Strana 1 z 1

Stierace na Corollu 2011

Napísané: Pondelok, 18. Februára 2013, 15:03
od používateľa Milos_SK
Zdravim,
Viete mi poradit kde mozem kupit stierace (pripadne gumicky) na Toyotu Corolla 2011? Rozmery su 350mm a 650mm.
Zhanal som to v 3 obchodoch v BA a nepodarilo sa mi ich najst ani na internete.
Najdlhsie gumicky som nasiel 620mm.

Re: Stierace na Corollu 2011

Napísané: Pondelok, 18. Februára 2013, 15:43
od používateľa grexos
Napis na nipponcars.sk

Re: Stierace na Corollu 2011

Napísané: Pondelok, 18. Februára 2013, 16:27
od používateľa AndyGTP
pozeral som, ze pre E15 sedan by mali byt 400mm + 650mm. Ale daju sa zohnat vsetky varianty, 650, 350 aj 400. Dokonca od Densa. Asi si bol v zlych predajniach :)

Re: Stierace na Corollu 2011

Napísané: Pondelok, 18. Februára 2013, 16:40
od používateľa Milos_SK
Povodne stierace mam 650 a 350. Ale myslim, ze sa tam zmesti aj 400.
Nasiel som Bosch AEROTWIN 650+340 aj 650+400.

Odporucas tieto stierace? Pripadne vies odporucit inu znacku?

Re: Stierace na Corollu 2011

Napísané: Pondelok, 18. Februára 2013, 17:41
od používateľa chmelo
AndyGTP napísal:Asi si bol v zlych predajniach :)
Súhlas....ja kupujem Valea na Slovnaftke dole pri Kysuci a bez problémov som tam minule kúpil aj 650 a 480 na Palculienu...počítam, že dve tri predajne a určite niečo nájdeš. Prípadne naozaj napíš chalanom do Nipponcars a vybavená vec ak si skôr za nákupy zo stoličky :mrgreen:

A nemusíš ísť po sadách....dajú sa kúpiť aj jednotlivo ;-)

Re: Stierace na Corollu 2011

Napísané: Pondelok, 18. Februára 2013, 17:49
od používateľa AndyGTP
tie bosch aerotwin kup kludne 650+340, presne take som nasiel aj ja. Len su radovo o nieco drahsie zvacsa. Ale nemusi to byt tak. Ak ich najdes do 40 eur za sadu, tak je to normalna cena.

Re: Stierace na Corollu 2011

Napísané: Pondelok, 18. Februára 2013, 18:12
od používateľa Milos_SK
Nasiel som za 35€ (osobne vyzdvihnem v BA), takze asi kupim tie :)
Na inej stranke som nasiel aj za 30€, ale tam by som musel dat 7€ za dobierku a dlhsie cakat...

Pripadne co si myslite o tom, ze si necham povodne stierace a vymenim len gumicky?

Re: Stierace na Corollu 2011

Napísané: Pondelok, 18. Februára 2013, 18:16
od používateľa chmelo
Meniť gumičky sa moc neoplatí....tie čo bežne dostať stoja za milú kedveš a vydržia fakt minimálny čas.

Mňa nejak neoslovili tie bezramienkové stierače a kupoval som klasické...výdrž oboch druhov približne rovnaká, kvalita stierania detto a cena bezramienkových dvojnásobná....mali len balenia po dva kusy, tak som kúpil dve 650ky a dve 480ky a za všetky štyri som dal nejakých 34 tEuro, takže spokojnosť ;-)

Re: Stierace na Corollu 2011

Napísané: Pondelok, 18. Februára 2013, 22:00
od používateľa drgi
ja som jedneho casu menil len gumicky, nejake grafitove zn. Alca (?), euro za kus a vydrzali jeden rok bez problemov. ale uz ich v tej mototechne nemaju :D

Re: Stierace na Corollu 2011

Napísané: Utorok, 19. Februára 2013, 08:00
od používateľa chmelo
No jo...kedysi predávali aj silikónové a tiež celkom vydržali...akurát, že boli hlučnejšie - búchali pri preklápaní...ale terazky mám pocit, že gumičky predávajú len také aušusové :roll:

Re: Stierace na Corollu 2011

Napísané: Utorok, 19. Februára 2013, 11:00
od používateľa Milos_SK
Nakoniec ked som bol vcera na benzinke (Shell) objavil som tam sadu grafitovych gumiciek 650mm (Sheron), tak som ich kupil (3,37€).
Prekvapilo ma ako lahko sa menia. Robil som to prvykrat a zvladol som to do 5 minut :)
Zotieraju dobre, uvidim ako dlho vydrzia.