LEXUS IS220D,DPF ,TURBOrepas,rozvody .atd

kompaktný športový sedan a kabriolet
sparcoxxx
začiatočník
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Februára 2013, 17:23

LEXUS IS220D,DPF ,TURBOrepas,rozvody .atd

Príspevok od používateľa sparcoxxx » Piatok, 26. Januára 2018, 15:19

LEXUS IS220D,DPF ,TURBOrepas,rozvody .atd

:arrow: JAPANservis.sk
:arrow: TOYOTAservis.sk
:arrow: LEXUSservis.sk

Zákazník nám doniesol Lexus (KE-PP 120km) že ma problém s DPF,poškriabane lave okno,plasty interieru,rozvody ,komplet kontrola,oleje filtre atd Kedže na aute tieto zásahy robiť je celkom utrpenie motor von:)..poškodené turbo ktoré zanášalo ako sanie tak aj DPF,výmena rozvodovej sady,dodanie použitých plastov interiéru kedže nove boli veľmi dráhe,výmena okna dverí,oleje filtre ,klima,geometria,vodná pumpa,atd atd:)) +umytie auta komplet z vnútra z vonku tak isto motor+motorový priestor dakujeme za recenziu ***** "Veľmi šikovný chlapci klobúk dolu. Hneď po príchode do servisu cítiť atmosféru práce ľudí ktorý to proste žerú a nedá im to spávať �. Moje ISko bez váhania rozobrali pozreli čo je zle a do detailu vymenili, motor vyčistili a motor beží ako hodinky (sakramentsky je cítiť rozdiel). Po nahliadnutí pod dekel motoru som neveril vlastným očiam motor vyzeral ako nový. Super prístup majiteľa, ja vrelo odporúčam nenájdete lepší servis japonských áut!! JAPANESE CUSTOMS!!!"

:arrow: AUTOSERVIS: autoservis : www.facebook.com/JapaneseCustoms

FOTOGALERIA: https://www.facebook.com/pg/JapaneseCus ... 4695798974
FaceBook:JapaneseCustoms
špecializovaný servis japonských áut
5rokov mechanik-diagnostik u TOYOTA
TEL:0948 011 923
5xmajster sr dbdragracing
LEXUS LS600HL
Subaru Impreza 2,5Sti,TurboKIT TEIN ,520PS
supra MKIV manual original LHD

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných