combi tuning... for mimo and dalsich kombi positiv

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
kuro
toyoťák
Príspevky: 712
Dátum registrácie: Piatok, 27. Januára 2006, 16:12
Bydlisko: Íst Slovakia
Kontaktovať používateľa:

combi tuning... for mimo and dalsich kombi positiv

Príspevok od používateľa kuro » Utorok, 26. Decembra 2006, 11:18

tak steve (pišťik) dal dobry tip na tu firmu (trc-tuning)... robia faakt podarene veci...
mimo, na tvoju ako usite...
fotky su zrejme len demo - tie parts nie su ani strieknute, ale co vy na to???

Obrázok

Obrázok

Obrázok

tak som zvedavy na vase nazory na takto "spriznenu" carinu :lol:
Obrázok
LEXUS IS200
"ex cariňák:-)"
join the 5th celica drivers group on fasbuk

ToyoCarE

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Utorok, 26. Decembra 2006, 11:54

tie narazniky su cool,,, normalne ma oslovili,,,, idem kuknut co tam maju na Carinu viecej

Používateľov profilový obrázok
kuro
toyoťák
Príspevky: 712
Dátum registrácie: Piatok, 27. Januára 2006, 16:12
Bydlisko: Íst Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kuro » Utorok, 26. Decembra 2006, 11:55

jo pišťik - dik za tip - tiez som si to poprezeral... dobra sprava je, ze v cechach maju predajcu... snad by nebol s tymi dielikmi az taky problem...
Obrázok
LEXUS IS200
"ex cariňák:-)"
join the 5th celica drivers group on fasbuk

Používateľov profilový obrázok
mimo
Mimo prevádzky
Príspevky: 948
Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mimo » Utorok, 26. Decembra 2006, 12:03

ako tak pozerám na výšku ,neviem neviem či by som o tie plasty niekde v BA neprišiel :lol:
už teraz mám problém prejsť niektoré retardéry
Toyota RAV 4 2,0 VVT-i (112 kW) Obrázok
Toyota Yaris 1.0 VVT-i (48 kW) Obrázok
ex:
Toyota Carina E 1.8 SW Obrázok
Corolla E10 1.4 XLi combi
Corolla E9 1.6 GTi

ToyoCarE

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Utorok, 26. Decembra 2006, 14:30

mimo napísal:ako tak pozerám na výšku ,neviem neviem či by som o tie plasty niekde v BA neprišiel :lol:
už teraz mám problém prejsť niektoré retardéry
uz len kvoli tomuto je dobre mat stavitelny podvozok,,,, ale taky co sa da ovladat z kabiny,,, najlepsie vzduchovy,,,, len to je trochu ina cenova kategoria,,,

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wakkee » Utorok, 26. Decembra 2006, 17:08

Steve McSteve napísal:uz len kvoli tomuto je dobre mat stavitelny podvozok,,,, ale taky co sa da ovladat z kabiny,,, najlepsie vzduchovy,,,, len to je trochu ina cenova kategoria,,,
alebo rovno kupit citroen :lol:
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

ToyoCarE

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Utorok, 26. Decembra 2006, 18:51

len ten ma hydrauliku,,,,, aspon starsie mali,,,, ale v casaku je jedno velmo pekne upravene auto,, co ma vzduchovy podvozok,,,, a teda, ze sa da polozit uplne nadol,,, to by sami pacilo,,, predstava, ze pridem na dialnicu a polozim to na nejakych 5 cm a idem je priam omracujuca,,,, ale na nase podmienky sa mi paci,, ze v zime by sa dalo auto zdvihnut hore a nebol by problem,,,, uz len kvoli tomu by som to kupil,,, ale ta cena :cry:

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Elvis » Streda, 27. Decembra 2006, 00:06

chlapci, hlavne si neidealizujte air ride (tak sa ten podvozok vola o ktorom sa tu bavite). je to fakt len na show, v skutocnosti funguje len na efekt, cize ked ho das dole tak by si predpokladal ze to bude tvrde jak svina lebo sa to plazi po zemi a ked to das hore tak to skor bude makke lebo je to vysoke ako off road. zial, funguje to presne opacne
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

ToyoCarE

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Streda, 27. Decembra 2006, 01:19

Elvis napísal:chlapci, hlavne si neidealizujte air ride (tak sa ten podvozok vola o ktorom sa tu bavite). je to fakt len na show, v skutocnosti funguje len na efekt, cize ked ho das dole tak by si predpokladal ze to bude tvrde jak svina lebo sa to plazi po zemi a ked to das hore tak to skor bude makke lebo je to vysoke ako off road. zial, funguje to presne opacne
Elvis,, hmm, ak mas moznost,,, si nejako zozen clanky v AutoTuningu o Seate Ibiza a Skoda Garde,,,, oni to maju,,, je mozne ze to tak funguje,,, ale myslim, ze mi bude uprimne jedno,, ci je to makkeked je to dolu,,, bo na dialnici su jamy zriedkavostou,,,, ide o to,, minimalizovat privod vzduchu ktory ide popod auto,,, samozrejme,,, treba mat zabezpecene chladenie brzd,,, bo ak zavres vzduch pod auto,, nema ich co chladit,,,

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wakkee » Streda, 27. Decembra 2006, 09:14

Steve McSteve napísal:ale myslim, ze mi bude uprimne jedno,, ci je to makkeked je to dolu,,, bo na dialnici su jamy zriedkavostou,,,, ide o to,, minimalizovat privod vzduchu ktory ide popod auto,,, samozrejme,,, treba mat zabezpecene chladenie brzd,,, bo ak zavres vzduch pod auto,, nema ich co chladit,,,
ja ti neviem, ale skusal si niekedy brzdit z 150km/h pri rozhasenom podvozku? Pokial sa to sprava ako vravi elvis, auto sa ti prudko nakloni do predu, odlahci sa zadna cast, zacne byt vdaka tomu nestabilne a nedajboze budes predbiehat, tak uletis z cesty. Ako Citroen C5 to ma super vyriesene, to uz skor adaptivne podvozky od MB, BMW alebo Lexus. Lenze tam aj cena za tlmic sa pohybuje v cenach za nase vozy :lol: :lol:
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
kuro
toyoťák
Príspevky: 712
Dátum registrácie: Piatok, 27. Januára 2006, 16:12
Bydlisko: Íst Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kuro » Streda, 27. Decembra 2006, 11:39

Steve McSteve napísal:
Elvis napísal:chlapci, hlavne si neidealizujte air ride (tak sa ten podvozok vola o ktorom sa tu bavite). je to fakt len na show, v skutocnosti funguje len na efekt, cize ked ho das dole tak by si predpokladal ze to bude tvrde jak svina lebo sa to plazi po zemi a ked to das hore tak to skor bude makke lebo je to vysoke ako off road. zial, funguje to presne opacne
Elvis,, hmm, ak mas moznost,,, si nejako zozen clanky v AutoTuningu o Seate Ibiza a Skoda Garde,,,, oni to maju,,, je mozne ze to tak funguje,,, ale myslim, ze mi bude uprimne jedno,, ci je to makkeked je to dolu,,, bo na dialnici su jamy zriedkavostou,,,, ide o to,, minimalizovat privod vzduchu ktory ide popod auto,,, samozrejme,,, treba mat zabezpecene chladenie brzd,,, bo ak zavres vzduch pod auto,, nema ich co chladit,,,
pišťik--> ty si nejaky odbornik na ibisky a gardecka...??::??? toto je o toyotach... ne o kosackach na trawku... :roll: :lol:
Obrázok
LEXUS IS200
"ex cariňák:-)"
join the 5th celica drivers group on fasbuk

ToyoCarE

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Streda, 27. Decembra 2006, 12:17

kuro napísal:
Steve McSteve napísal:
Elvis napísal:chlapci, hlavne si neidealizujte air ride (tak sa ten podvozok vola o ktorom sa tu bavite). je to fakt len na show, v skutocnosti funguje len na efekt, cize ked ho das dole tak by si predpokladal ze to bude tvrde jak svina lebo sa to plazi po zemi a ked to das hore tak to skor bude makke lebo je to vysoke ako off road. zial, funguje to presne opacne
Elvis,, hmm, ak mas moznost,,, si nejako zozen clanky v AutoTuningu o Seate Ibiza a Skoda Garde,,,, oni to maju,,, je mozne ze to tak funguje,,, ale myslim, ze mi bude uprimne jedno,, ci je to makkeked je to dolu,,, bo na dialnici su jamy zriedkavostou,,,, ide o to,, minimalizovat privod vzduchu ktory ide popod auto,,, samozrejme,,, treba mat zabezpecene chladenie brzd,,, bo ak zavres vzduch pod auto,, nema ich co chladit,,,
pišťik--> ty si nejaky odbornik na ibisky a gardecka...??::??? toto je o toyotach... ne o kosackach na trawku... :roll: :lol:
si ma nepochopil,,,, islo mi len o to,,, ze na tych autach bol vzduchovy podvozok,,,, ked ide o europske auta,,, tak vsetky stoja za...,,,, moj nazor je a vzdy ostane,,, ze u mna je Toyota najlepsie auto na svete,,,, a ak ukazujem na nejake diely na inych autach,, tak len preto,,, lebo ich mozno dat aj na Toyotu,,,

Používateľov profilový obrázok
riso
panic
Príspevky: 137
Dátum registrácie: Utorok, 24. Októbra 2006, 09:52
Bydlisko: Nitra, Trnava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa riso » Štvrtok, 28. Decembra 2006, 19:11

tak tie plasty na tej toyote hore su otrasne. hlavne ten predny spojler. menej je niekedy viac. ;)

a k tym nastavitelnym vzduchovym tlmicom...znie to super a lakavo, ale chalani maju pravdu. ja som vo vsetkych pridavnych veciach na auto velmi opatrny. zmenit spravanie auta sa Ti nemusi v kritiskych situaciach vyplatit. aj ja by som chcel regulovatelny podvozok...hore 20 cm a dole 10 cm nad zemou. teraz som na chate na orave, zislo by sa tych 20, a domov pojdem po dialnici, zislo by sa 10. :) ale ak je to na 10 cm makke a pri zabrzdeni mam odtrhnut predny naraznik, tak dakujem pekne.

a kolko to vlastne stoji?
Toyota Corolla Compact E11 (1999), 1332 cm3, 63 kW, 3d

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Elvis » Piatok, 29. Decembra 2006, 11:01

riso : cca 3000 euro komplet kit
za polovicne prachy zozenies spickovy vyskovo stavitelny podvozok ktory aj bude fungovat a nie len vyzerat...
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Používateľov profilový obrázok
sw pegy
panic
Príspevky: 126
Dátum registrácie: Streda, 22. Februára 2006, 10:13

Príspevok od používateľa sw pegy » Nedeľa, 7. Januára 2007, 16:00

v jednoduchosti je krasa
ObrázokObrázokObrázokObrázok
Carina E, SW 2.0 GLi, 3S-FE, T191

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných