Trhanie motora

všetko o tomto modeli

Moderátor: AndyGTP

yayo
začiatočník
Príspevky: 297
Dátum registrácie: Nedeľa, 16. Marca 2008, 20:47
Bydlisko: Zilina

Re: Trhanie motora

Príspevok od používateľa yayo » Štvrtok, 20. Mája 2010, 21:30

Nad 7tisic otacok nechcela ist ani mne a mal som novy rozvodovy remen aj kryt rozdelovaca. :shock: :shock:
Daewoo :/
Ex:Corolka ae82 GT 4age 1588cc 16v 89kw :D
Ex:Skoda 100 no GT 978cc 8v 35,2kw :)

Používateľov profilový obrázok
Compact E10
panic
Príspevky: 82
Dátum registrácie: Nedeľa, 21. Marca 2010, 17:26

Re: Trhanie motora

Príspevok od používateľa Compact E10 » Nedeľa, 6. Júna 2010, 16:23

Ja som mal problem na mojej Corolle 4E-FE 16V ze my trhal motor hlavne na 1-tke a 2-ke ked som pridal viacej plyn. Problem sa vyriesil ked som vymenil predny silentblok. Jeden z problemov tychto aut ze trpi predny silentblok a zvykne sa pocase otrhnut. Tazke chalani pozrite si silentbloky na motory.
Toyota Corolla E10 4E-FE 16V, 55kW

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný