Skrtiaca klapka

kompaktný športový sedan a kabriolet
Wotan2666

Re: Skrtiaca klapka

Príspevok od používateľa Wotan2666 » Pondelok, 11. Augusta 2014, 22:07

tmavo sivy je môj, ja pici neviem dnes som odobral z neho filter ze vycistim klapku no a pritom som sa dival trosku aj na vstrekovače paliva lebo na 2 valci som menil a ked som to zmontoval dokopy zacal robit kokotiny najprv držal otačky vysoko ked som ho nastartoval tak držal otačky na 1800 potom zisli dole potom zas na chvilu vypadol jeden valec bezal nesynchronne zacinam byt z toho nasraty ci to nebude dalsi vstrekovač paliva, btw neviete niekto o obchode na slovensku kde predavaju palivovy vstrekovač na IS200 ? dajte nejake linky, lebo rozmyslam ze ich cez vikend vyberem a vycistim ich v rostoku niekde som cital ze vraj by mali vydrzat aj 300 000 ale ze sotva sa dozivaju 50 000 a potom auto straca na vykone no nic vymontujem v praci mam mikroskov mrknem na to a uvidime prisaham bohu ak to bude kvoli tomu na vyjebanu dedinsku pumpu uz nepojdem

mi16
začiatočník
Príspevky: 292
Dátum registrácie: Štvrtok, 19. Júla 2012, 08:58
Bydlisko: Bratislava

Re: Skrtiaca klapka

Príspevok od používateľa mi16 » Utorok, 12. Augusta 2014, 22:32

ked si vybral klapku a vycistil, tak je to normalne ze auto na zaciatku drzi vysoky volnobeh.. treba s tym pojazdit.. niekde som cital ze kludne aj do 500km... ja co som cistil tak som sa trosku povozil, a auto slo v priebehu paru km normalne... .vstreky? moje maju cez 200 tkm a neviem ci na nich nieco spozorujes ze su zle...

Wotan2666

Re: Skrtiaca klapka

Príspevok od používateľa Wotan2666 » Štvrtok, 14. Augusta 2014, 22:03

no dnes ked som sa sprtal v aute na ulici prisiel ku mne starsi pan a mi vravi ze to mi vypadava iskra na sviečke ze sviečka nedostava v kuse prud a preto mi vypadava jeden valec povedal mi presny priebeh celej chyby ze pri vysokych otackach to neje badat a aj preco odide ten jeden valec ked stojim v kolone a nakoniec mi povedal ze robi 30 rokov s autami a sam ma BMW garaz takze pojdem dat overit to co povedal a potom vam dam vediet

mi16
začiatočník
Príspevky: 292
Dátum registrácie: Štvrtok, 19. Júla 2012, 08:58
Bydlisko: Bratislava

Re: Skrtiaca klapka

Príspevok od používateľa mi16 » Štvrtok, 14. Augusta 2014, 22:18

takze podozrenie na cievku :)

Používateľov profilový obrázok
jarson
toyoťák
Príspevky: 660
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Mája 2008, 17:09
Bydlisko: Rožňava

Re: Skrtiaca klapka

Príspevok od používateľa jarson » Sobota, 16. Augusta 2014, 09:47

Wotan2666 napísal:no dnes ked som sa sprtal v aute na ulici prisiel ku mne starsi pan a mi vravi ze to mi vypadava iskra na sviečke ze sviečka nedostava v kuse prud a preto mi vypadava jeden valec povedal mi presny priebeh celej chyby ze pri vysokych otackach to neje badat a aj preco odide ten jeden valec ked stojim v kolone a nakoniec mi povedal ze robi 30 rokov s autami a sam ma BMW garaz takze pojdem dat overit to co povedal a potom vam dam vediet

moze byt poskodeny kabel . to si vies aj sam skontrolovat- multimetrom zmerias odpor a vies ci je to tam.
Civic 1.8 FD7 06 Turkey Obrázok
Carina E 1.6 XLi Lift japan 92Obrázok
Carina E 1.8 GLi Lift UK 96 R.I.P.

Wotan2666

Re: Skrtiaca klapka

Príspevok od používateľa Wotan2666 » Utorok, 19. Augusta 2014, 22:33

jo vyzera to na kabel poskodeny to mal na mysli aj ten pan vravel ze bud je to sviecka alebo s elektrikou ale som vravel ze sviecka bola menena tak ze teda ta elektrika a tak kedze som sa už kvalitne nasral stiahol som si servisny manual sice v anglictine ale nevadi dal som si odcitat a vypisat chyby a cez vikend sa idem na to pozriet držte mi prsty inac ak chcete hodim vam sem komplet servisny manual teda ak ho sem už niekde nemate :oops: ja som este rozmyslal nad jednou vecou a to je na zaciatku ked som bol prvy krat v servise tak mi mal technik vymenit vraj vsetky sviecky lenze sviecky su pod cievkami a tie cievky su uplne zasrate od spiny akoby sa ich ani nik nedotkol takze premyslam ci mi ten chytrak nedal iba jednu sviecku kde bol problem a k tomu mozno aj zly typ stalo sa to už aj mojmu bratovi ze mu dali v servise zle sviecky dal mu iba obycajne a potom mu vzdy vybiehali chyby motora vytiahol ich hodil tam dvojpolove a bol pokoj

Wotan2666

Re: Skrtiaca klapka

Príspevok od používateľa Wotan2666 » Štvrtok, 21. Augusta 2014, 22:20

Takže v konečne poriadnom servise som bol, zavada bola vlastne dalši pokazeny vstrekovač paliva, nebol upchaty a ked bol chladny teda v takej beznej teplote 20 stupnov spraval sa normalne avšak ked sa zohrial prestal dalej vstrekovat palivo, tak mi bolo povedane v servise takze mi to vymenili a moj lexus znova slape ako ma, otazka znie kde sa daju u nas na svk kupit vstrekovače viď obrazok http://crw-autoteile.de/ebay/lister/car ... 0440/0.jpg

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných