Strana 1 z 1

Olej do prevodovky a serva Corolla E11 2,0D

Napísané: Piatok, 9. Septembra 2011, 19:58
od používateľa toyot
Chcel by som vymenit olej v prevodovke na Corollke E11 2,0D takisto aj v serve , do prevodovky podla manuálu má ist 75W-90 GL-5 , len sa chcem spytat či by som mohol dat tieto http://www.olejcentrum.sk/motorove-olej ... -75w-90-1l

tiež chcem aj v serve vymenit ,je už dost tmavý aj v nádobke je trochu taký akoby nános po stenách neviem či bol vôbec menený niekedy http://www.olejcentrum.sk/motorove-olej ... -mercon-1l

poradte čo dávate Vy z tých značiek mám dost bordel ,do motora som dal Valvoline Maxlife Diesel 10W-40 + filter Nipparts

Re: Olej do prevodovky a serva Corolla E11 2,0D

Napísané: Pondelok, 12. Septembra 2011, 08:38
od používateľa smutok
Inak v slovenskom preklade manualu je chyba, je tam vynechany riadok s GL-4 specifikaciou.
Inak tie oleje podla mna mozes kludne dat, pokial splnaju specifikaciu, tak je to jedno aku znacku tam nalejes.

Ja lejem do aut hlavne Gulf produkty a filtre Union Japan od chalanov z nipponcars.sk a som spokojny.