Dovoz auta z Nemecka

všetko o tomto modeli

Moderátor: Leňulka

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Dovoz auta z Nemecka

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Štvrtok, 12. Novembra 2009, 14:53

no jo, dufam aspon 77kw bude mat :-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Re: Dovoz auta z Nemecka

Príspevok od používateľa CelicaNR » Štvrtok, 12. Novembra 2009, 16:07

No ak ste taki zvedavi, ja vam to prezradim. Je to Lexus IS250. ;-)
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Dovoz auta z Nemecka

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Štvrtok, 12. Novembra 2009, 16:33

fiu... cena cca? tipujem tak 18tis €
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
kuro
toyoťák
Príspevky: 712
Dátum registrácie: Piatok, 27. Januára 2006, 16:12
Bydlisko: Íst Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Re: Dovoz auta z Nemecka

Príspevok od používateľa kuro » Štvrtok, 12. Novembra 2009, 21:58

drgi napísal:ako to vlastne riesite vy, mate nejaku vzorovu zmluvu,fakturu? ak smiem vediet.
v prepise auta by som nevidel problem, cele to trva 10 minut aj s cestou.
jj drgi, presne tak - predtlacena kupno-predajna zmluva (povodne nemecka, ale aby sme usetrili na prekladoch, tak je dvojjazycna :) najdes ju aj na mobile.de - tu nemci kupodivu akceptovali zatim vsetci...
Obrázok
LEXUS IS200
"ex cariňák:-)"
join the 5th celica drivers group on fasbuk

Používateľov profilový obrázok
stefan-celica
Toyota guru
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 20:07
Bydlisko: Slovensko

Re: Dovoz auta z Nemecka

Príspevok od používateľa stefan-celica » Štvrtok, 12. Novembra 2009, 22:06

Tak ja mam tiez postup ako doviest auto z Nemecka:Dna 14.07.2008

Vedel som co chcem a kedze u nas auta Honda Prelude boli drahsie ako v DE. rozhodol som sa ze pojdem tam. Ale s kym? Znami(ktory dovazaju auta) ktorych som ako tak poznal, nemali cas, tak som si v avize nasiel kontakt na jedneho pana z KE a dohodol sa s nim. Vybral som si tri auta vsetko znacky Honda, zmenil peniaze, v praci zobral dva dni volna sadol na vlak prisiel za dotycnym panom do kosic bolo to vecer okolo 20:00 hod. Sadol som s clovekom ktoreho vidim prvy krat v zivote do jeho auta a okolo 20:30 sme vyrazili. Po ceste bral este dvoch jeden kamarat a druhy ako ja. Mal ford mondeo ktory mal perfektne tvrde zadne sedacky za celu cestu som spal tak 2.5 hod a bol som viac dolamany ako trochu "vyspaty" ak sa to da vobec nazvat spanok. Prisli sme do Nemecka do prveho mesta kde sme sa mali v plane zastavit Rosenheim( auto som mal vyhliadnute v Mnichove. Presli sme asi 10 bazarov no same vraky. Jeden vsak pre mna nezaujimavy bazar som len tak preletel a ked som chcel ist do dalsieho povedali mi ci som pozeral na tu Toyotu co tu maju. Hovorim aku ved tam nic zaujimave nebolo prisli sme k nej a auto ktore vidim prvy krat v zivote Toyota Celica T20. Tak som ju tak zbezne preletel a vyzerala vyborne. Nastartoval som ju isla tichucko jak hodinky. Previezol sa lepsie povedane otocil som sa na parkovisku 10x8m vyskusal brzdy komplet sme ju presli a bolo rozhodnute. Prisiel nemec co vybavoval prevozne znacky sadol som s nim do auta a sli sme asi 5km na policiu vybavili znacky. Moj obciansky zostal tam sli sme po znacky a po auto. Na policii skontrolovali VIN. Natankoval som plnu a o 14:00 som krasne oddychnuty po sedackach od ford mondeo isiel cez 800km sam domov. Akurat ma naviedli na dialnicu nemal som ani mapu ani GPS. ale dosiel som zivy a zdravy.

Nakoniec mi stacil len jeden den volna v praci z Hondy bola Toyota a sluzi zatial 20 000tis km. Tak ja len tolko...
Toyota Celica T20 ST202 129kw 3SGE McPherson :) 376 916km, Evans Coolants, K&N, PUR 80Sh
Renault Trafic 2.0dci M9R L2H1 toto auto my bol čert dlžný
Subaru Legacy AWD 2.0 boxer EJ20 318 000km

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných