Lexus is 200 montaz stresneho okna...?

kompaktný športový sedan a kabriolet
sportcross
panic
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Streda, 14. Októbra 2015, 18:09

Lexus is 200 montaz stresneho okna...?

Príspevok od používateľa sportcross » Štvrtok, 22. Februára 2018, 13:52

Zdravim pani, tak to skusim trosku rozvirit touto temou...?
Uvazujem nad montazou stresneho okna...
Prezeral som stranku Webasto, na ktorej ma to napadlo, ked som videl, ze je to mozne u kazdeho vozidla...
V zapäti som si pomyslel ze najidealnejsie by pre mna bolo originalne Lexus stresne okno..( cize kupa komplet strechy so stresnym oknom) a nasledna montaz...? nakolko si myslim, ze je to aj cenovo vyhodnejsie...

za vase postrehy a skusenosti vam budem velmi vdacny

mi16
začiatočník
Príspevky: 292
Dátum registrácie: Štvrtok, 19. Júla 2012, 08:58
Bydlisko: Bratislava

Re: Lexus is 200 montaz stresneho okna...?

Príspevok od používateľa mi16 » Pondelok, 26. Februára 2018, 23:37

strešné okno... origo šibér mám na predaj ak sa do toho pustis, ale bez strechy..:D ... len či ti to za to stoji odbodovať strechu a nabodovať strechu so šíbrom.. + iné vystuhy.. ja som nad tym ani nerozmyslal, ked som mal auta vedla seba.... jedine keby som mal strechu lavor od niečoho, tak by to stálo za to nad tým uvažovať

sportcross
panic
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Streda, 14. Októbra 2015, 18:09

Re: Lexus is 200 montaz stresneho okna...?

Príspevok od používateľa sportcross » Streda, 28. Februára 2018, 16:17

jasne, vsak vaham stale a viacmenej davam od toho postupne ruky prec...ja len ze ak ma niekto skusenosti, tak vy som si ich rad vypocul... no asi kaslem nato.. nestoji to za to, otvorit si okno dajme tomu par krat do roka...ale diky za odpoved !

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Lexus is 200 montaz stresneho okna...?

Príspevok od používateľa AndyGTP » Pondelok, 5. Marca 2018, 11:23

radsej do toho nechod. Vsetky (kedysi popularne) upravy z 80 a 90 rokov skoncili nakoniec pomerne zle, majitelia s tym mali zvacsa len starosti. Ak by ti to stresne okno velmi chybalo, skor by som sa popozeral po verzii so stresnym oknom od vyroby. Je to predsalen vyrazny zasah a nemusis s tym vysledkom byt spokojny.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných