E11 - Spôsob jazdy na Corolle 1.3 4E-FE
Moderátor: AndyGTP
- herbobo
- panic
- Príspevky: 75
- Dátum registrácie: Pondelok, 23. Októbra 2006, 20:37
- Bydlisko: prievidza
Re: E11 - Spôsob jazdy na Corolle 1.3 4E-FE
caute chalani,mam dvoch chlapcov,tak mozem porovnat spotreby aj ked len na dlhsie trate.Mladsi chodil ako prasa,brzda plyn, spotreba mu nesla pod 7,5l.Ja tak normal,6l a starsi chodil ako na kravach,ziadna akcl, a brzdy maximalka 90km/h a 4,5 l!!!ale ked dlhsie isiel,uz som to tu pisal ,motor akokeby zlenivel.A ked vela zerie,netreba mu dat!
- AndyGTP
- Vševed
- Príspevky: 4415
- Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
- Bydlisko: Bratislava
Re: E11 - Spôsob jazdy na Corolle 1.3 4E-FE
hm, pozdrav mladsieho!
kokso, ale 4,5 to je uzasne... nechapem!
JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)
- macik
- začiatočník
- Príspevky: 215
- Dátum registrácie: Utorok, 20. Februára 2007, 22:29
- Bydlisko: Most pri Bratislave
Re: E11 - Spôsob jazdy na Corolle 1.3 4E-FE
na dlhsie trate a pomaly, podla mna tych 4,5l moze byt... ja som v lete spravil na trase BA - SNV - BA 5,5l/100km (par kilometrov po meste, cesta je vacsinou dialnica, rychlost 120-130, 2 spolujazdci, takmer plny kufor...)
Hunyadi ix20 1.6 CVVT
EX: Honda Civic Type S 8g (UFO)
EX: Corolla E10, 4E-FE, 3D, Social Edition 299000km
EX: Honda Civic Type S 8g (UFO)
EX: Corolla E10, 4E-FE, 3D, Social Edition 299000km
Re: E11 - Spôsob jazdy na Corolle 1.3 4E-FE
Ako pisal paranormalny_somarik je to aj o predvidavosti a zbytocne sa nehnat tam, kde viem, ze budem o chvilu aj tak brzdit... Teraz mam spotrebu 6,5l takze tiez ako ty presne o liter viac cez zimu a asi aj preto, ze castejsie vytacam motordaro napísal:Gabo:
Jazdim "presne" ako ti a mam o 1l vyssiu spotrebu.
Co robim zle.Terajsia (zimna) spotreba 7,8,70% mesto a trasi do 30 km.
Toyota Auris TS Hybrid 2016
ex: Toyota Corolla e10 1995
ex: Honda Accord Tourer 2007
ex: Toyota Corolla e10 1995
ex: Honda Accord Tourer 2007
- liguere
- toyoťák
- Príspevky: 814
- Dátum registrácie: Pondelok, 30. Júla 2007, 22:54
- Bydlisko: presov
- Kontaktovať používateľa:
Re: E11 - Spôsob jazdy na Corolle 1.3 4E-FE
mozem trochu ozivit? aj ked asi OT. chcem k tym fobiam sa vyjadrit. mame sluzobne aj 1gen aj 2 gen, take trasy mestom chodim (podla palubneho) okolo 6,5-7. svagor moj robi v skodovke servise, vraj tam mali na reklamaciu jednu fabiu, ze vela zere(cez 10 furt). cosi tam vymenili, nejake cidla, nech je chlap spokojny. sa vratil ze furt vela zere.zobrali mu ju,ze na skusanie a tak.chodil s tym majitel, priemer 7,5....
cize by som to pocitacovou terminologiou nazval : USER ERROR, please replace user and try again
aby som zmiernil to OT, urcite aj na inych vozoch ako fabia to tak funguje! kolko tlacis a potom skaces na brzdy,tolko sezere
cize by som to pocitacovou terminologiou nazval : USER ERROR, please replace user and try again
aby som zmiernil to OT, urcite aj na inych vozoch ako fabia to tak funguje! kolko tlacis a potom skaces na brzdy,tolko sezere
terazky avensis combi t25 1.8vvti
ex: RIP avensis combi t22 1.8vvti
ex: e11 1.3 G6, UK = s vyrobnou chybou, volant na blbej strane
ex: RIP avensis combi t22 1.8vvti
ex: e11 1.3 G6, UK = s vyrobnou chybou, volant na blbej strane
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných