Strana 1 z 1

E10 - číre svetlomety - predné

Napísané: Nedeľa, 27. Novembra 2005, 16:15
od používateľa Bruni
Normalne som nechcel verit vlastnym ocial ked som nasiel na slovenskom webe cire svetla na moju E10.A dokonca v 2 verziach!!!Myslim,ze viemco si kupim pod stromcek :o)))

Apropo,nepotrebuje niekto predne svetla s elektrickym nastavenim vysky na Corollu E10? :o)

Napísané: Nedeľa, 27. Novembra 2005, 16:27
od používateľa Bruni
Som v takej euforii,ze som zabudol na link :o)))

http://www.tuningshop.sk/?id=1107700356#

tie spodne :o)))

Napísané: Nedeľa, 27. Novembra 2005, 17:06
od používateľa Elvis
no som zvedavy, a potom raz neubrzdis a sme tam kde sme nechceli byt hehe

kedy sa vracias na slovensko? Bol som nedavno v kosicach, stretol som sa s marcelom, no skoda ze si tam nebol

Napísané: Pondelok, 28. Novembra 2005, 16:24
od používateľa nippondenso
Ja ich mam uz skoro rok na mojej E10-ne :D

Napísané: Pondelok, 28. Novembra 2005, 16:27
od používateľa nippondenso
jaaa sorry. Vy myslite predne... :) Ja mam iba zadne

Napísané: Nedeľa, 4. Decembra 2005, 20:11
od používateľa Bruni
elvis: 19.12. prilietam,konecne :o))) dufam,ze ked prides nabuduce do KE tak dame nejake to orosene :o)
co sa tyka neubrzdenia,aj upgrade brz je naplanovany :o)