Strana 1 z 1

Corolla E11 4E-FE hluk/spotreba

Napísané: Streda, 27. Júla 2011, 17:10
od používateľa tr0t3l
Predvsetkym vas vsetkych zdravim, som tu novy, ale budem sa zapajat castejsie. :)

Chcem sa s vami poradit o nasledujucom probleme, mam E11 4E-FE 3dv., 10/97:
cca pred mesiacom akoby auto miernej stratilo tah, na rovine problem ani nie je, ale poznat to pri jazde do kopca, predtym 70-75 na 4 bez problemov, teraz sa trapi a zacne spomalovat, az musim podradit...dalsia vec je, ze pred dvomi tyzdnami nahle zacal byt motor hlucnejsi, uz ked stojim to poznat, ale hlavne v rychlosti, mam STD, takze bez otackomeru, no podla zvuku to vo mne vyvolava pocit, ze musim ist na viac otacok aby som dosiahol rovnaku rychlost ako predtym na nizsich, prejavuje sa to aj na spotrebe, zo 7,5 sa mi zvysila na 8,5
valce idu vsetky 4, to ma napadlo ako prve, co by to este mohlo byt? :( kamarat vravi, ze len palivovy filter, ale neviem, ci by sa to prejavilo hlukom :!:

Re: Corolla E11 4E-FE hluk/spotreba

Napísané: Streda, 27. Júla 2011, 18:24
od používateľa grexos
Termostat ti ide ok ?

Re: Corolla E11 4E-FE hluk/spotreba

Napísané: Štvrtok, 28. Júla 2011, 15:06
od používateľa peterB
Vstreky, ventily (tlaky) a ine to uz snad ani nemoze byt :) . Teda jedine ze by si nemal olej alebo take daco :lol:

Re: Corolla E11 4E-FE hluk/spotreba

Napísané: Štvrtok, 28. Júla 2011, 16:27
od používateľa tr0t3l
termostat je OK a olej som menil dvomi tyzdnami :)
ak to bude, co pises peter, ako mam postupovat? niesom prilis zrucny

Re: Corolla E11 4E-FE hluk/spotreba

Napísané: Piatok, 29. Júla 2011, 06:22
od používateľa Rasťo
Olej...v motore a prevodovke... ;-) - skús pls nič iné v tom motore nemeniť a nerozoberať...