Mithras - Corolla E11

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
Mithras
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Sobota, 1. Septembra 2018, 17:37

Mithras - Corolla E11

Príspevok od používateľa Mithras » Pondelok, 3. Septembra 2018, 17:58

Zdravím Vás. Po mojom dlhom hľadaní auta (z koncernu :D ) som ani neviem ako skončil s Toyotou Corolla 1.4STD za 500€ . Doteraz som jazdil len s dieselom čiže zo začiatku to pre mňa bol trochu zážitok najmä bez otáčkometra ale niečím si ma to auto dostalo a tak som ho nakoniec kúpil.A teraz k autičku.... centrál bol dorábaný,el. okná tiež, lak nieje nič moc ,hrdza ho tiež chytá.
Hneď prvá vec ktorú som riešil bola spínačka ktorá sa zasekávala...neviem čo za vložku mi poslali ale ten krúžok na immo sa tam nevmestil tak som to musel vyriešiť svojsky.Ešte budem musieť poriešiť brzdy vraj to auto dlho stálo a ostatné veci snáď časom .Trochu ma ešte trápi zadná náprava neviem či to práve tak má vyzerať.... :D a všetky tesnenia okolo okien sú akokeby okusané :D
Ak by ste mali tipy a podelili sa bol by som vďačný :) .

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný