vymena dveri

všetko o tomto modeli

Moderátor: Leňulka

lolobrigida
panic
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Sobota, 19. Novembra 2011, 18:47
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať používateľa:

vymena dveri

Príspevok od používateľa lolobrigida » Nedeľa, 5. Augusta 2012, 21:08

nazdar .... chystam sa menit dvere na vodicovej strane ... kupil som cisto len plech(dvere) takze ma caka komplet prehodenie tapacirungu, okna,atd.... tak ze kolko casu asi si na to mam vyhradit ?? nema s tym dakto skusenosti ??? dvere zvyknu sedet, alebo mam ratat s tym ze nepasnu riadne ?? popripade
dajake grify co spravit prv atd ??

este mam otazocku kus mimo temu ...
celica 2,0 gti r.v.: 1991 ... --- usetrim viac paliva, ked vyradim do neutralu ?? alebo to nezere viacej aj ked mam zaradeny daky prevodovy stupen , no idem bez plynu .... lebo viem len, ze diesel ked pusti plyn a ma aj zaradene daco tak nezere vobec

diky

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: vymena dveri

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Nedeľa, 5. Augusta 2012, 21:54

ziadny i ckovy motor by nemal zjest ani kvapku, ked sa gulas a mas zaradenu rychlost, bez plynu... ak by si vyhodil neutral, uz ti bude zrat, lebo musi drzat volnobeh...

Dvere neviem, nemenil som este,.. no velmi zalezi aj na zrucnosti... niekomu hodinka, niekomu den...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

lolobrigida
panic
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Sobota, 19. Novembra 2011, 18:47
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať používateľa:

Re: vymena dveri

Príspevok od používateľa lolobrigida » Pondelok, 6. Augusta 2012, 05:34

diky .... takze , ked mam zaradene (cokolvek) a pustim plyn tak to nezere vobec ? resp. minimum ??

este jedna vec pls .... dvojka-trojka sa mi horsie radi dako ... ce to vymenu oleja v prevodovke ?? alebo novy kus ?

diky

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných