Rozvodový remeň

všetko o tomto modeli

Moderátor: Leňulka

Používateľov profilový obrázok
KVASAK
panic
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Streda, 3. Augusta 2011, 02:57
Bydlisko: Hrádok

Re: Rozvodový remeň

Príspevok od používateľa KVASAK » Štvrtok, 11. Augusta 2011, 18:31

Taaak neska som dotiahol druhy motor konecne dufam ze bude slapat ...len neviem ked prehodim prevodovku ci mi bude ukazovat tachac tak jak doteras alebo inak kedze ja mam americana ... :roll: ...a ina keby niekto chcel tak mam napredaj polos lavu ja som ju kupil a nepasovala lebo amik ma dlhsi zazvor...

Používateľov profilový obrázok
KVASAK
panic
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Streda, 3. Augusta 2011, 02:57
Bydlisko: Hrádok

Re: Rozvodový remeň

Príspevok od používateľa KVASAK » Utorok, 16. Augusta 2011, 20:56

Poradi mi prosim niekto ohladom prevodovky?? mam amika a menim motor aj prevodovku a je s europskej verzie a neviem ako mi to bude ratat tachac ked to prehodim ci tak isto alebo je vtom rozdiel rad by som to vedel ..budem vdacny moc ked mi pomozete dik a sorac za gramatiku...kvaso...

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Rozvodový remeň

Príspevok od používateľa stenky » Štvrtok, 18. Augusta 2011, 23:53

prehod a uvidis :) ked bude ukazovat bludy, zozenies europsky tachac :) lae podlamna ak mas US a dualne ukazovanie rychlosti tak to sediet bude. deda k tomuto by sa mohol vyjadrit Legon. ten onehda saskoval s budikmi na amerike
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
KVASAK
panic
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Streda, 3. Augusta 2011, 02:57
Bydlisko: Hrádok

Re: Rozvodový remeň

Príspevok od používateľa KVASAK » Pondelok, 22. Augusta 2011, 20:54

Noo ja som to mal aj royobrane a vdiferaku je to kolecko takye neviem ci by sa teoreticky nedalo aj prehodit.ale tachac mi zobrazuje dualne a chcel by som ho nechat povodny no sak prehodim a uvydim lebo dvakrat by som to nechcel moc davat vom.

Používateľov profilový obrázok
KVASAK
panic
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Streda, 3. Augusta 2011, 02:57
Bydlisko: Hrádok

Re: Rozvodový remeň

Príspevok od používateľa KVASAK » Štvrtok, 29. Septembra 2011, 20:35

No problem vyrieseny motor je prehodeny konecne auto slape ako nove us len sviecky vymenit..a co sa tyka tachometra okrem toho ze mierne poskakuje rucicka ukazuje ako aj v milach tak aj v tachometroch uplne rovnako....

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 31 neregistrovaných