corolla E12 D4D recenzia

všetko o tomto modeli

Moderátor: AndyGTP

alachachbar
panic
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 26. Marca 2011, 13:36

corolla E12 D4D recenzia

Príspevok od používateľa alachachbar » Nedeľa, 20. Októbra 2013, 20:14

čaute chlapi,buduci rok chcem reišit kupit E12 najradšej 1,6 benzin som predsa benzinovy človek ale akos rpavnemu toytakovi som dostal do uška že nie je zly motor 1,4 D4D 66kW..čital som recenzie cesky forum aj tu dačo som sa dočital a predsa je už ina doba a auta sa obienaju preto sa chcem opytat tych čo auto maju FYZICKY aky mate nazor čosa pokazilo za aky čas a tak všetko kolo toho

na autobazar EU jeden pan pisal že vtej dobe to boli NAJ motory ako 1miesto v dizloch ešte pred oktavackymi motormi,len informacei už boli psotaršie z roku 2008-09 preto sa chcem opytat aky je vaš nazor.
2litrovy motor nechcem obsahuje dvojzotrvačnyk PDF EGR a všetky kktiny tomi aj chalani v toyote poradeli nie je dobry ale ani najhorši..reagujem len na 1,4

VELKE VDAKA

Používateľov profilový obrázok
AlfGordon
začiatočník
Príspevky: 346
Dátum registrácie: Pondelok, 21. Novembra 2005, 16:31

Re: corolla E12 D4D recenzia

Príspevok od používateľa AlfGordon » Štvrtok, 20. Februára 2014, 17:14

Zdravim,
jazdim na takej od roku 2006, aktualne cca 120 tisic km. Bezne servisne prehliadky a vymeny naplni, doteraz sa mi "pokazila" antena, je na nej ohlodany plast okolo kovovej zakladne a budem ju musiet vymenit, je skareda.
Corolla kombi 1,4 D-4D, 66kW
Auris 1,33 Dual VVT-i, 74 kW
Avensis T27

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných