carina po zime - co to stoji...

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
kuro
toyoťák
Príspevky: 712
Dátum registrácie: Piatok, 27. Januára 2006, 16:12
Bydlisko: Íst Slovakia
Kontaktovať používateľa:

carina po zime - co to stoji...

Príspevok od používateľa kuro » Pondelok, 4. Mája 2009, 19:13

tak kedze som sa rozhodol nepredat a nezosrotovat :-) investoval som po zime a po 285 000 km do svojej vernej drahej... komplet renovacia podvozku ma vysla na tolko: uvadzam pre tych, co stale v 21. storoci tvrdia, ze diely na japoncov su drahsie ako na fašounov... co vy na to:

tlmic pred.: 69 eur
doraz k tlmicu 25 eur
silenblok stab pred 3,50 eur
sill.stab.zad. 5,50 eur
stab.tycka pred 12,50 eur

moc tomu nerozumiem a je mi to v podstate jedno, iste je, ze auto na ceste uz nie je nervozne a neodskakuje, ked do kruhaca vojdem "trosicku ostrejsie"... samozrejme zmizli vsetky "divne" zvuky z podvozku... ak to vydrzi dalsich 280tis. tak ma to auto snad prezije :-)))
Obrázok
LEXUS IS200
"ex cariňák:-)"
join the 5th celica drivers group on fasbuk

Používateľov profilový obrázok
Samuel
začiatočník
Príspevky: 459
Dátum registrácie: Utorok, 20. Mája 2008, 18:30
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: carina po zime - co to stoji...

Príspevok od používateľa Samuel » Pondelok, 4. Mája 2009, 23:10

Podla mna super cena ;) Ja som dal za opravu Hyundaia, vsetko sa robilo vpredu, brzdove dosticky, loziska, nejake blbe manzety, nejake rameno ci co to bolo a samozrejme geometria a nechal som tam 250€ :oops: Dokonca este po znamosti...ked mi povedali ze predne pruziny su za 66/kus plus vymena tak som to nechal tak radsej :D
Toyota Auris 1,6 Valvematic: 1ZR-FAE 6 M/T Navi Exclusive
Hyundai Accent 97 1,5 12V HB

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: carina po zime - co to stoji...

Príspevok od používateľa chmelo » Utorok, 5. Mája 2009, 08:11

No hej, lenže na takej embéčke môžeš páchať takéto bohumilé činnosti každých 50 tisíc km a nemusíš toľko čakať na dobrý pocit dobre investovaných bubákov (viď niektoré letáky Forstingera - časť "Škoda-diely rýchleho opotrebenia") ;-)
A potom sa môžeme čudovať, že je recesia....veď my toyoťáci sme vlastne krízotvorci :idea: :mrgreen:
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných