Zadné svetlá na Celicu T20

všetko o tomto modeli

Moderátor: Leňulka

Používateľov profilový obrázok
BUCI-Celica
panic
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Piatok, 25. Decembra 2009, 14:50
Bydlisko: Košice-Barca
Kontaktovať používateľa:

Zadné svetlá na Celicu T20

Príspevok od používateľa BUCI-Celica » Nedeľa, 9. Mája 2010, 12:10

Ahojte....tieto svetla by som chcel...nema niekto na predaj?...
Bud to budu len kryty alebo komplet svetla....na ziadnom inetrnetovom shope som nic take nenasiel...
http://www.quadc.co.uk/toyota_celica_li ... lights.htm
-=Celica is more then just a car.Its a lifestyle!=-...Buci
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Zadné svetlá na Celicu T20

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Nedeľa, 9. Mája 2010, 14:59

len kryty to na milion percent nebudu.. to musia byt komplet...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
BUCI-Celica
panic
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Piatok, 25. Decembra 2009, 14:50
Bydlisko: Košice-Barca
Kontaktovať používateľa:

Re: Zadné svetlá na Celicu T20

Príspevok od používateľa BUCI-Celica » Nedeľa, 9. Mája 2010, 21:32

Gabriel Nagy napísal:len kryty to na milion percent nebudu.. to musia byt komplet...
hm....aj ja si myslim...no vizeraju perfektne..len na take lakocinky treba nejake euri bokom :D
-=Celica is more then just a car.Its a lifestyle!=-...Buci
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Jancula
panic
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Štvrtok, 9. Augusta 2007, 18:33

Re: Zadné svetlá na Celicu T20

Príspevok od používateľa Jancula » Pondelok, 10. Mája 2010, 19:32

Skus pozret na ebay-i. Ja som tiez kupil, ale taketo: http://www.6gc.net/forums/index.php?showtopic=52118 . Tie tvoje sa mi velmi nepacia, posobia na mna velmi tuzingovo.
Toyota Celica GT 2.0 SS 129kw r.v. 95

Používateľov profilový obrázok
BUCI-Celica
panic
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Piatok, 25. Decembra 2009, 14:50
Bydlisko: Košice-Barca
Kontaktovať používateľa:

Re: Zadné svetlá na Celicu T20

Príspevok od používateľa BUCI-Celica » Utorok, 11. Mája 2010, 22:48

Jancula napísal:Skus pozret na ebay-i. Ja som tiez kupil, ale taketo: http://www.6gc.net/forums/index.php?showtopic=52118 . Tie tvoje sa mi velmi nepacia, posobia na mna velmi tuzingovo.
hm..zaujimave ...ale velmi sa od terajsich nelisia..... pacia sa mi tamtie.... nemam na aute povešany tuning,no maximalne len tie svetla by boli...bude to vyzerat v pohode ak to bude decentne;)
-=Celica is more then just a car.Its a lifestyle!=-...Buci
Obrázok

Cero
panic
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Utorok, 19. Decembra 2006, 14:00
Bydlisko: BA - Petrzalka
Kontaktovať používateľa:

Re: Zadné svetlá na Celicu T20

Príspevok od používateľa Cero » Štvrtok, 20. Mája 2010, 15:47

Jancula napísal:Skus pozret na ebay-i. Ja som tiez kupil, ale taketo: http://www.6gc.net/forums/index.php?showtopic=52118 . Tie tvoje sa mi velmi nepacia, posobia na mna velmi tuzingovo.
pekne si kupil, velmi sa mi pacia :)
tych 130$ by som za ne dal, ale ten shipping cost $95.00 je dost.
neprida sa este niekto?
objedname 2ks naraz a shipping cost bude hned polovicny.
potom by tie svetla vysli na 175$. to uz sa da.
k dispozicii su dokonca 3 pary..
Celica T20 2.0 i 16V 125kW

Používateľov profilový obrázok
Jancula
panic
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Štvrtok, 9. Augusta 2007, 18:33

Re: Zadné svetlá na Celicu T20

Príspevok od používateľa Jancula » Piatok, 21. Mája 2010, 17:16

Cero napísal:
Jancula napísal:Skus pozret na ebay-i. Ja som tiez kupil, ale taketo: http://www.6gc.net/forums/index.php?showtopic=52118 . Tie tvoje sa mi velmi nepacia, posobia na mna velmi tuzingovo.
pekne si kupil, velmi sa mi pacia :)
tych 130$ by som za ne dal, ale ten shipping cost $95.00 je dost.
neprida sa este niekto?
objedname 2ks naraz a shipping cost bude hned polovicny.
potom by tie svetla vysli na 175$. to uz sa da.
k dispozicii su dokonca 3 pary..
Skus pockat chvilu, a cekovat ebay raz za cas. Ja som pockal a mal som svetla za 100 + dopravu za 30 dolacov. Ina tie svetla sadli ako rit na serbel, lebo su vyrobene priamo toyotou pre japoncov. Na tymto som tiez uvazoval :
http://www.hk-kicks.com/files/1213/headlight.jpg, tiez original JDM, ale tazko ich zohnat sa rozumnu cenu.
Toyota Celica GT 2.0 SS 129kw r.v. 95

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Zadné svetlá na Celicu T20

Príspevok od používateľa stenky » Piatok, 21. Mája 2010, 17:29

ano su pekne ale su JDM cize spravene na RHD prevadzku. ich prerabka na LHD nieje vraj jednoducha/lacna. teda tak si aspon spominam co to na CZ fore riesili uz davnejsie
Obrázok

Cero
panic
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Utorok, 19. Decembra 2006, 14:00
Bydlisko: BA - Petrzalka
Kontaktovať používateľa:

Re: Zadné svetlá na Celicu T20

Príspevok od používateľa Cero » Nedeľa, 23. Mája 2010, 11:32

stenky napísal:ano su pekne ale su JDM cize spravene na RHD prevadzku. ich prerabka na LHD nieje vraj jednoducha/lacna. teda tak si aspon spominam co to na CZ fore riesili uz davnejsie
preboha, a co tam treba prerabat? :D
Celica T20 2.0 i 16V 125kW

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Zadné svetlá na Celicu T20

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Nedeľa, 23. Mája 2010, 12:39

sklon svetla... kedze jdm jazdia na lavej strane!
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Zadné svetlá na Celicu T20

Príspevok od používateľa stenky » Nedeľa, 23. Mája 2010, 16:56

my, kedze jazdime po pravej strane vozovky. lave svetlo svieti dopredu a prave prisvecuje okraj vesty. RHD to maju naopak. cize ked das RHD svetla do LHD premavky, namiesto znaciek a krajnice budes osvetlovat akurat tak oprotiiduce auta.
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
smutok
Toyota guru
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Marca 2008, 15:12
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Zadné svetlá na Celicu T20

Príspevok od používateľa smutok » Pondelok, 24. Mája 2010, 09:03

No ale su to sosovky, tie by sa mali dat nastavit bez vasich problemov, ci sa mylim?
Ano pri klasickej parabole je velky problem nastavit to spravne kvoli rozdilnym zakriveniam samotnych zrkadiel, ale pri sosovkach by to nemal byt problem.
Len typujem, realita moze byt velmi kruta.
EE111 4EFE ATM3FC, LXH12 2L MTM, SCP10 1NZFE MTM5F, ACV30 2AZFE ATM, ZZE120 4ZZFE MTM5F, KSP90 1KRFE MTM5F, AE111 4AGE MTM6F, NDE180 1NDTV MTM6F, NSP130 1NRFE MTM6FS, ZRE181 1ZRFAE CVT, NHP130 1NZFXE CVT

Cero
panic
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Utorok, 19. Decembra 2006, 14:00
Bydlisko: BA - Petrzalka
Kontaktovať používateľa:

Re: Zadné svetlá na Celicu T20

Príspevok od používateľa Cero » Pondelok, 24. Mája 2010, 11:58

jaj jasne, som myslel ze sa bavime stale o tych zadnych.. :)
Celica T20 2.0 i 16V 125kW

Používateľov profilový obrázok
smutok
Toyota guru
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Marca 2008, 15:12
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Zadné svetlá na Celicu T20

Príspevok od používateľa smutok » Pondelok, 24. Mája 2010, 12:27

Pri zadnych jediny problem, co mozes mat je zadna hmlovka, ze bude na nespravnej strane.
EE111 4EFE ATM3FC, LXH12 2L MTM, SCP10 1NZFE MTM5F, ACV30 2AZFE ATM, ZZE120 4ZZFE MTM5F, KSP90 1KRFE MTM5F, AE111 4AGE MTM6F, NDE180 1NDTV MTM6F, NSP130 1NRFE MTM6FS, ZRE181 1ZRFAE CVT, NHP130 1NZFXE CVT

Používateľov profilový obrázok
Jancula
panic
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Štvrtok, 9. Augusta 2007, 18:33

Re: Zadné svetlá na Celicu T20

Príspevok od používateľa Jancula » Utorok, 25. Mája 2010, 22:02

Boa som ani nevedel, ze daka zadna hmlovka existuje :lol: :lol: . A keby aj, na STK nic nehovorili. Pochybujem, ze sa budu zaoberat takymito detailami. Inak, chcem sa podelit o moje skusenosti s prednymi svetlami na mojej celice a tiez policajtami. ;D. Vsetko sa to zacalo tak, ze som nebol absolutne spokojny s vykonom prednych svetiel. Ale to sa to uz prebralo, ze T20 ma osvetlenie tragicke. Ked sa pridal k noci este aj dazt, bolo par situacii, ked som mal naozaj na male. A to som tie svetla tocil na plne gule do hora. Tak som len tak pre srandu kupil HID-y(HB4 6000k), ako ze to bude vyzerat. Prosim nekamenujte ma, bol to len pokus (zvysit moju bezpecnost:) a navyse som kupil len 35 watove vybojky. Samozrejme po namotovani neskutocny rozdiel. Svietilo to hadam o 200 % lepsie a to aj ked som ich natocil do zeme. Po pol roku (asi tak pred mesiacom), co cert nechcel, ma stopli fizli. Bolo to dokonca cez den. Jeden mi hovori, ze mi to svieti nejak na bielo, ze ci tam mam xenony. A ja na to, ze neviem, ze som to takto kupil :) . Tak pozrel technicak, ze xenony tam zapisane nie su. OK, tak pozrel este raz na svetla. Skonstatoval, ze tam neni cira optika, takze toto nie su xenove projektory. Po otvoreni kapoty a najdeni zmaskovanych balastov bolo uz podla mojho ocakavania vymalovane a policajt spustil opravnenu prednasku, ze to neni homologizovane a ze oslepujem vodicov atd. atd. Poucne ale nic co by som uz nevedel. Osobne si myslim, ze to s tym oslepovanim nie je az take terno. Mam len tie 35 w ziarovky a este aj natocene dodola. Aby som vratil k tomu zastaveniu policajtmi, mal som vtedy teda stastie a obisiel iba s napomenutim bez pokuty. Ale povedali, ze ked to nedam dole a nacapu ma nabuduce, tak beru SPZ-ky a technicak. Tak zacal som rozmyslat, ako s tym nejako vybabrat, tak, aby bol vlk sity a aj ovca cela, resp. ja dobre videl, neoslepoval a policajti nic nezbadali. Nakoniec som to riesil opat nakupom na ebay-i hid vybojok s farbou svetla 3000k. Myslel som, ze to bude farbou uplne rovnake ako halogen, ale nie je. Je to zaujimave svieti to tak do syto-zlta (halogen skor do zlata) a hlavne to ma zaujimavy chameleovy efekt pri pohlade z roznych uhlov. Videtelnost zase super a navyse vodici mi prestali blikat, co sa niekedy pri 6000k stavalo. Uspesny test prisiel zase pred tyzdnom, ked ma stopli polisi v noci a cuduj sa svetem nic si nevsimli. Dali iba fukat a frcal som bez problemov prec. Zaujimalo by ma teraz uz len ako naozaj realne osvetlujem oproti iducich. Som rozhodnuty to zatial necham takto, a ak to nebude OK hadam este daco vymyslim. Vlastne som uz vymyslel. Nasiel som toto http://www.narva.sk/default.asp?mtc=0&c ... tiid=20236. Ale to sa obavam, ze rozdiel oproti povodnym 55W halogenom nebude velky a navyse 70w moze dat zabrat elektristalacii. No a vratit sa k povodnym ziarovkam, to by som uz teraz naozaj nerad.
Toyota Celica GT 2.0 SS 129kw r.v. 95

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 13 neregistrovaných