E11 - Spôsob jazdy na Corolle 1.3 4E-FE

všetko o tomto modeli

Moderátor: AndyGTP

Používateľov profilový obrázok
herbobo
panic
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Pondelok, 23. Októbra 2006, 20:37
Bydlisko: prievidza

Re: E11 - Spôsob jazdy na Corolle 1.3 4E-FE

Príspevok od používateľa herbobo » Pondelok, 4. Februára 2008, 13:50

caute chalani,mam dvoch chlapcov,tak mozem porovnat spotreby aj ked len na dlhsie trate.Mladsi chodil ako prasa,brzda plyn, spotreba mu nesla pod 7,5l.Ja tak normal,6l a starsi chodil ako na kravach,ziadna akcl, a brzdy maximalka 90km/h a 4,5 l!!!ale ked dlhsie isiel,uz som to tu pisal ,motor akokeby zlenivel.A ked vela zerie,netreba mu dat!

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: E11 - Spôsob jazdy na Corolle 1.3 4E-FE

Príspevok od používateľa AndyGTP » Pondelok, 4. Februára 2008, 18:12

hm, pozdrav mladsieho! :mrgreen: kokso, ale 4,5 to je uzasne... nechapem!

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
macik
začiatočník
Príspevky: 215
Dátum registrácie: Utorok, 20. Februára 2007, 22:29
Bydlisko: Most pri Bratislave

Re: E11 - Spôsob jazdy na Corolle 1.3 4E-FE

Príspevok od používateľa macik » Štvrtok, 7. Februára 2008, 14:13

na dlhsie trate a pomaly, podla mna tych 4,5l moze byt... ja som v lete spravil na trase BA - SNV - BA 5,5l/100km (par kilometrov po meste, cesta je vacsinou dialnica, rychlost 120-130, 2 spolujazdci, takmer plny kufor...)
Hunyadi ix20 1.6 CVVT
EX: Honda Civic Type S 8g (UFO)
EX: Corolla E10, 4E-FE, 3D, Social Edition 299000km

Používateľov profilový obrázok
Gabo
toyoťák
Príspevky: 972
Dátum registrácie: Streda, 31. Mája 2006, 16:53
Bydlisko: Nitra

Re: E11 - Spôsob jazdy na Corolle 1.3 4E-FE

Príspevok od používateľa Gabo » Pondelok, 11. Februára 2008, 22:29

daro napísal:Gabo:
Jazdim "presne" ako ti a mam o 1l vyssiu spotrebu.
Co robim zle.Terajsia (zimna) spotreba 7,8,70% mesto a trasi do 30 km.
Ako pisal paranormalny_somarik je to aj o predvidavosti a zbytocne sa nehnat tam, kde viem, ze budem o chvilu aj tak brzdit... Teraz mam spotrebu 6,5l takze tiez ako ty presne o liter viac cez zimu a asi aj preto, ze castejsie vytacam motor :razz:
Toyota Auris TS Hybrid 2016
ex: Toyota Corolla e10 1995
ex: Honda Accord Tourer 2007

Používateľov profilový obrázok
liguere
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Júla 2007, 22:54
Bydlisko: presov
Kontaktovať používateľa:

Re: E11 - Spôsob jazdy na Corolle 1.3 4E-FE

Príspevok od používateľa liguere » Streda, 17. Decembra 2008, 08:27

mozem trochu ozivit? aj ked asi OT. chcem k tym fobiam sa vyjadrit. mame sluzobne aj 1gen aj 2 gen, take trasy mestom chodim (podla palubneho) okolo 6,5-7. svagor moj robi v skodovke servise, vraj tam mali na reklamaciu jednu fabiu, ze vela zere(cez 10 furt). cosi tam vymenili, nejake cidla, nech je chlap spokojny. sa vratil ze furt vela zere.zobrali mu ju,ze na skusanie a tak.chodil s tym majitel, priemer 7,5....
cize by som to pocitacovou terminologiou nazval : USER ERROR, please replace user and try again
aby som zmiernil to OT, urcite aj na inych vozoch ako fabia to tak funguje! kolko tlacis a potom skaces na brzdy,tolko sezere
terazky avensis combi t25 1.8vvti
ex: RIP avensis combi t22 1.8vvti Obrázok
ex: e11 1.3 G6, UK = s vyrobnou chybou, volant na blbej strane

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných