Celica LOGO

všetko o tomto modeli

Moderátor: Leňulka

Používateľov profilový obrázok
Legon
Toyota guru
Príspevky: 1417
Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
Bydlisko: Jarok
Kontaktovať používateľa:

Celica LOGO

Príspevok od používateľa Legon » Pondelok, 14. Júna 2010, 23:23

Ahojte
Dlho sme so Stenkym premyslali o logu vhodnom na polepy, alebo tricka, kedze sme obaja 5gen. a bocne logo uz bolo, vsakze KURO ;) tak sme sa rozhodli pre pohlad z predu.

Ak by si niekto chcel dat spravit polepy, alebo tricka, tu je zdroj, uz by mal byt odladeny, lebo Stenky je ako pokusny kralik a zajtra mu pridu prve veci co objednaval s tymto logom, a logo technicky doupravovali v agenture, kedze ja som nevedel ake normy by malo po technickej stranke logo splnat aby bolo v pohode tlacitelne.

ZDROJklik ;)

Nech sa paci nahlady
Obrázok
Obrázok

No a teraz nasleduje vyroba loga na E9 kedze aj taky milasik mi stoji na dvore :D.
Ak by bol zaujem o nejake ine modely treba sem napisat, ak to velmi neponahla tak, spravim aj tie, pohlad text atd. sa bude preberat vzdy priamo na fore, nech sa logo paci co najviac ludom, ale kedy bude hotove, bude zalezat od mojej vytazenosti (ak sa najde viac ludi co by sa dohodli na nejakom modely, tak urobim ho do vectorov zadara, kedze sme vsetci na jdenej Toyota lodi ;) )

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Celica LOGO

Príspevok od používateľa stenky » Pondelok, 14. Júna 2010, 23:49

Tak, uz je to vonku :) Nase tajomstvo... Delba prace bola velmi jednoducha. Legon makal vo volnom case na grafike, cmaral v Coreli ostosest a ja som ho stale nahanal aby to uz dokoncil. Ked uz volaco spravil tak som mu to ofrflal :) Ale myslim ze vysledne logo stoji za to a ze sa bude pacit.

Zajtra predpokladam ze bude hotove tricko, mikina s kapucnou, a 4ks nalepiek na auto. Potlac bude metodou FLOCK, ta je vraj tak kvalitna ze prezije samotny textil tak som zvedavy :) Robim to v jednej reklamke v BA viacmenej po znamosti. Nalepky klasika vinyl na prenosnej folii, biele.
Ceny sa hybu v rozmedzi 10E za triko (biely Flock 20cm sirka loga), 20E mikina (biely Flock 30cm sirka loga) a nalepky cca 2.5E za kus.
Logo sme sa s Legonom dohodli ze bude verejne a kto si ho sitiahne z linku, moze ho zneuzit na vlastne ucely potlace alebo polepu. Ak si ukecate Legona, snad by vam bol ochotny vystruhat aj volake ine autiska v podobnom style ;)
Kto nema chut, cas, naladu na vybavovacky s reklamkou, predpokladam ze by sa dalo cezomna nieco povybavovat. Ale aby som ich neotravoval s kusovkami, bolo by idealne sa dako zhluknut dohromady a aspon tych 5ks textilu alebo vacsie mnozstvo nalepiek. Zajtra sa s nimi dohodnem ze ako vidia kusovky a hlavne ci im neerobi problem hrajkat sa koli dorbnosti za par ojro so strojmi. Tak zatial sa lucim, zajtra podam finalne info a hlavne nafotim moju novu garderobu. Na zraze spravim kratku modnu prehliadku :D
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Celica LOGO

Príspevok od používateľa stenky » Utorok, 15. Júna 2010, 13:21

dnesne slubovane news.
tricko, mikina, nalepky na fotkach (jeden flock navyse ostal za 4 ojro). povedal mi ujo ze ak mam tricko volake ze mi ho prizehli kam len chcem :D
objednavky mi povedal ze taketo nizkoobjemove robia neradi a v podstate mne spravil koli znamosti :) vraj je s tym vela roboty a moc pridanej hodnoty z toho nema. pri pocte viac kusov sa cas na vyrobu az tak nenatiahne a viac sa im to oplati. takze ak by dakto mal zuajem riesit to cezomna, zgrcnite sa vieceri, kludne aj tu v topicu a daco poriesime :)

http://img191.imageshack.us/gal.php?g=zzfoto020.jpg
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Avensis
Toyota guru
Príspevky: 1160
Dátum registrácie: Utorok, 10. Marca 2009, 15:22
Bydlisko: RV
Kontaktovať používateľa:

Re: Celica LOGO

Príspevok od používateľa Avensis » Utorok, 15. Júna 2010, 19:17

Veľmi dobrý nápad chalani ;-) Gratulujem, že Vám to pekne vyšlo ;-)
Legon: Ak sa ti bude chcieť a ak budeš mať čas, môžeš popracovať na logu 6.gen :lol:
Vopred ďakujem ;-)
Stenky: S tými mikinami a tričkami je to ako? Potrebuješ tričko,mikinu ak si objednám potlač, alebo vieš zariadiť všetko ty :?: ;-)
Lexus LS 430 President pack
ex.Lexus GS 300
ex.Celica GT 94 LSD SS II + chladič prevodovky
ex.Corolla GT-i AE92 89"

Yamaha WR
Yamaha XS veterán :-)
ex.Yamaha XT
ex. Carina E 2,0 TD

ex. Toyota Avensis D4D 2,0 T22

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Celica LOGO

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Utorok, 15. Júna 2010, 21:12

5gen Carlos a 6gen GTFOUR by som bral :-) viem, ze nieje sranda to spravit... ale je to pjekne
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
Legon
Toyota guru
Príspevky: 1417
Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
Bydlisko: Jarok
Kontaktovať používateľa:

Re: Celica LOGO

Príspevok od používateľa Legon » Utorok, 15. Júna 2010, 21:26

Gabriel Nagy napísal:5gen Carlos a 6gen GTFOUR by som bral :-) viem, ze nieje sranda to spravit... ale je to pjekne
Akoze ked sa ujednoti navrh taj je to relativne chvila, len to dat do kopy.

OK takze 6gen - 6gen GT4. moze byt aj pohlad z predu ako je to 5gen logo ?

Používateľov profilový obrázok
Avensis
Toyota guru
Príspevky: 1160
Dátum registrácie: Utorok, 10. Marca 2009, 15:22
Bydlisko: RV
Kontaktovať používateľa:

Re: Celica LOGO

Príspevok od používateľa Avensis » Utorok, 15. Júna 2010, 21:58

Legon napísal:
Gabriel Nagy napísal:5gen Carlos a 6gen GTFOUR by som bral :-) viem, ze nieje sranda to spravit... ale je to pjekne
Akoze ked sa ujednoti navrh taj je to relativne chvila, len to dat do kopy.

OK takze 6gen - 6gen GT4. moze byt aj pohlad z predu ako je to 5gen logo ?
Skús pridať k príspevku hlasovanie a uvidíš, ja som jednoznačne za 6.gen, 6genGT4, 5.genCS
A ten pohľad by bol fajn tie 4 očká :lol:
Lexus LS 430 President pack
ex.Lexus GS 300
ex.Celica GT 94 LSD SS II + chladič prevodovky
ex.Corolla GT-i AE92 89"

Yamaha WR
Yamaha XS veterán :-)
ex.Yamaha XT
ex. Carina E 2,0 TD

ex. Toyota Avensis D4D 2,0 T22

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Celica LOGO

Príspevok od používateľa stenky » Utorok, 15. Júna 2010, 22:04

co sa loga tyka Layout by som nechal taky ako sme zacali len menit tu prednu siluetu a napis podla modelu, nech je to jednotne. na prvy pohlad unifikovane no tvarovo pestre :D

co sa textilu tyka, viem zabezpecit aj textil samotny (tricka mikiny a oblecenie rozneho druhu, kludne aj trenky :D) a aj potlac FLOCK/FLEX. a da sa pouzit aj vlastny. mal by byt bavlneny

cokolvek co najdete na stranke http://www.reklamnytextil.sk a je to skladom sa da kupit a potlacit. ceny podlamna ludove (treba priratat 19% DPH)
potlac FLOCK/FLEX vychadza odhadom 4EUR za 20cm siroke logo (co mam na tricku... pomerne velke) 6EUR za 30cm logo (na chrbte mikiny... to je obrovske :D ). v skratke FLOCK je taky ten mierne vystupeny semisovy povrch tlace, velmi pevny a odolny. Neleskne sa ale zato raz zachytava prach a cierne vlakna z oblecenia :D FLEX by mal byt rovnako trvacny, avsak tensi, hladky a mierne leskly. Predpokladam ze cena FLOCK aj FLEX je rovnaka. Bez DPH. Ale kedze fantazi sa medze nekladu a da sa vselijako vymyslat a kombinovat ceny by sa dohodli podla druhu textilu a mnostva tlace (ak by chcel dakto logo na predok, znak toyota na rukav a znak TTS povedzme na chrbat na jednom tricku tak to za tych 10E s DPH nebude isto :) ) Ale to by sa dohodlo individualne v ramci objednavky.
Vsetko zabezpecuje reklamka. ja len pisem maily a dirigujem vyrobu :D

Ak sa nahodou opakujem tak ma stopnite :D

Jo zabudol som, v ramci moznosti je farba potlace textilu/nalepiek lubvolna. ak nemaju na sklade dokupia ale za tu dokupovanu sa priplaca. Napr ja som chcel aj biele tricko s navy blue flockom ktory nemali a ten povedal ze by musel kupit foliu a flock 20cm by nestal 4E ale 8E ale to zrejme koli tomu ze by kupoval celu stanglu folie na jeden flock a nemal by istotu ze ho dakedy minie....
Naposledy upravil/-a stenky v Utorok, 15. Júna 2010, 22:19, upravené celkom 1 krát.
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Avensis
Toyota guru
Príspevky: 1160
Dátum registrácie: Utorok, 10. Marca 2009, 15:22
Bydlisko: RV
Kontaktovať používateľa:

Re: Celica LOGO

Príspevok od používateľa Avensis » Utorok, 15. Júna 2010, 22:15

stenky napísal:co sa loga tyka Layout by som nechal taky ako sme zacali len menit tu prednu siluetu a napis podla modelu, nech je to jednotne. na prvy pohlad unifikovane no tvarovo pestre :D

co sa textilu tyka, viem zabezpecit aj textil samotny (tricka mikiny a oblecenie rozneho druhu, kludne aj trenky :D) a aj potlac FLOCK/FLEX. a da sa pouzit aj vlastny. mal by byt bavlneny

cokolvek co najdete na stranke http://www.reklamnytextil.sk a je to skladom sa da kupit a potlacit. ceny podlamna ludove (treba priratat 19% DPH)
potlac FLOCK/FLEX vychadza odhadom 4EUR za 20cm siroke logo (co mam na tricku... pomerne velke) 6EUR za 30cm logo (na chrbte mikiny... to je obrovske :D ). v skratke FLOCK je taky ten mierne vystupeny semisovy povrch tlace, velmi pevny a odolny. Neleskne sa ale zato raz zachytava prach a cierne vlakna z oblecenia :D FLEX by mal byt rovnako trvacny, avsak tensi, hladky a mierne leskly. Predpokladam ze cena FLOCK aj FLEX je rovnaka. Bez DPH.
Vsetko zabezpecuje reklamka. ja len pisam maily a dirigujem vyrobu :D

Ak sa nahodou opakujem tak ma stopnite :D
Tak tak ako vravíš, nech Layout ostane, zmení sa fejs auta :lol:
textil si už nájdem (teda aspoň myslím), ale kľudne si ma môžeš pridať medzi čakateľov :razz:
Lexus LS 430 President pack
ex.Lexus GS 300
ex.Celica GT 94 LSD SS II + chladič prevodovky
ex.Corolla GT-i AE92 89"

Yamaha WR
Yamaha XS veterán :-)
ex.Yamaha XT
ex. Carina E 2,0 TD

ex. Toyota Avensis D4D 2,0 T22

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Celica LOGO

Príspevok od používateľa stenky » Utorok, 15. Júna 2010, 22:27

Vlastny textil by bol podlamna skor vohdonejsi pre bratislavu a okolie alebo ak mava dakto cestu okolo Ba nech sa za preposielanie vlastneho trika nezaplati viac ako za kupu noveho :)
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
aspire
začiatočník
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Apríla 2008, 19:04
Bydlisko: Bratislava

Re: Celica LOGO

Príspevok od používateľa aspire » Streda, 16. Júna 2010, 08:18

Vedel by si aj niečo pre corollu ? "Škuľavé" očká E11 by snáď vyzerali dobre. Ja by som záujem mal.
Nie je dôležitá rýchlosť ale Zábava :-D

Mitsubishi Grandis 2,4L - All for Family
Ex : Corolla E11 - 1.4 86 PS

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: Celica LOGO

Príspevok od používateľa ondrik » Streda, 16. Júna 2010, 10:37

chlapci, nechcem vam kazit radost, schvalujem a cenim si kazdu pracu, ale myslim ze to nie je moc dobry napad, urcite nie na masovku. Zacalo to celicou 5gen, teraz uz dalsi chce 6 gen, 6gen gt4, 5gen carlos... Toto nie je na masovku. Nie je nas zas tolko, aby pomaly kazdy model mohol mat svoju potlac. Uz sa ozval niekto s E11, potom pride E12, potom niekto s avensisom, T22, T25, a cojaviem co to bude dalej. Nakoniec budete davat robit z kazdeho tricka, motivu a farby po jednom kuse.
A za dalsie, tu vznikol nejaky celica team? To sa budeme teraz delit na celica team, corolla team, a cojaviem co? Co sme? véwéklub? A bude sa to este delit aj na celica 5g team/Celica 6g team? Team dodrbanych zz motorov? A GT4 team? Tesim sa na tie "podkluby" s 4-6 clenmi. Co tak vymysliet nieco ozaj masove, nieco co bude pre toyotateam, nie pre skupinu ludi z neho? Vzdy som mal rad toy ako znacku, a tak to aj zostane.
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Používateľov profilový obrázok
Legon
Toyota guru
Príspevky: 1417
Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
Bydlisko: Jarok
Kontaktovať používateľa:

Re: Celica LOGO

Príspevok od používateľa Legon » Streda, 16. Júna 2010, 11:33

Ondrik vsetci sme TTS toyota team slovakia
to male team v logu sa kludne moze dat prec, lebo ano ziadny team nevznikol a ani nejde o drobenie TTS !!!

Teraz ma napadlo ze by nemuselo byt na skodu dat namiesto toho team logo TTS niekde ho mam uz hotove ked pridem domov prerobim a zavesim ako to s tym vizera ...

Ja osobne este nemam ani len nalepku :D nieto tricko alebo mikinu.

Co sa tyka dizajnu triciek Stenky si dal spravit taky svojsky, lebo sa nevedel dockat :D ale moja predstava je:

Male cca 5-10 cm logo na mieste srdiecka, na lavom rukave napis Toyota Team Slovakia a na chrbte napis typu auta aky majitel vlastni nedelit na generacie ale proste len Celica, Corolla, Avensis ... po pripade male TTS este na chrbte tesne pod golierom.

Co sa tyka vytvorenia triciek nemyslim si ze by islo o nejaku masovu akciu (masovka aspon 50 ks) preto je zdroj volne dostupny a kazdy s nim moze nabehnut do nejakej reklamky a dat si spravit sam pre seba s lubovolnym dizajnom.

A este pre maxifandov toyot by nemuselo byt od veci spravit rad tych log, taky uzky na strane srdiecka vsetkych typov aut :D proste vznikol by pas 5-10 cm siroky s autami od laveho horneho pleca po spodok tricka :D na rukave TTS a na chrbte TOYOTA, ale to az ked bude tych log dostatocny pocet, co urcite dost potrva...

Používateľov profilový obrázok
aspire
začiatočník
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Apríla 2008, 19:04
Bydlisko: Bratislava

Re: Celica LOGO

Príspevok od používateľa aspire » Streda, 16. Júna 2010, 11:44

S tým čo si písal súhlasím, a mohlo by to byť pre všetkých prípadne by si každý dal dorobiť čo sa mu bude páčit.
Nie je dôležitá rýchlosť ale Zábava :-D

Mitsubishi Grandis 2,4L - All for Family
Ex : Corolla E11 - 1.4 86 PS

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Celica LOGO

Príspevok od používateľa stenky » Streda, 16. Júna 2010, 11:57

ten napis TEAM tam je ani neviem preco, legon ho tam nacapil a ja som neprotestoval :D kludne s alebo bez, nikto sa nijako nedeli. skor ide o to aby bolo jasne ze je to klubove custom tricko a nie daky ofisl produkt oj toyota. tiez som rozmyslal ze si dam TTS alebo znak toyota na rukav ale nechcelo sa mi vymyslat a hlavne legona otravovat nech mi to prerobi do vektorov :D
to ze by kazda generacia, resp aj corolla alebo ine modely mali vlastne logo moze byt velmi zaujmave, mne by sa to pacilo hoci je to hodne pracne na vyrobu loga a nevhodne na hromadnu vyrobu. tento napad neaspiruje na post noveho kluboveho trika, nam slo len o to aby mal kazdy na kuse handry svoju motolasku v dakom unifikovanom dizajne. ide predovsetkym o fan/fun projekt

tie nalepky este pojdu zachranit ked ten TEAM odstrihnem ale flock na kacirskom kolaborantskom tricku a diverzantskej mikine uz nezmenim :D tak sa mi potom nerehocte ked budem na zraze pobehovat v nevhodnom obleceni :D
Obrázok

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných