Nastavenie motora (diagnostika)

všetko o tomto modeli
MARTIN 1.6
panic
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Mája 2007, 09:53
Bydlisko: Revúca

Nastavenie motora (diagnostika)

Príspevok od používateľa MARTIN 1.6 » Piatok, 25. Júla 2008, 17:44

Cawte toyoťáci! Mám taký menší problém chcel by som dať nastaviť motor (diagnostika) na Toyotu Carinu II GLi 1.6 16 V rok. výroby 199O ale som bol v Poprade v toyote a povedali že nemajú už na to prístroj a celkovo že to už nejde.. neviete o niekom kto by to vedel alebo kto to niekde dal skúsiť nastaviť... Preto že mi to nejako pozde zaberá neviem s tým ani poriadne predbehnúť ked nemám strašne vysoké otáčky... A ked mám zohriety motor tak mám dosť nízke otáčky len nejaký 6OO-sto.... To je dosť málo podľa mna ... A tiež ked uberem počas jazdy z plynu tak ma cuká a neviem že z čoho to je... Už sa niekto z podobným problémom stretol ked tak dajte vedieť ako by som to mohol poriešiť alebo kde to mám odniesť aby sa mi na to pozreli.... Vopred dakujem.....

Používateľov profilový obrázok
skrat
panic
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Februára 2008, 16:45
Bydlisko: piestany
Kontaktovať používateľa:

Re: Nastavenie motora (diagnostika)

Príspevok od používateľa skrat » Pondelok, 28. Júla 2008, 09:11

pozri si CZ forum http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=4956 s nadpisom Auto nejede tak jak má, dusí se žere a nejede-řešení by Odaz, volnobeh sa na Carine E da nastavit aj pri vzduchovej klapke srobikom...
Carina 1,6L GLi '97 liftback

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Re: Nastavenie motora (diagnostika)

Príspevok od používateľa CelicaNR » Pondelok, 28. Júla 2008, 12:38

Podla mna je to cele velka vyhovorka v servise. Ja som mal za onoho casu rovnaky problem s Celicou a v servise v Hornej Strede mi to sikovny mechanik nejako napasoval a vysteloval tam x-veci. I ked origos nemali zastrcku na moju diagnosticku koncovku.
Da sa. Vsetko sa da, len treba chciet!
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

Používateľov profilový obrázok
skrat
panic
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Februára 2008, 16:45
Bydlisko: piestany
Kontaktovať používateľa:

Re: Nastavenie motora (diagnostika)

Príspevok od používateľa skrat » Pondelok, 28. Júla 2008, 14:35

no ked sa im v Hornej Strede chce, vela veci spravia, mali dobru povest, neviem ci este stale pretrvava...a tusim beru 400sk/hod co nieje vela v porovnani s BMW 2300sk/hod :D pripadne hned oproti tohoto autorizovaneho servisu cez cestu je dalsi servis, kde robi byvaly zamestnanec toho autorizovaneho servisu - a tu sa vraj tiez oplati ist, alebo sa iba popytat na problem - ma skusenosti s Toykami a aj inymi znackami...lebo v autorizovanom servise nevies co su za mechanici - skoncia strednu skolu kde rozoberali Shade 120 a hned isli do Toyoty..sice sefa maju sikovneho aj s certifikatom, ale ak sa im nechce, tak opravu sfusuju - niesu az tak zavisli od kazdeho zakaznika ako maly servis s dobrou povestou
Carina 1,6L GLi '97 liftback

MARTIN 1.6
panic
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Mája 2007, 09:53
Bydlisko: Revúca

Re: Nastavenie motora (diagnostika)

Príspevok od používateľa MARTIN 1.6 » Streda, 30. Júla 2008, 20:45

No tak dakujem pekne ale mohli by ste mi dohodiť číslo ( do Hornej Stredy) určite sa tam ozvem lebo treba to poriešiť čo sa týka z mojej strany ....:) vopred dakujem....

Používateľov profilový obrázok
skrat
panic
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Februára 2008, 16:45
Bydlisko: piestany
Kontaktovať používateľa:

Re: Nastavenie motora (diagnostika)

Príspevok od používateľa skrat » Štvrtok, 31. Júla 2008, 08:54

cislo tam je 0908 757 325 - neviem odkial ho mam, ale vzdy sa mi ozvu ludia z Toyoty :D
stranka s kontaktmi http://www.vv-auto.sk/Kontakt.html
Carina 1,6L GLi '97 liftback

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných