demontaz Carina E

všetko o tomto modeli
ToyoCarE

demontaz Carina E

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Streda, 3. Septembra 2008, 15:51

Takze konecne som sa dostal k rozoberaniu mojej Carinky,, ale narazil som na par problemov. Prvy je to ako vyhodit Airbagy,,, ten pred spolujazdcom ma naspodu dva drziaky, ktore som povolil,, ale ta svina sa nechce ano pohnut. Druhy je navolante,, kde vidim len dva srobky po bokoch,, su to torzky,, problem je, ze som skoro roztrhol utahovacku,, a ani sa nepohli,, a ta je fakt silna,,, ked zvladnem totok,, tak ma caka pristrojovka,,, tak som zhodil stredovy panel,, caka ma este ovladanei kurienia,,, tak su dve lanka dole,, len to spodne je akosi nepristupne,,, takcitak tam uz nepojde,, ani to kurenie ani stred,, ale o tom pozdejsie,,, poradte co s tymi airbagmi

Používateľov profilový obrázok
pio
začiatočník
Príspevky: 162
Dátum registrácie: Utorok, 10. Mája 2005, 15:58
Bydlisko: BA - königreich

Re: demontaz Carina E

Príspevok od používateľa pio » Streda, 3. Septembra 2008, 17:29

ked si das torx a kratky nadstavec na normalnu racnu tak to urcite povolis,popripadne skus tie sroby jemnucko poklepat kladivom (sroby ti ostanu vo volante),potom uz len vylupnes von ten stred...niekedy to ide trosku tazko ale urcite to zvladnes.............no a ten spolujazdcov ti pojde trosku tazko bez poskodenia alebo bez demontaze pristrojovky.
moja ex: Toyota Corolla 4E-FE , 97
Toyota Corolla 4ZZ , 05

ToyoCarE

Re: demontaz Carina E

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Streda, 3. Septembra 2008, 20:39

ja pristrojovku takci tak potrebujem von,, tak povolujem co vidim,, ale aj tak nechce sa jej ist,,, ten vrch ide zvlast odobrat,, alebo len spolu so spodkom?

Používateľov profilový obrázok
pio
začiatočník
Príspevky: 162
Dátum registrácie: Utorok, 10. Mája 2005, 15:58
Bydlisko: BA - königreich

Re: demontaz Carina E

Príspevok od používateľa pio » Streda, 3. Septembra 2008, 21:01

tak potom neni co riesit s tym airbagom nehaj ho tam ak pojde pristrojovka dole.........teraz neviem presne ci sa da rozdelit ale aj tak v kuse ju das najrychlejsie dole
moja ex: Toyota Corolla 4E-FE , 97
Toyota Corolla 4ZZ , 05

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných