Podsvietenie prístrojovky

všetko o tomto modeli

Moderátor: Leňulka

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Podsvietenie prístrojovky

Príspevok od používateľa stenky » Pondelok, 8. Novembra 2010, 21:47

patres ak zozenies volake bombove tak to bude paradicka!

ja som ich hladal podla svietivosti a na tychto ti aziati deklaruju 5000mcd! co neije vobec malo. zapojil som na skusku cez USB kabel a svietilo to ako cert ale tych 5V z USB spravilo svoje a LED sa prehriala, sla behom 10-15 sekund do kytek a uz svietila len takym srackovym svetlom.

roman, ty si pouzil tie ich rezistory? mozno som si vyziadal predimenzovane (14.7V). Zrejme by nebolo odveci odmerat priamo kolko ide do pristrojovky (14.7V mi ukazuje stabilizator napatia na baterke) a vyratat lepsie rezistory
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
patres
toyoťák
Príspevky: 543
Dátum registrácie: Sobota, 24. Júla 2010, 16:29
Bydlisko: nitra

Re: Podsvietenie prístrojovky

Príspevok od používateľa patres » Utorok, 9. Novembra 2010, 07:55

stenky ser sa na rezistory...skus si odmerat kolko ma odber 1 dioda ked vravis ze svieti dobre...a napr bude at odber 3V-3.5V tak ich zapoj 4 kusky a daj ich priamo na autobaterku ak to bude svietit tak ako ma tak mas problem vyrieseny...a tak isto aj ked ich budes davat do budikov tak musis premerat kolko mas odberu v danom okruhu a podla toho tolko zapojit aj diod do okruhu...
prave vcera som kecal s kamosom ze im do roboty prisli na skusku 8V cervene diody este neviem kolko bude za ne chciet ale vraj musia spustit velkovyrobu aby ich mohol ,,odobrat vo velkom,, :) a vraj maju vlastne chladice ... ale ked budu tak dam hned vediet...taktiez vravel ze svietia tak ppc ze pomaly potrebujes okuliare ked ich chces v budikoch... :) ja s nich chcem robit podsvietenie pod auto... uz to rozratal ze max 50 diod pod cele auto pojde...
celica 7.gen-105kw vvti
celica 1.gen TA28 ST

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Roman3918
panic
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Sobota, 7. Augusta 2010, 17:18

Re: Podsvietenie prístrojovky

Príspevok od používateľa Roman3918 » Sobota, 13. Novembra 2010, 20:52

Stenky ja som tam daval vlastne rezistory 110 ohmove co som kupil v GM a diody tak isto z GM hentie mi silno nesvietili a Patres ja mam na aute podsvietenie červene uplna popičovka uplne krvava červená mi to robyl jeden typek z Nitry a popiči to vypada už len čakam čo mi nato povedia policajti :-D no zatial ma nezastavili :-D
Toyota Celica 1.6 EFI

Používateľov profilový obrázok
patres
toyoťák
Príspevky: 543
Dátum registrácie: Sobota, 24. Júla 2010, 16:29
Bydlisko: nitra

Re: Podsvietenie prístrojovky

Príspevok od používateľa patres » Sobota, 13. Novembra 2010, 21:50

Roman ja som studoval jak trud tieto zakony o osvetleni a nemozu ti ani F pokial neoslnuje ostatnych vodicov a pokial neblika a nemeni farbu to dane podsvietenie..uz ma stopli a okukovali auto jak drbnuty a schvalne som nechal predok zapnuty a absolutne nic jedine co povedali ze pekneee a pan vodic trocha sa krote s tym plynom...:)teraz mam preckavaciu dobu bo neni garaz ale na jar sa ide na to...:)
celica 7.gen-105kw vvti
celica 1.gen TA28 ST

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
patres
toyoťák
Príspevky: 543
Dátum registrácie: Sobota, 24. Júla 2010, 16:29
Bydlisko: nitra

Re: Podsvietenie prístrojovky

Príspevok od používateľa patres » Sobota, 13. Novembra 2010, 21:52

chalani nasiel som toto neviem ci to poznate ale stoji to za pozretie...
http://avelmak.sk/
celica 7.gen-105kw vvti
celica 1.gen TA28 ST

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Roman3918
panic
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Sobota, 7. Augusta 2010, 17:18

Re: Podsvietenie prístrojovky

Príspevok od používateľa Roman3918 » Nedeľa, 14. Novembra 2010, 13:00

JJ to poznam som si chcel kupiť čisto červené v Gm a meter stoji 20 € tak som sa nato vytoto ale inak je to dosť pekné som si to chcel nalepiť do kufra k hudbe
Toyota Celica 1.6 EFI

Používateľov profilový obrázok
patres
toyoťák
Príspevky: 543
Dátum registrácie: Sobota, 24. Júla 2010, 16:29
Bydlisko: nitra

Re: Podsvietenie prístrojovky

Príspevok od používateľa patres » Nedeľa, 14. Novembra 2010, 14:44

sak ja tez ale ta cena ked som to rozratal ze cca 2 kila pod auto tak ma skoro jeblo ale pri tych smdckach pri vecsom nakupe su celkom priatelne ceny....
celica 7.gen-105kw vvti
celica 1.gen TA28 ST

Obrázok

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných