IS200 cúvacia kamera

kompaktný športový sedan a kabriolet
Používateľov profilový obrázok
mitomito
panic
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Utorok, 10. Decembra 2013, 09:01
Bydlisko: Žilina

IS200 cúvacia kamera

Príspevok od používateľa mitomito » Streda, 11. Júna 2014, 19:58

Už ked tu spamujem novými témami tak len sa pochválim čo som sa nudil cez víkend. Parkujem na sídlisku a tak je to občas dobrá vec. Škoda že displej nepasuje lepšie do tej "diery", možno som mohol objednať vačší... Kamera je "rybie oko" čiže vidí od nárazníka až hore a až po samotné kraje auta...


Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Nič netrebalo vŕtať, závit s kamery som odrezal a len ju prilepil a káblik ide popod svetlo špz, kábel iba pricvaknutý. Ku kamere bola aj 10m kabeláž ktorá pekne dočiahla - 15min roboty vedené v originál žľabe pri prahoch - len od/zacvaknúť plast späť. Napájanie je len odpichnuté od spiatočkového svetla... Kábel k LCD je tiež iba "pricviknutý" pod plastom s tým čalunením čiže ak sa to dá celé preč neostane žiadna známka po zásahu...

Cena z ebay cca 20€ spolu aj kamera aj LCD...

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: IS200 cúvacia kamera

Príspevok od používateľa spider207 » Streda, 11. Júna 2014, 20:59

husteeee :D najma si ma prekvapil tou cenou, som cakal ze to bude radovo v stovkach. Paci sa mi, ze je to nenapadne a da sa to v pripade potreby znova vratit do povodneho stavu bez zanechania stop. Odo mna palec hore ;-)

Používateľov profilový obrázok
mitomito
panic
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Utorok, 10. Decembra 2013, 09:01
Bydlisko: Žilina

Re: IS200 cúvacia kamera

Príspevok od používateľa mitomito » Streda, 11. Júna 2014, 21:50

Však jasné cena ako čína :lol: (aby som neklamal spolu 31 USD čo vyšlo v aktuálnom kurze len 23€)
A pritom to je jedna z drahších a kvalitnejších kamier toto. :D (je ich tam neúrekom) Je celokovová (hliník) a "vidí" aj v horšom osvetlení takže spiatočkové svetlá by mali úplne v noci stačiť...

LCD:
https://www.youtube.com/watch?v=P-t4N-8oDA4

Samozrejme sú aj LCD v spätnom zrkadle popr. ak má niekto rádio s LCD nie je čo riešiť...

Ono pôvodne som zvažoval klasické cúvaky (cca 10€ ebay už pekne vo farbe auta) ale pre zvuk pri spiatočke by sa "bil" s pípaním senzorov a tie cúvacie led displeje na mňa pôsobia až moc lacno akoby do škodule 120 ...

mi16
začiatočník
Príspevky: 292
Dátum registrácie: Štvrtok, 19. Júla 2012, 08:58
Bydlisko: Bratislava

Re: IS200 cúvacia kamera

Príspevok od používateľa mi16 » Streda, 11. Júna 2014, 23:46

a nechces origo vyklopny displey?:) a vsadit tam tuto obrazovku? ...
ps. mam pre teba pochystane tie veci co si odo mna chcel :p

Používateľov profilový obrázok
mitomito
panic
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Utorok, 10. Decembra 2013, 09:01
Bydlisko: Žilina

Re: IS200 cúvacia kamera

Príspevok od používateľa mitomito » Štvrtok, 12. Júna 2014, 10:14

No veru to by bolo super. Daj mi na mail vediet co by si za to scel. Ja by som tam fukol nejaky LCD dnu. (Tento je mensi asi) Niekto tam aj cele PDA fukol s androidom ale to zas nejdem minat vela penazi. Uz aj LPG mi padlo. (Kupujem byt) Tak som oskubany ako kurca v tescu :D

mi16
začiatočník
Príspevky: 292
Dátum registrácie: Štvrtok, 19. Júla 2012, 08:58
Bydlisko: Bratislava

Re: IS200 cúvacia kamera

Príspevok od používateľa mi16 » Sobota, 14. Júna 2014, 08:43

mas spravu. email som akosi na teba stratil :P

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných