Strana 1 z 1
E10 - číre svetlomety - predné
Napísané: Nedeľa, 27. Novembra 2005, 16:15
od používateľa Bruni
Normalne som nechcel verit vlastnym ocial ked som nasiel na slovenskom webe cire svetla na moju E10.A dokonca v 2 verziach!!!Myslim,ze viemco si kupim pod stromcek

)))
Apropo,nepotrebuje niekto predne svetla s elektrickym nastavenim vysky na Corollu E10?

)
Napísané: Nedeľa, 27. Novembra 2005, 16:27
od používateľa Bruni
Som v takej euforii,ze som zabudol na link

)))
http://www.tuningshop.sk/?id=1107700356#
tie spodne

)))
Napísané: Nedeľa, 27. Novembra 2005, 17:06
od používateľa Elvis
no som zvedavy, a potom raz neubrzdis a sme tam kde sme nechceli byt hehe
kedy sa vracias na slovensko? Bol som nedavno v kosicach, stretol som sa s marcelom, no skoda ze si tam nebol
Napísané: Pondelok, 28. Novembra 2005, 16:24
od používateľa nippondenso
Ja ich mam uz skoro rok na mojej E10-ne

Napísané: Pondelok, 28. Novembra 2005, 16:27
od používateľa nippondenso
jaaa sorry. Vy myslite predne...

Ja mam iba zadne
Napísané: Nedeľa, 4. Decembra 2005, 20:11
od používateľa Bruni
elvis: 19.12. prilietam,konecne

))) dufam,ze ked prides nabuduce do KE tak dame nejake to orosene

)
co sa tyka neubrzdenia,aj upgrade brz je naplanovany

)