Oplati sa kupit ?

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
jarson
toyoťák
Príspevky: 660
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Mája 2008, 17:09
Bydlisko: Rožňava

Re: Oplati sa kupit ?

Príspevok od používateľa jarson » Utorok, 18. Augusta 2015, 23:10

Do riti, okamzite na Kalinu zabudni!
Preboha, zbohom zdravy rozum... ved to je zlepenec...a este k tomu nedoobeny. Kamos toto ma, no hruza. Vsak sa na to lepsie pozri - vyzera jak krizenec Starletky s nevien cim, prevodovka prevzata z prehistorickej Samary, motor dajme tomu ale slaby aj na take male auto... ved to mema ani vnutorne blatniky , ani radio....no to nemyslis vazne. Okrem toho je to male a zre 7,5 co kludne aj s Carinou ovela pohodlnejsou a vykonnejsou das. OK, cena je cena, vsak to nove stalo 140 tis slovenskych, ale aj to za tolko zial stoji, to uz radsej Daciu.
Sorry, som sa roz...tento, ale hovorim, kamos toto kupil a... no radsej mal kupit Lego. Ale co, u neho nefunguje ziadne auto a urcite by sa mu rizsypal aj Hilux :mrgreen: je to prose magnet na prusery. Mam pocit , ze to auto vyvinuli pre neho.

... a mozno je v tom ten moj kamos nevinne lebo ked to kupoval este to bola novinka a teda nemohol chudak ziskat ziadne racenzie. Namatkovo ( velmi sa moja skusenost teda nelisi) :

http://auto.idnes.cz/test-lada-kalina-0 ... _testy_fdv
Naposledy upravil/-a jarson v Utorok, 18. Augusta 2015, 23:56, upravené celkom 1 krát.
Civic 1.8 FD7 06 Turkey Obrázok
Carina E 1.6 XLi Lift japan 92Obrázok
Carina E 1.8 GLi Lift UK 96 R.I.P.

rgbo
nula
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Piatok, 14. Augusta 2015, 10:43

Re: Oplati sa kupit ?

Príspevok od používateľa rgbo » Utorok, 18. Augusta 2015, 23:25

:D v pohode, to bol len taky ulet, chcel som len porovnat 5r rusa (45000 nabehanych) a cca 20r japonca (350000km). Je asi kto zvitazil :) Prebehol som Lada forum a pri pohlade na tu hnilobu a poruchy ma nejak presla chut co i len uvazovat. Keby boli spolahlive, tak ok. Cize stale hladam toyotu, zatial ma cas netlaci tak sa pytam a pozeram tie auta co mam cestou z BA.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných