Dnes mame vyrocie...

všetko o tomto modeli

Moderátor: Leňulka

Používateľov profilový obrázok
kuro
toyoťák
Príspevky: 712
Dátum registrácie: Piatok, 27. Januára 2006, 16:12
Bydlisko: Íst Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Dnes mame vyrocie...

Príspevok od používateľa kuro » Pondelok, 23. Augusta 2010, 21:43

Obrázok
LEXUS IS200
"ex cariňák:-)"
join the 5th celica drivers group on fasbuk

Používateľov profilový obrázok
Legon
Toyota guru
Príspevky: 1417
Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
Bydlisko: Jarok
Kontaktovať používateľa:

Re: Dnes mame vyrocie...

Príspevok od používateľa Legon » Pondelok, 23. Augusta 2010, 22:11

pekne citanie so smutnym koncom :(
Obrovska skoda a dufam, ze FT-86 nebude len odkladany sen a pevne verim, ze nebude ani jestvujucou nocnou morou, ale spravne kupe plne zabavy.

Používateľov profilový obrázok
Avensis
Toyota guru
Príspevky: 1160
Dátum registrácie: Utorok, 10. Marca 2009, 15:22
Bydlisko: RV
Kontaktovať používateľa:

Re: Dnes mame vyrocie...

Príspevok od používateľa Avensis » Utorok, 24. Augusta 2010, 07:35

Jediné čo ma štve je, že v každom článku kde spomínajú 6 gen. tak trepú blud, verzia GT s motorom 1,8 :roll: :roll: :roll:
Lexus LS 430 President pack
ex.Lexus GS 300
ex.Celica GT 94 LSD SS II + chladič prevodovky
ex.Corolla GT-i AE92 89"

Yamaha WR
Yamaha XS veterán :-)
ex.Yamaha XT
ex. Carina E 2,0 TD

ex. Toyota Avensis D4D 2,0 T22

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Dnes mame vyrocie...

Príspevok od používateľa stenky » Utorok, 24. Augusta 2010, 23:26

ono je napriklad krasne vidiet ako sa na internete siria taketo clanky. o 40. vyroci celiky som cital uz na 3 portaloch. vyrocie bude mat az v oktobri, pre tich co chcu byt presni a ti kotori nechcu rok 2010 je uz dakych 8 mesiacov a vsetky tie clanky sa vynorili naraz +-3 dni :D ako mne to lichoti ze si na nase rachotiny volakto spomenul ale nad druhu stranu ten system obkukavacov, ze "aha, henti pisali o celice, napisme aj my volaco" je mierne smiesny :D sa to siri ako mor casovo mimo (fakt ma zaujma preco tato informacia vyrazila az teraz, alebo uz teraz? :D) a malym mnozstvom desinformacii :)

a este by ma zaujmalo, preco v kazdom jednom clanku spominaju u 5g. limitovanu ediciu 5000ks GT-Four ked boli aj normalne GT-Four.

A FT-86 fandim ale celicu v nej nevidim.....
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Avensis
Toyota guru
Príspevky: 1160
Dátum registrácie: Utorok, 10. Marca 2009, 15:22
Bydlisko: RV
Kontaktovať používateľa:

Re: Dnes mame vyrocie...

Príspevok od používateľa Avensis » Streda, 25. Augusta 2010, 08:01

stenky napísal:ono je napriklad krasne vidiet ako sa na internete siria taketo clanky. o 40. vyroci celiky som cital uz na 3 portaloch. vyrocie bude mat az v oktobri, pre tich co chcu byt presni a ti kotori nechcu rok 2010 je uz dakych 8 mesiacov a vsetky tie clanky sa vynorili naraz +-3 dni :D ako mne to lichoti ze si na nase rachotiny volakto spomenul ale nad druhu stranu ten system obkukavacov, ze "aha, henti pisali o celice, napisme aj my volaco" je mierne smiesny :D sa to siri ako mor casovo mimo (fakt ma zaujma preco tato informacia vyrazila az teraz, alebo uz teraz? :D) a malym mnozstvom desinformacii :)

a este by ma zaujmalo, preco v kazdom jednom clanku spominaju u 5g. limitovanu ediciu 5000ks GT-Four ked boli aj normalne GT-Four.

A FT-86 fandim ale celicu v nej nevidim.....
Je to na hlavu, vravím informácie v týchto článkoch sú ťažké bludy, neviem kto to píše, ale mohol by si kus námahy dať keď to píše a zháňa info, ešte aj na Wikipédií sú lepšie informácie :lol:
Lexus LS 430 President pack
ex.Lexus GS 300
ex.Celica GT 94 LSD SS II + chladič prevodovky
ex.Corolla GT-i AE92 89"

Yamaha WR
Yamaha XS veterán :-)
ex.Yamaha XT
ex. Carina E 2,0 TD

ex. Toyota Avensis D4D 2,0 T22

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných