Strana 1 z 1

Corolla E12 - pristrojova doska

Napísané: Nedeľa, 13. Októbra 2013, 20:55
od používateľa mardo
Zdravim

vyuzivam auto kazdodenne a do teraz som nemal takyto problem.
Rano, ked zom nastartoval vsetky rucicky na pristrojovke mi hodilo skoro na maximum, a kedze som mal plnu nadrz tak tu som mal pretocenu uplne naopak. Pocas jazdy mi cela pristrojovka vypinala a zapinala. Robilo to az tak, ze vsetko zhaslo a nabehlo, a skakalo hore - dole. Skusil som vypnut motor a nahodit, ale neprestalo to.
Neskor pri druhej jazde asi o hodinu neskor mi motor siel asi na 3 valce, bolo to poznat podla zvuku a tahu. Zacala blikat kontrolka Engine.
Nevie niekto poradit v com moze byt problem???

Dakujem.

Corolla, r.v.04, 4ZZ-FE, 1,4-16V, hatchback