MATOR CARINA ll

všetko o tomto modeli
MARTIN 1.6
panic
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Mája 2007, 09:53
Bydlisko: Revúca

MATOR CARINA ll

Príspevok od používateľa MARTIN 1.6 » Štvrtok, 19. Júla 2007, 14:19

Ahojte toyoťáci! Chcem sa opýtať keď idem na Carine ll 2 a 3 prevodovom stupni a držím ho v otáčkach a jemne uberem tak ho traká a potom keď chcem pridať tak ho tiež cuká a trvá mu kým sa spametá ale potom už zabere. Podľa mňa to nie je celkom dobre a ešte vždy keď otvorím nádrž na palivo tak sičí vzduch to bude asi potlak čo stým? Netreba vymeniť palivový filter? A klobúk na nádrži? Alebo to môže robiť aj katalizátor keď je už rosypaný dnu! Ja neviem ale to by robiť nemalo. Aké sviečky tam majú ísť lebo nikto to poriadne nevie. Bolo by zlé keby som tam dal dvoj iskrové len neviem typ sviečky!!! Today Tomorrow Toyota

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: MATOR CARINA ll

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Štvrtok, 19. Júla 2007, 14:56

MARTIN 1.6 napísal:Ahojte toyoťáci! Chcem sa opýtať keď idem na Carine ll 2 a 3 prevodovom stupni a držím ho v otáčkach a jemne uberem tak ho traká a potom keď chcem pridať tak ho tiež cuká a trvá mu kým sa spametá ale potom už zabere. Podľa mňa to nie je celkom dobre a ešte vždy keď otvorím nádrž na palivo tak sičí vzduch to bude asi potlak čo stým? Netreba vymeniť palivový filter? A klobúk na nádrži? Alebo to môže robiť aj katalizátor keď je už rosypaný dnu! Ja neviem ale to by robiť nemalo. Aké sviečky tam majú ísť lebo nikto to poriadne nevie. Bolo by zlé keby som tam dal dvoj iskrové len neviem typ sviečky!!! Today Tomorrow Toyota
napis PM Ado -vi, on ti zisti, ake sviecky tam maju ist, ale budu to NGK alebo DENSO... trhanie by tam nemalo byt rozhodne ziadne...
co sa tyka toho podtlaku v nadrzi, nic si z toho nerob, zrejme to tak ma byt, aj mne to robi, aj vela ludom, niekde tu sa to uz riesilo, pouzi vyhladavanie...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Re: MATOR CARINA ll

Príspevok od používateľa Ado » Štvrtok, 19. Júla 2007, 15:12

jasne že jedine ngk alebo denso
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

ToyoCarE

Re: MATOR CARINA ll

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Štvrtok, 19. Júla 2007, 16:13

ak mas 2,0l,, tak mam v ponuke tieto DENSA,,, cena za jeden je 142 SKK/ks

Obrázok

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných