Celica meeting v Polsku pod stanem

všetko o tomto modeli

Moderátor: Leňulka

Cvok
panic
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Štvrtok, 7. Júla 2011, 08:43

Celica meeting v Polsku pod stanem

Príspevok od používateľa Cvok » Sobota, 16. Júla 2011, 18:12

Omlouvám se, že to hodím tady, přestože to je už v sekci srazů, ale myslím, že by bylo fajn, kdyby to věděli všichni a třeba ne všichni se tam dívají.

Chystá se jedinečná událost, která tak poblíž nikdy nebyla, a to celoevropský celica meeting v Polsku. Už se přihlásili od Vás dva a snad nás bude víc, budeme neoficiální skupinka, která by měla chuť strávit víkend ve společnosti "stejně postižených" s tím, že se občas přimísíme k oficiální evropské skupině :)

Není to úplně závazné, nějaké info zde: http://toyotaklub.cz/forum/viewtopic.ph ... 509#202509

Pokud byste měli zájem, pište mi tady SZ/SS nebo na mail F.Valicek(zav)seznam.cz Vaši přezdívku tady a den, kdy byste chtěli jet. Připíšu Vás na seznam.

Na kemp jsem psal mail, ale neozývají se, tak doufám, že nebudem muset jet na slepo, teda já se u Tesca klidně vyspím, ale je příjemnější mít jistotu. Tuším, že to na 1 os. vychází 20zl./noc se stanem i autem + za každou další osobu 6zl./noc.

Děkuji a taky Vás prosím, rozšiřte to mezi sebou, aby se o tom dověděli pokud možno všichni, co by mohli mít zájem.

Cvok
panic
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Štvrtok, 7. Júla 2011, 08:43

Re: Celica meeting v Polsku pod stanem

Príspevok od používateľa Cvok » Nedeľa, 17. Júla 2011, 13:41

Co se Vám nelíbí? tak sem aspoň něco napište, ať vím, co je špatně :roll:
Vy, co jedete.. děláte dobře, bude mi ctí Vás poznat ;-)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných