobudíka s chrochtajúcim zvukom do line-in napr. repráky od PC , najlepšie 2+1 a uvidíš.
Toyota Auris 1.6 TS 2015 97kw
ex Toyota Corolla E12 combi 1.6 VVT-i 08/2004Obrázok
ex Suzuki Baleno 1.6 combi 1997
ex Lancia Prisma TD 1985

Používateľov profilový obrázok
Miro_B
panic
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Pondelok, 8. Júla 2013, 12:53
Bydlisko: Lemešany

Re: autorádio

Príspevok od používateľa Miro_B » Štvrtok, 10. Júla 2014, 09:44

Srandista napísal:Miro_B: Skus premenovat ten nazov, bol bych ti vdacny.

Hej, 70 albumov mam na 8GB SD karte, zoradenych za sebou v 12 adresaroch. Ano, obmedzenia na 15 adresarov som si vedomy, dokonca som to tu aj spominal, nie je to obmedzenie krabicky, ale autoradia.

Co sa zoradenia tyka, vzdy mi radio v adresari hraje veci nie podla zoradenia, ale podla toho, ako som to tam postupne za sebou nahral, na nazvy ani nic ine nie je brany ohlad.
Zmenil som nazov z "1_Nazov.mp3" na "1_Nazov2.mp3". Tagy v pohode, síce skladbu hodilo na koniec albumu ale to nevadí. Nechápem podľa čoho to triedi (čínska abeceda :lol: ). Ale je fakt že v tagu zmeníš čiarku, medzeru, čokoľvek je to v háji. Takže názvy áno, tagy nie. Aby som nemusel napalovať každý album na CD, skúšam to virtuálne. Čiže vytvorím image CD z audia, namapujem cez nejakú virtuálnu mechaniku napr.(PowerISO, Deamon Tools) a grabnem. Všetko funguje až na grabovanie cez WMPlayer. Skúsim iný program.
Toyota Auris 1.6 TS 2015 97kw
ex Toyota Corolla E12 combi 1.6 VVT-i 08/2004Obrázok
ex Suzuki Baleno 1.6 combi 1997
ex Lancia Prisma TD 1985

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných