Elektronické svetlá na Carinu ll

všetko o tomto modeli
MARTIN 1.6
panic
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Mája 2007, 09:53
Bydlisko: Revúca

Elektronické svetlá na Carinu ll

Príspevok od používateľa MARTIN 1.6 » Sobota, 22. Marca 2008, 21:27

Cawte Toyoťáci! Už si neviem rady všade som všetko popozeral na nete obvolal a nikto nemá svetlá na toyotu carnu ll elektronické neviete mi nejako pomôcť.... niekto kto dováža diely na tento typ áut zo zahraničia alebo niečo také alekto rozpredáva auto na súčiastky.... bol bysom vdačný ... napíšte hned tel.číslo kontaktujem vás na 100%..... dakujem dúfam že sa niekto ozve...

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: Elektronické svetlá na Carinu ll

Príspevok od používateľa fajry » Nedeľa, 23. Marca 2008, 10:40

dost dobre nerozumiem Tvojmu prispevku. Ake su to elektronicke svetla? Hmm? Myslis svetla, ktore maju aj moznost elektronicky nastavit vysku svietenia? Alebo co konkretne potrebujes?
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

MARTIN 1.6
panic
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Mája 2007, 09:53
Bydlisko: Revúca

Re: Elektronické svetlá na Carinu ll

Príspevok od používateľa MARTIN 1.6 » Nedeľa, 23. Marca 2008, 20:09

Presne tak elektronické svetlá ktorých sa výška svietenia nastavuje elektronicky ...... mal som také založené pred tým lenže mal som nehodu a odniesli si to svetlá... takže chcel by som opäť elektronické ale všade majú len obyčajné a už som z toho zúfalí...... ale neviem že ako to je či to je kompletné svetlo aj s tým ... lebo niektorý hovoria že motorčeky sa dokupujú k tomu osobitne..... čo sa mi to tak celkom nezdá? .... no neviem ked viete poradte niekoho kto sa s tým už zaoberal alebo kde by sa dali splašiť opäť elektronické.....?

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných