Trhanie motora
Moderátor: AndyGTP
Re: Trhanie motora
Nad 7tisic otacok nechcela ist ani mne a mal som novy rozvodovy remen aj kryt rozdelovaca.

Daewoo :/
Ex:Corolka ae82 GT 4age 1588cc 16v 89kw
Ex:Skoda 100 no GT 978cc 8v 35,2kw
Ex:Corolka ae82 GT 4age 1588cc 16v 89kw
Ex:Skoda 100 no GT 978cc 8v 35,2kw
- Compact E10
- panic
- Príspevky: 82
- Dátum registrácie: Nedeľa, 21. Marca 2010, 17:26
Re: Trhanie motora
Ja som mal problem na mojej Corolle 4E-FE 16V ze my trhal motor hlavne na 1-tke a 2-ke ked som pridal viacej plyn. Problem sa vyriesil ked som vymenil predny silentblok. Jeden z problemov tychto aut ze trpi predny silentblok a zvykne sa pocase otrhnut. Tazke chalani pozrite si silentbloky na motory.
Toyota Corolla E10 4E-FE 16V, 55kW
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný