E11 - 4E-FE - Filtre, náhradné diely, akú značku?

všetko o tomto modeli

Moderátor: AndyGTP

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Utorok, 19. Apríla 2005, 21:54

@ bruni - hmm neviem ci by som chcel vyhodit cely airbox:))) asi pockam co mi napise Zmuro, ten ide nahodit iba sport. vlozku Sprintfilter, cakam na jeho recenziu hihi

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
Bruni
začiatočník
Príspevky: 314
Dátum registrácie: Utorok, 17. Augusta 2004, 13:29
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Bruni » Streda, 20. Apríla 2005, 18:52

komanche: nieee,kde zeee...mam tam sisku :o)))

andy: skus si pozriet link v starsich prispevkoch,tam som fotil ako to vyzera.nemusis sa vooobec nicoho bat :o)))

alebo radsej...

http://fotky.azet.sk/fotka.phtml?&ft=1445819

za touto fotkou su este 2 dalsie...
ex NISSAN PRIMERA GT
ex TOYOTA COROLLA E10

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Streda, 20. Apríla 2005, 21:55

hehe bruni ty lakadlo xexe, fotos som videl, dobre som studoval tu sUsku :)) co tam mas. Zaujimave. Hmm nezakakava ti to motor? viem ze v tom starom fore si vravel ze ani nie tusim... Ale momentalne ma viac zaujima remen co pojdem v piatok buduci tyzden vymenit a HLAVNE vyfuk, ktory som si na superzakernom obrubniku najebal, rozumej jemne zatlacil, tak, ze vyfukova trubka za katalyzatorom a pred koncovkou sa jemne opiera o konstrukciu podvozku. Vies si predstavit aky prijebany zvuk to vydava ked to rezonuje kov na kov.. Hlavu si mozem trieskat. Samemu mi nesiel dat vyfuk dole, v nedelu to snad u "svagra" v garazi s jamou nejak napravime... Smrt obrubnikom schovanym v trave co nevidite ked sa otacate...

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
Konik
panic
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Utorok, 18. Januára 2005, 07:49
Bydlisko: Velké Karlovice

Príspevok od používateľa Konik » Štvrtok, 21. Apríla 2005, 08:58

AndyGTP napísal: HLAVNE vyfuk, ktory som si na superzakernom obrubniku najebal, rozumej jemne zatlacil, tak, ze vyfukova trubka za katalyzatorom a pred koncovkou sa jemne opiera o konstrukciu podvozku. Vies si predstavit aky prijebany zvuk to vydava ked to rezonuje kov na kov.. Hlavu si mozem trieskat. Samemu mi nesiel dat vyfuk dole, v nedelu to snad u "svagra" v garazi s jamou nejak napravime... Smrt obrubnikom schovanym v trave co nevidite ked sa otacate...
JJ z výfukem jsem si už užil svoje v loni jsem jel ze známýma na chatu a ta je v kopcách a vede tam rozbitá polňačka a jak sem jel tak jsem několíkrát nechutně škrtl podvozkem o kameny co trčely z cesty a urval si zadní díl výfuku a před druhým katem praskl svár na spoji a auto řvalo jak tank a nedalo se stím jezdit.To bylo naposled co jsem se nechal ukecat jet na nějaké chaty po polních cestách.Výfuk se podařilo zavařit zatím drží tak jsem zvědavý jak dlouho vydrží
Corolla E11 1.8 16V 81kw 4WD

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Štvrtok, 21. Apríla 2005, 09:06

drzim palce nech vydrzi vyfuk aj dalej. Lenze ja som bol v MESTE, to je horsie...to hovori o stave ciest a udrziavani chodnikov...

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
Bruni
začiatočník
Príspevky: 314
Dátum registrácie: Utorok, 17. Augusta 2004, 13:29
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Bruni » Pondelok, 25. Apríla 2005, 17:03

andy: je to uplne v pohode,ziadne spinenie :o) zvuk je uzasny,motor pruznejsi,spotreba NIZSIA!!!
v sobotu sme sa trosku so zmurom povozili :o)
ex NISSAN PRIMERA GT
ex TOYOTA COROLLA E10

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Pondelok, 25. Apríla 2005, 21:32

kurnik bruni, ty si jak had v rajskej zahrade, stale mi tu sisku poznania podsuvas... zmuro vravel ze ked ju poriadne vytocis tak je to pocut aj citit, hmm asi by to bolo treba nazivo. Zmuro ma zatial vlazne pocity z vlozky toho filtra /Sprintfilter/, ale vravi ze este potestuje auto. Tak som zvedavy. Uvidime.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
Bruni
začiatočník
Príspevky: 314
Dátum registrácie: Utorok, 17. Augusta 2004, 13:29
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Bruni » Utorok, 26. Apríla 2005, 16:46

Andy: vies,ja som to zmurovi nechcel povedat ze z tej vlozky vela nebude...:o) malo by to byt trosku pruznejsie,kvoli lahsej priechodnosti,ale zazraky nech necaka...:o(
ALE TA SISKA...:o)))))
ex NISSAN PRIMERA GT
ex TOYOTA COROLLA E10

Používateľov profilový obrázok
wilson
Toyota guru
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wilson » Streda, 18. Mája 2005, 18:51

Bruni napísal:komanche: nieee,kde zeee...mam tam sisku :o)))

andy: skus si pozriet link v starsich prispevkoch,tam som fotil ako to vyzera.nemusis sa vooobec nicoho bat :o)))

alebo radsej...

http://fotky.azet.sk/fotka.phtml?&ft=1445819

za touto fotkou su este 2 dalsie...
aj tak by ma zaujímalo, ako tam dostal 5-dierové disky

Obrázok
Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Streda, 18. Mája 2005, 21:33

wilson napísal:
Bruni napísal:komanche: nieee,kde zeee...mam tam sisku :o)))

aj tak by ma zaujímalo, ako tam dostal 5-dierové disky
photoshopom, si pozri to zadne koleso.

inac, to je nejaka mantra, ze svetla musia byt zamracene? vyzera to hnusne a zakryva chladic.

drgi

ps: no jasne, zadne klucky nejsou k mani. Bruni, az si mienis takto pokazit auto, tak mi ho radsej daruj :-)
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
nippondenso
panic
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Mája 2005, 19:40

Príspevok od používateľa nippondenso » Nedeľa, 22. Mája 2005, 11:34

TO wilson:
jednoducho, namontoval tam rozsirovacie podlozky so zmenou roztece aj poctom srobov abo styftov....

Používateľov profilový obrázok
Bruni
začiatočník
Príspevky: 314
Dátum registrácie: Utorok, 17. Augusta 2004, 13:29
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Bruni » Pondelok, 23. Mája 2005, 16:25

wilson: bystry chlapec :o))) tento virtual tuning mi robil macher Beastie co robi aj pre Autotuning :o)
je pravda,ze kapotu by som nezamracil ani na cierno nedal,klucky nezahladil a ani ten strieborny pas na predne okno by som nechcel.velke kola ano,väcsí naraznik ano...vykonnejsi motor ANOOO!!! :o)))

to auto sa mi velmi lubi,nechcem na nom vela menit,len tem motor...
ex NISSAN PRIMERA GT
ex TOYOTA COROLLA E10

josebanche
panic
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Utorok, 8. Júla 2014, 01:16
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: E11 - 4E-FE - Filtre, náhradné diely, akú značku?

Príspevok od používateľa josebanche » Utorok, 8. Júla 2014, 14:32

Zdravím,
Chcem sa vrátiť k tejto téme - kde na Slovensku v aktuálnom čase je možné zohnať dobré ND atď na moju chudák corollku? Tiež, chcem si vytvoriť mapu vyskúšaných aj malých servisov po celom Slovensku - človek nikdy nevie, čo sa mu na cestách prihodí.
Pomôže mi niekto s info?
Ďakujem
Corolla E11 LB, 1.4 63kW, 1999 modrá metal

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných