Corolla Verso 1.8 VVTi (2007) - LPG?

všetko o tomto modeli

Moderátor: AndyGTP

mitovka
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Januára 2014, 10:08

Corolla Verso 1.8 VVTi (2007) - LPG?

Príspevok od používateľa mitovka » Nedeľa, 26. Januára 2014, 10:47

Zdravim vas na tomto fore.

V prvom rade by som sa predstavil, volam sa Michal a vyssie spominanu Corollu mam 3 roky. kupiul som ju s 67000 km, teraz ma 122 tis. Kupil som ju preto lebo som veril spolahlivosti toyoty a tato ma nesklamala. Mimo naplni a filtrov som menil zatial len dosticky vpredu (asi pri 90 tis km) a dal som repasovat starter ktory pred mesiacom trochu blbol. Inak nic ani len neklepe, nevrzne, nebola menena jedina ziarovka!

Mal som par aut - vw polo, ford ka, peugeot 307 takze si tuto spolahlivost viem vazit.

Ale k veci, dal som hladat na fore slova LPG a co to malo som nasiel, ale ozaj malo. Hladam niekoho kto ma skusenost s tymto motorom pri prevadzke na LPG. Nepodelili by ste sa o skusenosti alebo neporadili uzitocne linky?

skfree
panic
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Utorok, 21. Októbra 2008, 15:14

Re: Corolla Verso 1.8 VVTi (2007) - LPG?

Príspevok od používateľa skfree » Streda, 5. Februára 2014, 21:56

Mam toyotu corollu 1.6VVTI r.2005 (trosku mensi motor :)) so LPG tartarini od 70k+flashlube, momentalne cez 210k.
Auto jazdi ako nove, mozem len doporucit.

Papierovaciek malo (lebo retrofit), system perfektny, v podstate okrem prehliadok o nom neviem.
Servis viem doporucit podla miesta bydliska, v okoli PP urcite selling PP.

Ak mas nejake otazky, pytaj sa :)

andy.gee
panic
Príspevky: 129
Dátum registrácie: Streda, 29. Apríla 2009, 20:36
Bydlisko: BA

Re: Corolla Verso 1.8 VVTi (2007) - LPG?

Príspevok od používateľa andy.gee » Štvrtok, 17. Apríla 2014, 22:31

Ja mam s lpg dlhodobe skusenosti, mal som ho v predoslom aute (VW) skoro 85 tisic km bez absolutnych problemov
a teraz som si dal namontovat system BRC do Corolly co som kupil nedavno, nabehal som iba par tisic km zatial ale verim, ze tiez posluzi.

V rodine mame skoro vsetky auta na plyne takze vrelo odporucam ale na systeme a kvalitnej montazi nesetrit!
Na zaciatku sa tie peniaze mozu zdat ako velky rozdiel ale tu sa setrit urcite neoplati.
Obrázok Toyota Corolla Combi 1.6 VVT-i 12/2005 + LPG (BRC)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných