Carina E 2.0i vs GLi vs GTi

všetko o tomto modeli
ToyoCarE

Carina E 2.0i vs GLi vs GTi

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Štvrtok, 7. Decembra 2006, 12:24

Cafffte all,,, kupil som Carinu,, ma 2.0l a vykon 93 kW. Aky je rozdiel medzi nim a verziou ktora ma 98 kW?
Tot po prve a po druhe,,, ak to niekto uz skusal,,, je vela roboty dat tam motor GTi???? Otec ma Celicu a ten vykon/spotreba ma velmi laka,,,,, ak by to bol problem,,, co sa da urobit s mojim motorom aby mal viac vykonu????? Predtym som robil tuning a aj na mototre,,, ale toto je Japonec a s tym nemam az tak vela skusenosti.... Vdakaaa

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Elvis » Štvrtok, 7. Decembra 2006, 12:52

ten rozdiel nie je ziaden.

carina e gti mala totozny motor s celicou 5. generacie, tj 115kw, dva laufy vzadu a kotucove brzdy plus nejake cacky macky.

problem nahodit 3s-ge nie je, ide len o to ci pasuju uchyty na motor/kasnu a kabelaz

kvoli lepsiemu vykonu mozes spravit cokolvek, otazka je kolko chces investovat...
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

ToyoCarE

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Nedeľa, 10. Decembra 2006, 22:20

nechcem ist cestou brutalnej upravy motora, ktora by radikalne zmensila zvotnost,,,,,, potrebujem najst niekoho,,, kto uz menil motor,,, alebo robi s celicami,,,, ak sa najde niekto nech saozve

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných