Strana 1 z 1

mam na rozpredaj buranu celicu t23 kto ma zaujem piste

Napísané: Piatok, 1. Júla 2011, 19:50
od používateľa napster300
celica t23 r.v 2001 Kosice-okolie

Re: mam na rozpredaj buranu celicu t23 kto ma zaujem piste

Napísané: Piatok, 1. Júla 2011, 21:40
od používateľa patres
kryt motora ten na lavo ti zostal???
nejake foto by sa hodilo....
aby sme vedeli co zostalo...

Re: mam na rozpredaj buranu celicu t23 kto ma zaujem piste

Napísané: Utorok, 5. Júla 2011, 07:40
od používateľa jofik
cau sedacky este mas??? a ak hej tak kolko chces za ne

Re: mam na rozpredaj buranu celicu t23 kto ma zaujem piste

Napísané: Štvrtok, 11. Augusta 2011, 10:40
od používateľa Mishko
see ja by som potreboval prednu masku (mriezku) pod SPZ ... mas ju celu ??

Re: mam na rozpredaj buranu celicu t23 kto ma zaujem piste

Napísané: Štvrtok, 22. Decembra 2011, 19:06
od používateľa RadomirT23
neposles mi foto na mail?v akom je stave?ja toho zhanam viacej

Re: mam na rozpredaj buranu celicu t23 kto ma zaujem piste

Napísané: Štvrtok, 22. Decembra 2011, 19:09
od používateľa RadomirT23
posli mi foto na mail: toyotacelica@azet.sk zhanam viac dielov

Re: mam na rozpredaj buranu celicu t23 kto ma zaujem piste

Napísané: Štvrtok, 12. Januára 2012, 00:45
od používateľa stenky
ak to je 2zz a ma dobru prevodovku (synchrony v poradecku) tak tu by som za rozumny peniaz vzal