Corolla vs. Honda Civic (dilema)

všetko o tomto modeli

Moderátor: AndyGTP

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cahir » Utorok, 18. Apríla 2006, 12:01

focus je urcite tiez velmi dobra volba. noveho som nejazdil, iba som v nom sedel, ale uz i stary bol podla mna super auto. a dodnes je prekrasne (ehm. . 3D prevedenie samozrejme;).
uz v starom focuse oproti corolle sa mi pacila ta ergonomia interieru, i ked na pohlad vyzeral strasne divne az nepekne. a kvalita - takisto (ak porovnam s corollou) ovela lepsi pocit som z nej mal. a sedacky detto. a dnes uz ma aj sluzne benzinove motory (co zial vtedy neboli..)a novy hokus to vsetko posuva este dalej.
akurat servis.. to nedokazem posudit.. ani kvalitu ani naklady..

Používateľov profilový obrázok
Bruni
začiatočník
Príspevky: 314
Dátum registrácie: Utorok, 17. Augusta 2004, 13:29
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Bruni » Sobota, 29. Apríla 2006, 11:32

focus je vazne skvele auto.prvy sa mi moc nepacil,ale jazdne vlastnosti boli skvele,u focusu II je to este lepsie.mal som moznost vozit sa v oboch a II sa mi lubi z kazdej stranky viac.
ex NISSAN PRIMERA GT
ex TOYOTA COROLLA E10

Používateľov profilový obrázok
johnC
toyoťák
Príspevky: 583
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Februára 2006, 19:12
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa johnC » Sobota, 29. Apríla 2006, 13:36

inak my máme doma Focusha 1,6zetec 5D 02rv ale nemal som nikdy priležitosť poriadne sa na ňom odviezť :( cool auto len sa dobe kradne !!
Toyota Corolla E11/Scott Reflex 10/noKia/Lunex DCM-fz7/Logitech-mouse/Verbatim FDD/Adibas/Mentos/Primeros
.... ideal for mňa !

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných