GO Motora 1ZZFE

všetko o tomto modeli

Moderátor: Leňulka

Používateľov profilový obrázok
pito
panic
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 18:31

GO Motora 1ZZFE

Príspevok od používateľa pito » Sobota, 1. Júna 2013, 13:55

NO k teme:Mam Celicu asi 5rokou ked ju kupoval mala najazdene cca 87tis.Km asi jak vetšinou u 7g. začala papať Olej no som rad že som sa na tychto strankach dočital bo inak by bola už davno Zadreta! po vela čitaniach a debatach či s Idaho,Liborom,Krosmenom a Kennym,Zejdym,Pavlem a neustalom žrani Oleja rozhodol na GO.Motor mal najazdenych 188840KM čo knemu napisať išiel Super namal som snim žiadne problemi tahal dobre až do Obmezdovača,kolisanie otačok žiadne bol som snim vlastne Spokojny až nato ked som šiel na dlhu trasu tak som musel mať vždy prisebe 1 litrik Oleja ,Motor mi Honza cely rozobral do šrobiku jak sa hovori na a bol neskutočne zasrany keby sem viem davať fotky asi by ste nepochopili ,menili sa Kružky,gufera tesnenia,regulator oleja atd.Ventili sa prebrusili boli ok tak sme ich nemenili.. Hlava bola dobra VAŽNE ! valce vnej bez problemu behali neboli ani doškriabane či inak znehodnotene ! čiže Vložkovanie nebolo Nutne a tak sme sa zhodli Neriešiť tu Velmi často spominanu OVALITU VALCOU je tu nato dosť Odkazou ked vyzdvihol auto u Zejdyho cestou domou cca 500Km som dufal že sa nič nestane a motorovo veru šla perfektne..teraz mam najazdene cca 2000 KM.čiže rozhodol napisať Motor ide stale fantasicky žiadne problemi pri štartovani,volnobehu,jazde po meste či cestach,na dialnici sa chova super a nemam žiednu obavu pri vytačani motora či po dlhej ceste jak Doteraz ubytok Oleja po tychto Km tak 3dc čo si myslim že je asi normalne..Motor si ešte sadal i ho par krat povytačal i touto cestou sa chcem podakovať Zejdymu za super preciznu pracičku aj každodene Informovanie Oprav cca 1.Mesiac .Motor ma nabehane 186860 Km a ked sa dostanem nad 200tis.tak určite dam ešte Info.čo a ako s Motorom.tymto chcem podakovať i vyšie uvedenym chalanom Honzo tebe velke DIKY a tešim sa na dalšie stretnutie samozrejme aj s Lenkou Držte sa . Samozrejme som to chcel dať aj na SR stranku a dufam že to niektorych ako Info poteši a ked tak pokecame s chalanmi aj Osobne :lol:

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: GO Motora 1ZZFE

Príspevok od používateľa scream » Nedeľa, 2. Júna 2013, 17:33

este keby si dal na zaver aj cenu, tak by to bolo zaujimavejsie :) ... uprimne motor po GO si predstavujem trochu inak ale zas ked to ide...:)
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Používateľov profilový obrázok
pito
panic
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 18:31

Re: GO Motora 1ZZFE

Príspevok od používateľa pito » Pondelok, 3. Júna 2013, 11:39

inak jako hadam nečakaš že budem pisať ozaj všetky sučiastky čo menili :lol: a celkovy postup.. :roll: cena nač abys rypol :mrgreen:

Používateľov profilový obrázok
Legon
Toyota guru
Príspevky: 1417
Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
Bydlisko: Jarok
Kontaktovať používateľa:

Re: GO Motora 1ZZFE

Príspevok od používateľa Legon » Pondelok, 3. Júna 2013, 12:20

nuz, tak na zraze to budeme musiet z teba vypacit :P

Používateľov profilový obrázok
pito
panic
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 18:31

Re: GO Motora 1ZZFE

Príspevok od používateľa pito » Utorok, 4. Júna 2013, 01:09

Legon Kamo šak nič tajne..pokecame...o nič nejde Jen nechcel niekomu brať prectavi 8)

Používateľov profilový obrázok
patres
toyoťák
Príspevky: 543
Dátum registrácie: Sobota, 24. Júla 2010, 16:29
Bydlisko: nitra

Re: GO Motora 1ZZFE

Príspevok od používateľa patres » Štvrtok, 10. Októbra 2013, 12:12

boha cil som si to vsimol...ja idem na nieco podobne na jar asi az.. teraz iba dolievam uz..keby mu nedavam kapky tak hadam az tolko nepapa ale kedze ja som ja :mrgreen: tak tiez ma caka minirepas...dufam ze nebude to take zle a bude stacit kruzky vymenit a rozvody uz sa daju nove kedze gufera uz su...:D
celica 7.gen-105kw vvti
celica 1.gen TA28 ST

Obrázok

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných