Kozmetika Autoglym v ponuke NipponCars

Moderátori: AndyGTP, grexos

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Kozmetika Autoglym v ponuke NipponCars

Príspevok od používateľa AndyGTP » Utorok, 17. Septembra 2013, 09:28

Radi by sme vám touto cestou dali vedieť, že po niekoľkomesačnom testovaní a skúšaní produktov Autoglym sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku aj o tohto významného britského výrobcu. Možno vám aj naše skúsenosti pomôžu zorientovať sa v pomerne širokej ponuke na trhu.

Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že som už vyskúšal všeličo, ale viac krát som sa aj sklamal. Najväčším problémom u nás je podľa mňa všeobecne nízke povedomie o správnej údržbe auta či samotnej starostlivosti o lak. Čiastočne je to spôsobené aj tým, že v hypermarkete vám nikto neporadí, ako správne postupovať pri aplikácii daného produktu a to isté môžeme smelo povedať aj o pumpách. Tretím predajným kanálom sú auto-moto predajne, kde veľmi záleží na individuálnom prístupe a reálnych skúsenostiach predajcu. Bohužiaľ, nie každý z nich vie kvalitne poradiť (návody na použitie nie vždy obsiahnu všetky potrebné informácie). O pokútnych potulných predajcoch na kadejakých veľtrhoch a výstavách radšej pomlčím... Tak potom vznikajú mýty, nesprávne pracovné postupy a podobne. Na druhej strane, to čo mňa osobne pri Autoglyme príjemne prekvapilo, je jednoduchosť používania. Ak to porovnám so všetkým, čo som kedy v minulosti použil, tak AG jednoznačne vedie. Ďalšou výhodou AG je, že už od začiatku robí jeho importér na Slovensku kvalitnú osvetu a technickú podporu. Tá sa následne prenáša na všetkých predajcov, ktorí vedia poradiť každému, kto sa chce o svojho štvorkolesového Lieblinga náležite postarať aj zvonku.

Aby som zas nepísal zbytočne dlhé monológy, pre záujemcov sem dám link na našu podstránku o Autoglyme: http://www.nipponcars.sk/autoglym

Budeme tam priebežne dopĺňať informácie a cenníky. Rád by som ešte zvýraznil to, čo u nás nájdete "navyše". Dali sme si záležať na vytvorení základných balíčkov, ktoré obsahujú okrem nami starostlivo vybraných produktov AG aj potrebné (a odskúšané) náradie ako napr. mikrovláknové utierky, aplikátory, uteráky na karosériu a podobne. Jednotlivé produkty sa dajú objednať aj individuálne, ale cieľom balíčkov je na jednej strane šíriť osvetu a na strane druhej ponúknuť kompletnú výbavu na kvalitné umytie, osušenie a ošetrenie laku. Každý "stage" je cenovo zvýhodnený prostredníctvom náradia a doplnkovej výbavy.

Zoznam balíčkov nájdete tu: http://www.nipponcars.sk/autoglym/balicky/

Ak máte nejaké otázky k samotným produktom a ich aplikácii, pýtajte sa tu: viewtopic.php?f=52&t=7742 Moschino rád odpovie na všetky otázky, s produktmi AG má takmer 3 ročné skúsenosti.

Pre info o cenách alebo objednávky píšte na info@nipponcars.sk

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní