celica je popularna

všetko o tomto modeli

Moderátor: Leňulka

Používateľov profilový obrázok
CS
Toyota guru
Príspevky: 1181
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Augusta 2004, 15:34
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

celica je popularna

Príspevok od používateľa CS » Streda, 23. Februára 2005, 16:06

na moje prekvapenie (vlastne ani nie, ved je nadherna)...
na canaroch som stretol kazdy den 3-5 celic t18 ... a to bola kazda ina, ale vsetko to boli 1,6 a mali specialny mini spoiler a vsetky v neskutocne dobrom stave
Obrázok
CELICA ST185RC Carlos Sainz
CELICA ST205 GTfour
ex CELICA ST205 GTfour WRC
2x ex CELICA ST165
ex HILUX 3.0 D4D at
ex RAV4 1.8i 3D

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa CelicaNR » Streda, 23. Februára 2005, 16:49

nuz, ja sa nedivim, ze su v takom dobrom stave, to iba na nasich cestach a pri charakteristike nasich vodicov (dat tomu, co to da, sak som kral ciest, mam celicu do pixe, nee ? ) sa da ocakavat, ze auta jazdene na SK viac ako rok-dva su v totalne brutalnom stave (vid tvoje pozicianie si auta z pozicovne).

Akoze nechapem, preco ti ludia akonahle maju lepsie (silnejsie) auto, musia ho nicit a je velmi malo ludi, co sa o ne staraju a jazdia predpisovo, a minimalne si nieco dokazuju. Si myslim, ze problem je jednak zcasti v tom, ze tieto auta si kupia ludia, co ledva na ne maju a potom nemaju prachy na servis a tesne pred predajom (lebo co ine im zostava iba ho predat) z neho deru vsetko co da.. pripadne su ludia, ktori to auto vytunia, je v dobrom stave (relativne dobrom az vynikajucom) ale ma taky vizualny tuning, ze sa toho ludia zlaknu a nik to nehce kupit. ;-(

A preto, pokial nasi slovaci, co si chcu nieco dokazat nebudu mat prachy na nove alebo udrziavane auta, budu stale nicit tie, co sa na SK predavaju z druhej ruky :-(
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných