Vzpery na 5. dvere

všetko o tomto modeli

Moderátor: Leňulka

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Príspevok od používateľa Ado » Utorok, 18. Apríla 2006, 09:53

scooby napísal:HuH!
No co zohnal si? Lebo ja mam tacky isty problem, v lete je to este OK ale v zime to nedrzi:(

nezohnal som nič,nikto nerobí nahradu




a aby ste sa z toho pravopisu neposrali
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Príspevok od používateľa Ado » Štvrtok, 20. Apríla 2006, 15:09

nikto nevie o ničom
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cahir » Štvrtok, 20. Apríla 2006, 15:18

Ado napísal:
a aby ste sa z toho pravopisu neposrali

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ex: Corolla E12 1.4VVTi
ex: Mazda Miata Obrázok
Lexus IS200 Obrázok
Honda PCX

Používateľov profilový obrázok
scooby
začiatočník
Príspevky: 249
Dátum registrácie: Streda, 28. Decembra 2005, 23:43
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa scooby » Streda, 24. Mája 2006, 21:03

Ado napísal:nikto nevie o ničom
A co tack dat vyrobit na objednavku? Zadat uchytenie vahu, rozmery, ja som tack onoho casu daval robit na Corollu a cca 2500 ma to vyslo za par. Po 2 rokoch ale uz to nebolo ono a nejaku nahradu mi zohnali za 1 liter a frcim s tym doteraz.
No lebo teraz ked uz ziham na Celice kua ani mne sa ten kufer nesce drzat moc :(
Fiat Stilo W 1.9 JTD
Fiat Panda 1.1
eX Toyota Corolla 1.4i E11 :(
eX Toyota Celica 2.0 gti ST202

BRunner
panic
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Pondelok, 22. Mája 2006, 10:54

Príspevok od používateľa BRunner » Štvrtok, 25. Mája 2006, 08:39

No nejlevnější a nejjednodušší to asi bude nechat znovu naplnit. 400Kč za vzpěru: http://www.gorcak.cz/. Ještě jsem se teda nedostal k tomu, abych si ty vzpěry z Celdy vymontoval a poslal je tam, tak kdyžtak dejte vědět, jak ta firma funguje.

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Príspevok od používateľa Ado » Štvrtok, 25. Mája 2006, 10:03

scooby: ja som zhanal nahrady ale nikde som nezohnal,na coroly a cariny maju ale na celici nikto,možno by sme to mohli skusiť s tou českou firmou za tie peniaze je to v pohode,lebo v toyote stoji 5500sk jedna
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Štvrtok, 25. Mája 2006, 10:20

ado, ak budu pasovat rozpery z Corolly E9 liftback, tak ti mozem dodat dve z trenazeru co mam na dvore. ked sa najblizsie stretneme, odmeriame tvoje, ci to ma zmysel.

drgi
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Príspevok od používateľa Ado » Štvrtok, 25. Mája 2006, 11:38

odmeriam ich kolko maju
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Používateľov profilový obrázok
scooby
začiatočník
Príspevky: 249
Dátum registrácie: Streda, 28. Decembra 2005, 23:43
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa scooby » Štvrtok, 25. Mája 2006, 11:44

Ado napísal:scooby: ja som zhanal nahrady ale nikde som nezohnal,na coroly a cariny maju ale na celici nikto,možno by sme to mohli skusiť s tou českou firmou za tie peniaze je to v pohode,lebo v toyote stoji 5500sk jedna
tiez nad tym rozmyslam, este si pojazdim, dam dokopy corollu a asi to vymontujem a skusim poslat.
Fiat Stilo W 1.9 JTD
Fiat Panda 1.1
eX Toyota Corolla 1.4i E11 :(
eX Toyota Celica 2.0 gti ST202

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Príspevok od používateľa Ado » Štvrtok, 25. Mája 2006, 14:00

by sme to potom mohli poslať spolu,čo ty nato
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Používateľov profilový obrázok
scooby
začiatočník
Príspevky: 249
Dátum registrácie: Streda, 28. Decembra 2005, 23:43
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa scooby » Piatok, 26. Mája 2006, 22:40

Ado napísal:scooby: ja som zhanal nahrady ale nikde som nezohnal,na coroly a cariny maju ale na celici nikto,možno by sme to mohli skusiť s tou českou firmou za tie peniaze je to v pohode,lebo v toyote stoji 5500sk jedna
No ja si zajtra pozrem ako sa to rozobera, cez tyzden mu zavolam asi a fakt by som to skusil, aj ked to 2 roky vydrzi bude super. Rucne musim pomoct dvihnut dvere, ked to chvilku drzim potom drzia, ale ked sa ochladi tack to uz nedrzi. A kufor pouzivam takze to scem vyriesit tiez.
Fiat Stilo W 1.9 JTD
Fiat Panda 1.1
eX Toyota Corolla 1.4i E11 :(
eX Toyota Celica 2.0 gti ST202

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Príspevok od používateľa Ado » Pondelok, 29. Mája 2006, 08:00

no mne nedržia vobec
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Príspevok od používateľa Ado » Piatok, 30. Júna 2006, 08:45

konečne mi dvere držia,vyriešil som to vzperami s Escorta,teda len jednou lebo jedna je ok,kedže sa na mna niekto vykašľal,stačila mierna uprava uloženia a je to.
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa fajry » Piatok, 30. Júna 2006, 08:48

niekto sa nevykaslal, ale je pracovne vytazeny a stale mimo BA!!
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Príspevok od používateľa Ado » Piatok, 30. Júna 2006, 08:51

bol si v ba predvčerom a neozval si sa
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní