zatekanie do auta...

všetko o tomto modeli
ToyoCarE

Re: zatekanie do auta...

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Sobota, 18. Augusta 2007, 15:35

ono je to dost,,, ale na druhej strane si vezmi ci to nestoji za to,,, teraz ti mozno nezateka,, ale moze,, a voda v aute nieje nic prijemne,,, zalezi mozno na tom,, kolko si chces carinku nechat,,, pokial dlhsie,, tak sa to oplati,,, ked nie,, tak zohnat starsie.

Používateľov profilový obrázok
kuro
toyoťák
Príspevky: 712
Dátum registrácie: Piatok, 27. Januára 2006, 16:12
Bydlisko: Íst Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Re: zatekanie do auta...

Príspevok od používateľa kuro » Nedeľa, 19. Augusta 2007, 11:32

tak to mas pravdu, zatial sa s nou nechystam rozlucit... jednak preto, ze mi sluzi k 100%-nej spokojnosti a jednak, ze ju pod cenu nemienim predat... to radsej este nieco mensie ku nej...
Obrázok
LEXUS IS200
"ex cariňák:-)"
join the 5th celica drivers group on fasbuk

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: zatekanie do auta...

Príspevok od používateľa chmelo » Nedeľa, 19. Augusta 2007, 13:51

Kua chlapi, nejako mi to zatekanie nedá spávať. Nezdá sami, že by to zatekalo cez tesnenia okolo dverí. Pokiaľ nieje roztrhané, alebo sprhnuté na úplný hnoj, tak by to tadiaľ tiecť nemalo. A čo som videl, tak na Toykách som možno videl tie tesnenia roztrhnuté, ale nikdy nie sprhnuté. Jeden 20ročný príklad mi stojí v garáži ;-)
Po druhé medzi karosériou a dvermi sú predsa tesnenia dve, tie vonkajšie hore a potom tie čo sú viac vnútri po celom obvode a tam toľko vody hádam nemôže nachcať :roll:
Ešte ma napadla jedna varianta a to, že či na niektorých dverách odspodu niesú upchaté tie dierky na vytekanie vody. Ak by to bolo tak a okolo sťahovacie ho okna by tam tieklo, potom by voda nemohla odtekať spodkom dverí, hromadila by sa tam a prvou dierkou by išla von. A ak je tá džurka smerom do interiéru, tak je to in der prdel geworden :roll:
Skúste na to mrknúť, možno je pes zakopaný práve tu, teda tam ;-)
Držte si
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
kuro
toyoťák
Príspevky: 712
Dátum registrácie: Piatok, 27. Januára 2006, 16:12
Bydlisko: Íst Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Re: zatekanie do auta...

Príspevok od používateľa kuro » Nedeľa, 19. Augusta 2007, 21:05

chmelo dik za tip... mrknem... ani mne sa tie gumy nezdaju velmi zrajtovane... fakt ale neviem... liali sme do toho vedra vody a nic... potom sme zistili, ze zo spodu sa v tej gume voda hromadi a ide dovnutra... ale zasa nie tak, aby som mal premocene komplet koberce vzadu... proste faking situejšn...

...drzi mi...
Obrázok
LEXUS IS200
"ex cariňák:-)"
join the 5th celica drivers group on fasbuk

ToyoCarE

Re: zatekanie do auta...

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Nedeľa, 19. Augusta 2007, 21:25

este jeden tip.. kym som mal Peugeota,,tak mi tieklo donho popod zadne ókno,,, v hornom rozku pod listou trocha bolo povolene na lepidle,,, a nejak mi tiekla tade voda,,, ale to moze byt len dalsi vystrel dotmy,,, ehm,, raz som po jazde nasiel cely koberec mokry,, ale to som mal v tom case auto ala Flinstones.

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: zatekanie do auta...

Príspevok od používateľa chmelo » Nedeľa, 19. Augusta 2007, 22:42

Mňo, možno si trafil do čierneho ;-) Večer som totiž ešte volal s tým mojím terajším našej bývalej :mrgreen: a vypadla z neho zaujímavá informácia. Pred časom dával robiť na zadných oknách fólie a na tie malé slzičky za zadnými dverami tiež. Keďže ich museli vybrať, tak ich tam logicky aj museli nalepiť späť, ale asi sa im to nepodarilo úplne dokonale a na spolujazdcovej strane to okienko trošku prepúšťa a voda čiape popod plast, ktorý je okolo. Vie to na stopro, ponevač, nýbrž, protože tam zvonku liali vodu a vnútri tadiaľ vytekala :roll:
Pravdepodobne ale bude problém aj s tými dierkami vo dverách, lebo mu v nich žbluňká a podľa jeho slov tej vody je na podlahe hafo na to, aby tam čvachtala len okolo toho okienka a hlavne sa jej tam nazberá za dosť krátky čas. Kua, to bolo teda súvetie. Kde sa na mňa hrabe Hviezdoslav :D
Chalanisko mi má dať ešte vedieť ako s Karolínou dopadol, takže potom dám echo.
Tááákže tak
Dovytrenia, dopičutia, ahoňte :D
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných