Olej do prevodovky a serva Corolla E11 2,0D
Napísané: Piatok, 9. Septembra 2011, 19:58
Chcel by som vymenit olej v prevodovke na Corollke E11 2,0D takisto aj v serve , do prevodovky podla manuálu má ist 75W-90 GL-5 , len sa chcem spytat či by som mohol dat tieto http://www.olejcentrum.sk/motorove-olej ... -75w-90-1l
tiež chcem aj v serve vymenit ,je už dost tmavý aj v nádobke je trochu taký akoby nános po stenách neviem či bol vôbec menený niekedy http://www.olejcentrum.sk/motorove-olej ... -mercon-1l
poradte čo dávate Vy z tých značiek mám dost bordel ,do motora som dal Valvoline Maxlife Diesel 10W-40 + filter Nipparts
tiež chcem aj v serve vymenit ,je už dost tmavý aj v nádobke je trochu taký akoby nános po stenách neviem či bol vôbec menený niekedy http://www.olejcentrum.sk/motorove-olej ... -mercon-1l
poradte čo dávate Vy z tých značiek mám dost bordel ,do motora som dal Valvoline Maxlife Diesel 10W-40 + filter Nipparts