my Carina E

všetko o tomto modeli
ToyoCarE

Re: my Carina E

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Štvrtok, 25. Októbra 2007, 21:13

mne je vlada ukradnuta,, aj keby tam sedeli prasata,, mi je to jedno,, ale k teme,,, ja som reagoval na to, ue niekedy naozaj stretavam doma pozliepane svetla,, ktore svietia vsade,, len na cestu nie,, a tie ma vedia oslnit,,, som za to,,, aby to bolo co najvernejsie originalu,., preto sa na to nechystam,, ze by som to urobil doma,, a aj preto uz nemam doma svetla od kadejakych vyrobcov,,, a mohol som mat,, ale zhanam firmu co sa tomu naozaj rozumie,,, tot vsio

Používateľov profilový obrázok
kuro
toyoťák
Príspevky: 712
Dátum registrácie: Piatok, 27. Januára 2006, 16:12
Bydlisko: Íst Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Re: my Carina E

Príspevok od používateľa kuro » Piatok, 26. Októbra 2007, 10:38

to wakkee: ale si sa rozpisal... ale suhlasim, mas pravdu, ale mal som za to, ze tieto "kity" su homologizovane, mam pocit, ze to tu bolo pisane, ze su...
Obrázok
LEXUS IS200
"ex cariňák:-)"
join the 5th celica drivers group on fasbuk

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: my Carina E

Príspevok od používateľa wakkee » Piatok, 26. Októbra 2007, 10:58

no ja som sa ani moc nerozpisal, bol to copy paste, ale zdielam ten nazor 8)
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Krajo
panic
Príspevky: 48
Dátum registrácie: Streda, 23. Mája 2007, 22:30
Bydlisko: 821 .. Blava
Kontaktovať používateľa:

Re: my Carina E

Príspevok od používateľa Krajo » Streda, 7. Novembra 2007, 23:18

ToyoCarE, som ti slubil, ze ti odfotim na mojich angel eyes to oznacenie, ze su zhomologizovane na prevadzku na pozemnych komunikaciach, ja mam na celu EU. Nizsie je pict. tak sa pozri.

Obrázok Obrázok

ToyoCarE

Re: my Carina E

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Štvrtok, 8. Novembra 2007, 00:28

moc dik,,, uz teraz len zohnat take na moju Carinku,,, a som najspokojnejsi na svete,,, :D

ToyoCarE

Re: my Carina E

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Streda, 9. Januára 2008, 22:16

mam otazku,, zatial je auto stale v takom isto mstave,, ale hodil som na kable od baterky jeden zdroj,,, ze skusim, ci nebude horit elektrina,,, kamarat rozpraval rozne historky o prevratenych autach,, a tak som skusil aj nejake tiie svetla atd,,, ale na pritrojovke mi nezasvietilo ECONOMY,,, pri zopnutom kluci nam na celde svieti aspon cervena ledka,,, ked je to anglan,,, je moznost ze tam nemam ECONOMY? poradte pls

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: my Carina E

Príspevok od používateľa fajry » Štvrtok, 10. Januára 2008, 08:19

no je mozne, ze to nema ECONOMY, je mozne, ze je pokazene, je mozne vsetko ... Ta Tvoja otazka bola dost hypoteticka a take budu aj odpovede.
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
kuro
toyoťák
Príspevky: 712
Dátum registrácie: Piatok, 27. Januára 2006, 16:12
Bydlisko: Íst Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Re: my Carina E

Príspevok od používateľa kuro » Štvrtok, 10. Januára 2008, 11:48

no ak to mam porovnat s mojou a brachovou, tak mame identicke kars, len moja je XLi a jeho myslim, ze GLi a ja ECONOMY nemam, on ano...
Obrázok
LEXUS IS200
"ex cariňák:-)"
join the 5th celica drivers group on fasbuk

ToyoCarE

Re: my Carina E

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Štvrtok, 10. Januára 2008, 12:32

to fajry: hmmm ked som mal budiky vonku,,tak tam som videl ze economy tam je,,, aj ziarovecky su tam,,, preto mi nejde do hlavy, ze preco to nezasvieti, ked zapnem kluc,, je moznem, ze je to pokazene,, ale aj ked som to mal kedysi na celde pokazene,,, tak svietilo stale cervene svetielko,,, tu nic

mam GLi

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: my Carina E

Príspevok od používateľa fajry » Štvrtok, 10. Januára 2008, 13:32

a nezacne to svietit az ked sa motor nastartuje? Ja si to uz nepamatam, ako som to mal na corolle a celice. Len viem, ze na oboch to bolo pokazene :-)
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: my Carina E

Príspevok od používateľa wakkee » Štvrtok, 10. Januára 2008, 13:43

na celice to fungovalo tak, ze zapnes klucik do polohy 1, svieti cervena ako nahle nastartujes a nechas volnobeh zasvietila zelena.
teda ak ma pamat neklame.
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

ToyoCarE

Re: my Carina E

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Štvrtok, 10. Januára 2008, 18:17

rpesne tak by to amlo fungovat,,,

ToyoCarE

Re: my Carina E

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Utorok, 16. Novembra 2010, 13:03

takze info o tom co Carinka prezila za dva roky... Uz nema pretlacenu strechu,, ale novu aj s novym cellym zadkom,, vysfetlim,,, u klampiara sme zhodili strechu,, najprv vystrel povodne kym sa dalo,, a pootm rezal,, to som prisiel prvy krat pozriet a z carinky bol kabriolet,, potom ma zavolal ze niekto predo mnou menil zadnu stvrtku,, ale odflakol to,, takze to klampiar odbodoval pred nadrzou od podlahy,, ked som prisiel k nemu,, tak na stolici bol len predok, predne stlpiky do polovice,, stredove tiez,, a auto koncilo podlahou pred nadrzou,, zly pohlad :( ,, karosku druhu som mal,, takze klampiar to tak napasoval, ze predne dvere sa lahsie zatvaraju ako na inych Carinkach,, je to profesionalne urobene,, fakt klobuk dole. Odftedy sa vela nezmenilo, ale mam motor 3S-GE 129kW doma uz,, riesi sa 6-kvalt z Corolly. DNes som bol vybavit striekanie a kontrolu originality,, takze Carinka bude mat na 99% cervenu metalizu svetlu,, nieco ako ma Ferrari... Zhanaju sa dalsie diely,, potreboval by som napr origo kridlo na Carinu GTi, atd, atd, atd. Je toho este stale dost,, ale lady sa pomaly hybu.

edit: zhanam zvody vyf. na 3S-GE,, idealne riesenie by bol Jafer,, lenze,, on chce mat auto tam,, co su 4 cesty k nemu na voziku,, to by ma vyslo tolko isto ako chce za zvody,, poradte ako to poriesit.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných