Autorizovaný servis Toyota

Vaše skúsenosti so servismi, mechanikmi, špecializovanými firmami, rady, návody a referencie.
juraj.z
nula
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Utorok, 1. Októbra 2013, 12:43

Re: Autorizovaný servis Toyota

Príspevok od používateľa juraj.z » Piatok, 21. Februára 2014, 19:02

Mechanika ako takeho? Ja tymto garazmajstrom velmi nedoverujem. Chodim do autorizovaneho servisu na Vajnorsku. Sice je to mozno drahsie, ale viem, ze odviedli dobru robotu. Hoci aj o tej cene by sa dalo polemizovat. Zatial 100% spokojnost. Ved si precitaj http://autoviny.zoznam.sk/cl/100240/129 ... e-zlyhali-

luve
nula
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Nedeľa, 25. Augusta 2013, 17:34
Bydlisko: BA

Re: Autorizovaný servis Toyota

Príspevok od používateľa luve » Piatok, 21. Februára 2014, 20:31

Dík, čítal som aj diskusiu. Autorizované servisy majú všetko predražené a tiež dávajú repasované diely, ale účtujú si nové a preto hľadám overeného mechanika, ako sa hovorí ľudovo - garážnika.

jurco88
nula
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Utorok, 1. Októbra 2013, 12:41

Re: Autorizovaný servis Toyota

Príspevok od používateľa jurco88 » Sobota, 22. Marca 2014, 20:00

Nemyslim si, ze kazdy autorizovany servis je taky :cry: Samozrejme, ze je vela takych, co odrbavaju (ako napr. PPC :evil: ) Ja som spokojny so servisom na Vajorskej. Myslim si, ze odvadzaju dobru robotu a zatial som nemal s autom u nich servisovanym ziadny problem.

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: Autorizovaný servis Toyota

Príspevok od používateľa grexos » Nedeľa, 23. Marca 2014, 00:12

Zaujimalo by ma na zaklade coho vies vies ze predavaju repasovane diely ? Mas s tym konkretnu skusenost ?
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

jan
nula
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Piatok, 4. Apríla 2014, 09:45

Re: Autorizovaný servis Toyota

Príspevok od používateľa jan » Sobota, 5. Apríla 2014, 09:55

Zla skusenost.Neodporučam servis.V decembri som si v Poprade dal vymenit spodny čap a tyč riadenia na mojom subaru.Namiesto 2hodin som na auto čakal 5dni.Po ospravedlneni a vyzdvihnuti auta som zistil ze auto nejde ako predtym čo sa tyka riadenie a v zakrute mi nečo buchalo.siel som teda zase do servisu a vravel som ze neisom spokojny a nech mi to daju doporiadku.Mechanik mi to kontroloval a dotiahol sruby na tlmiči zrejme bol natolko uvolneny ze mi tancoval v puzdre.Povedal som mu ze cestujem do zahranicia nech to zrobi poriadne neze mi sa po ceste nieco uvolni ,povedal ze je vsetko v poriadku ze si to sadne.Tak som siel domov nalozil auto a siel do zahranicia.V blave som mal volu v riadeni a po 500 km som skoncil v rakuskom servise po zaverecnej a prehovaral som majstra nech mi da auto doporiadku ze sa potrebujem do rana dostat do prace.tak mi to podotahoval, jednamatica uz bola odpadnuta zo stabilizatora.Prekontroloval a odvtedy vsetko fakči.Nebolo to zadarmo!!Ked som prisiel domov bol som to reklamovat v Poprade,oni mi to prezreli,to bola podmienka reklamacie a neistili nič.Takze vybavene.

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: Autorizovaný servis Toyota

Príspevok od používateľa drgi » Sobota, 5. Apríla 2014, 20:59

jan - mas fakturu z rakuskeho servisu? posli to slovenskemu importerovi, nech vie co za bordelarov maju v poprade. aj ked oni to asi velmi dobre vedia, a maju na haku :roll:
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

jan
nula
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Piatok, 4. Apríla 2014, 09:45

Re: Autorizovaný servis Toyota

Príspevok od používateľa jan » Nedeľa, 6. Apríla 2014, 10:15

Nemam ziadny doklad z rakuska.uz bolo po zaverecnej,som bol rad ze mi dal auto do stavu ze mozem pokracovat.

andy
nula
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Piatok, 17. Októbra 2014, 13:41

Re: Autorizovaný servis Toyota

Príspevok od používateľa andy » Utorok, 25. Novembra 2014, 15:25

Ahojte, viete mi poradit akym sposobom mozno zistit ake ukony boli na aute vykonane? (bolo sevisovane v autorizovanom servise). Resp. nemate niekoho znameho kto ma pristup k tymto dtb? :)
Dakujem!

Používateľov profilový obrázok
jarson
toyoťák
Príspevky: 660
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Mája 2008, 17:09
Bydlisko: Rožňava

Re: Autorizovaný servis Toyota

Príspevok od používateľa jarson » Streda, 26. Novembra 2014, 00:28

http://historiavozidla.toyota.sk/carinfo.aspx?lang=SK


....ale pokial viem je to len pre SK a navyse len od urciteho roku myslim ;-) Ale konkretne ukony toto neukaze- Iba datum , kde , kratky popis , stav km v danom case...to je vsetko.
...no skusit možes. Ak chces preverit zahranicie , mam dojem , že sa to da ale ako to neviem. Pocitam že nejaka služba za poplatok to bude robit. Alebo sa nakontaktovat na daný stat na toyotu priamo asi...
Civic 1.8 FD7 06 Turkey Obrázok
Carina E 1.6 XLi Lift japan 92Obrázok
Carina E 1.8 GLi Lift UK 96 R.I.P.

Jacko
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pondelok, 29. Mája 2017, 19:26

Re: Autorizovaný servis Toyota

Príspevok od používateľa Jacko » Sobota, 16. Decembra 2017, 19:01

Ahojte. V lete som sa pridal k toyotakom. Chlapi neviete mi poradiť nejakého dobrého garážmajstra Toyoty v Košiciach pripadne okolí.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných