Problém z Celicou ST 182

všetko o tomto modeli

Moderátor: Leňulka

3S-GE
panic
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Augusta 2013, 16:56
Bydlisko: Púchov

Problém z Celicou ST 182

Príspevok od používateľa 3S-GE » Pondelok, 26. Augusta 2013, 17:04

Ahoj všetci. Nie som tu nováčik ,len som sa nemohol prihlásiť na svoj starý účet tak som si vytvoril nový. Vlastním Toyota Celica T 18.
Môj problém spočíva v tom,že som dnes naštartoval auto, prešiel som asi 50m a auto zdochlo. Keď som sa ho snažil naštartovať len odpálilo a zase zdochlo. Po čase už motor šlapal zopár sekund, ale zase zdochol. Stretol sa niekto z vás už z takým to problémom? už mi to spravilo asi pred rokom, ale auto som po čase normálne naštartoval. Dnes mi to však naštartovať už nechcelo.
Ďakujem za odpoveďe

3S-GE
panic
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Augusta 2013, 16:56
Bydlisko: Púchov

Re: Problém z Celicou ST 182

Príspevok od používateľa 3S-GE » Pondelok, 26. Augusta 2013, 20:24

vyhodil som čerpadlo z nádrže, pustil som mu 12V a v pohode šliapalo len voda pretekala dosť slabo. Otočil som ho opačne a vytieklo dačo od tial. Nahodil som to spať do nádrže, všetko som ponapájal ako bolo. Naštartoval som a motor hned naskočil. Tlak z nádrže po prepláchnutí vodou doma bol znateľne väčší. Môže mi dakto poradiť aký musí byť tlak v palivovej sústave??? Ďakujem

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: Problém z Celicou ST 182

Príspevok od používateľa scream » Pondelok, 26. Augusta 2013, 20:56

pozri este ci nemas vodu v sani, kamosovi robilo podobne ked sa mu topil filter vo vode.
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Používateľov profilový obrázok
Thomas
Toyota guru
Príspevky: 1388
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 15:25
Bydlisko: BA - Engerau

Re: Problém z Celicou ST 182

Príspevok od používateľa Thomas » Pondelok, 26. Augusta 2013, 21:22

Neviem presne ale v lište by mal byť okolo 2,8 bar...a ostatné veci? Podtlaky, sviečky, poprípade predzápal rozvody sú OK? Čo diagnostika?
Toyota Celica 2,0 16v 1993 turbo4wd with swap JDM 3S-GTE
Stock engine, no EGR, Blitz nur Spec + A-M-A + downpipe=1bar, Tial Bov

Toyota Corolla 1,4 VVTi 2004

ex: 2x Celica AT180

3S-GE
panic
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Augusta 2013, 16:56
Bydlisko: Púchov

Re: Problém z Celicou ST 182

Príspevok od používateľa 3S-GE » Utorok, 27. Augusta 2013, 19:52

Ďakujem za odpovede. Myslím si,že problém nastal ked mi dochádzalo palivo a bol som nútení natankovať na Slovnaftke. Ked mi to spravilo pred rokom tak som začal tankovať na OMW a bolo po problémoch. ako píšem bol som nútení natankovať na slovnaftke a to bol problém. Dnes som natankoval asi 3/4 nádrže MAX MOTION na OMW a auto normálne ide. Ešte raz všetkým ďakujem za odpovede.

S pozdravom Martin

Používateľov profilový obrázok
bocoride
panic
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Streda, 31. Júla 2013, 14:19
Bydlisko: MT

Re: Problém z Celicou ST 182

Príspevok od používateľa bocoride » Piatok, 6. Septembra 2013, 14:19

3S-GE napísal:Ďakujem za odpovede. Myslím si,že problém nastal ked mi dochádzalo palivo a bol som nútení natankovať na Slovnaftke. Ked mi to spravilo pred rokom tak som začal tankovať na OMW a bolo po problémoch. ako píšem bol som nútení natankovať na slovnaftke a to bol problém. Dnes som natankoval asi 3/4 nádrže MAX MOTION na OMW a auto normálne ide. Ešte raz všetkým ďakujem za odpovede.

S pozdravom Martin
Na slovnaft naozaj iba ked musis...
Toyota Celica T18 4A-FE
Mazda CX-7 2.3 DiSi Turbo

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Problém z Celicou ST 182

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Piatok, 6. Septembra 2013, 20:27

takto, pri Celice 5 -6 gen 3sge som tiez slovnaft nemohol tankovat, pri IS je to jedno, to zozerie vsetko :-D
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

3S-GE
panic
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Augusta 2013, 16:56
Bydlisko: Púchov

Re: Problém z Celicou ST 182

Príspevok od používateľa 3S-GE » Nedeľa, 22. Septembra 2013, 15:11

Neviem čo sa stalo, ale asi som to prechválil. Dlho to nevydržalo. :( Auto začalo zase skapínat. Tak som dnes vybral palivový filter. Prietok cez filter je dobrý. Rozobral som aj rozdelovač teda len hlavu rozdelovača a kontakty boli všetky zaoxidované aj ten kontakt na ramienku. Objednal som aj nové sviečky tak dúfam sa už problém nebude opakovat. Ešte som sa chcel spýtať , kde nájdem tie podtlaky a ako sa to dá zistiť či sú v poriadku.


Za všetky rady budem vďačný ;-) . S pozdravom Martin

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných