New Verso

všetko o tomto modeli

Páči sa Vám rádio vo Verse???

Áno
9
64%
Moc sa tam nehodí
0
Žiadne hlasovania
Nie
5
36%
 
Celkom hlasov: 14

PAS
nula
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Štvrtok, 20. Augusta 2009, 20:27
Bydlisko: PCE

New Verso

Príspevok od používateľa PAS » Piatok, 25. Septembra 2009, 23:52

Tak milí Toyoťáci, ako nový úživateľ mám otázku. Sedel už niekto v novom Verse? Mne osobne sa tento model celkom pozdáva...
Dôvody sú trochu osobného charakteru.
PAS

kumari
nula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pondelok, 28. Septembra 2009, 21:49

Re: New Verso

Príspevok od používateľa kumari » Streda, 30. Septembra 2009, 21:03

Neviezol som sa v ňom, ale veeeľmi o ňom uvažujem. Zháňam všetky možné aj nemožné fóra a testy, ale všade je výsledok, že je to nudné auto. Čo je to nudné auto? Má ho niekto? Aké sú jazdné vlastnosti? Je spoľahlivé?

Používateľov profilový obrázok
smutok
Toyota guru
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Marca 2008, 15:12
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: New Verso

Príspevok od používateľa smutok » Štvrtok, 1. Októbra 2009, 08:50

Nudne auto je take co ta spolahlivo a pohodlne odveze z miesta A do miesta B ale ked z neho vystupis tak povies, super uz som tu.
Zabavne je take, z ktoreho vystupis a povies si, skoda, ze ta cesta nebola dlhsia a klukatejsia.
Pokial clovek v aute hlada najme pohodlne cestovanie bez ziadnych emocii tak nudne auto je pre neho ako stvorene, ale pokial si cestu v aute chces prezivat tak potom to nemusi byt to prave. Kazdopadne treba si dohodnut testovaciu jazdu a potom budes mudrejsi, testy ti toho moc nedaju, jedine ze si pozries obrazky.
Asi tolko.
EE111 4EFE ATM3FC, LXH12 2L MTM, SCP10 1NZFE MTM5F, ACV30 2AZFE ATM, ZZE120 4ZZFE MTM5F, KSP90 1KRFE MTM5F, AE111 4AGE MTM6F, NDE180 1NDTV MTM6F, NSP130 1NRFE MTM6FS, ZRE181 1ZRFAE CVT, NHP130 1NZFXE CVT

kumari
nula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pondelok, 28. Septembra 2009, 21:49

Re: New Verso

Príspevok od používateľa kumari » Piatok, 2. Októbra 2009, 02:34

Máš pravdu. Kvôli manželke potrebujem automat (ach tie ženy!) a neviem, či by sa to niekde dalo vyskúšať. Pri objednávke testovacej jazdy cez internet sa nedá vybrať typ motora ani prevodovky. Bol som sa pozrieť na to auto v Krakowe, ale tam, sa nejako s testovacou jazdou nemali. Bol som zvedavý, ako je to s používaním v reálnych podmienkach. Ale vyzerá, že keď si to auto kúpim niekedy koncom/začiatkom roka, budem prvý.

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: New Verso

Príspevok od používateľa grexos » Piatok, 2. Októbra 2009, 07:10

v prvom rade pri kupe versa cakat ze to bude funcar je trosku na hlavu podla mojho nazoru pretoze to je auto s ktoreho pomaly krici rodinnost. ked chces fu ncar kupis si celdu, mrku ale nie verso. to je proste na prepravu osob, veci a cohokolvek ineho. mat tie peniaze urcite by som donho isiel alebo do avensisu ako do rodinneho auta. Skusat som ho neskusal len obdivoval na internete a aj na zraze sme s manzelkou nanho boli pozriet a celkom sa nam pozdavalo. aj ked ave sa nam pacilo viac :D
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

paaalo
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Utorok, 1. Decembra 2009, 10:57

Re: New Verso

Príspevok od používateľa paaalo » Streda, 2. Decembra 2009, 12:01

Mam take jedno doma :) Trosku ta kvalita plastov a potahov mohla byt lepsie.
Ale inak dve "nekompromisne" male deti vzadu zvlada :)

kumari
nula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pondelok, 28. Septembra 2009, 21:49

Re: New Verso

Príspevok od používateľa kumari » Nedeľa, 27. Decembra 2009, 22:17

Pred dvoma tyzdnami mi konecne doviezli moje nove Verso. Som s nim zatial nad mieru spokojny :D Myslim, ze je to dobre auto. Zatial to najlepsie, co som mal (trabant -> skoda 105 -> renault thalia -> Mazda2)

hnatl
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pondelok, 27. Septembra 2010, 20:55

Re: New Verso

Príspevok od používateľa hnatl » Pondelok, 13. Júna 2011, 20:35

ja mam VERSO D4D,motoricky je dobry no plasty su na draka.Spotreba je5,6 -6l, no čakal som viac od kvality prevedenia .To auto nie je na naše super cesty.Momentalne mam problem s hlučnosťov prevodovky.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní