DenisLC - Toyota Supra MKIV

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
DenisLC
panic
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Júna 2015, 17:08

Re: DenisLC - Toyota Supra MKIV

Príspevok od používateľa DenisLC » Nedeľa, 25. Decembra 2016, 21:05

teer7 napísal:kraaasa. kamarat doviezol nieco podobne (non turbo, automat) v petrol blue farbe z Irska, takze RHD... takisto sa chysta dat jej trochu dopingu, tak uvidime... drzim palce, nech ta prestavba dobre dopadne a na nejakom zraze nam ju predvedies :D
Vďaka. Myslis tu, co je na predaj? A predpokladám, ze nevyjde tento rok z garáže tak sa ukazovať velmi nebudem, ale niekedy by som chcel ist s ňou na nejaký zraz
1993 Toyota Supra MKIV

Používateľov profilový obrázok
teer7
začiatočník
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Apríla 2008, 21:12
Bydlisko: Bratislava

Re: DenisLC - Toyota Supra MKIV

Príspevok od používateľa teer7 » Utorok, 3. Januára 2017, 18:43

DenisLC napísal:
teer7 napísal:kraaasa. kamarat doviezol nieco podobne (non turbo, automat) v petrol blue farbe z Irska, takze RHD... takisto sa chysta dat jej trochu dopingu, tak uvidime... drzim palce, nech ta prestavba dobre dopadne a na nejakom zraze nam ju predvedies :D
Vďaka. Myslis tu, co je na predaj? A predpokladám, ze nevyjde tento rok z garáže tak sa ukazovať velmi nebudem, ale niekedy by som chcel ist s ňou na nejaký zraz
neviem, ci je na predaj, skor si myslim, ze nie. len nedavno ju doviezol z irska. na FB ma nick Dusan Moral Teflon, skus pozriet :)
Lexus RX400h (2008)
Toyota Corolla Verso 1.6 VVTi (2003)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1997)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1995)

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: DenisLC - Toyota Supra MKIV

Príspevok od používateľa sonnicek » Streda, 4. Januára 2017, 22:23

Je to presne ta ktoru myslite je na predaj ale je to non turbo automat a pravostranka
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Používateľov profilový obrázok
teer7
začiatočník
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Apríla 2008, 21:12
Bydlisko: Bratislava

Re: DenisLC - Toyota Supra MKIV

Príspevok od používateľa teer7 » Piatok, 6. Januára 2017, 23:32

sonnicek napísal:Je to presne ta ktoru myslite je na predaj ale je to non turbo automat a pravostranka
ak si myslel tuto https://www.sportovnivozy.cz/81187-toyo ... bratislava, tak ano, to je dusanova. nevedel som, ze ju predava, doviezol to len nedavno...
Lexus RX400h (2008)
Toyota Corolla Verso 1.6 VVTi (2003)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1997)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1995)

DenisLC
panic
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Júna 2015, 17:08

Re: DenisLC - Toyota Supra MKIV

Príspevok od používateľa DenisLC » Piatok, 3. Augusta 2018, 15:01

Menší up po takmer 2och rokoch :D

Na supre sa zapracovalo...komplet ošetrený podvozok, nové palivové a brzdové vedenia, GO zadnej nápravy s použitím PU silentblokov a kompletného nastaviteľného pruženia zn. TEIN. Veľké brzdy (vpredu 4piest, vzadu 2piest strmene) kotúče vpredu 330mm vzadu 334mm EBC a platničky tak isto EBC. Nový lak. Výfuk komplet od zvodov do konca 3" nerez s titánovou koncovkou zn. Kakimoto. Kolesá japan racing JR3 v prevedení bronze 9x18" et40 s 225/40 pneu vpredu a 10x18" et25 s 255/35 pneu vzadu. Prevedených zopár bežných opráv ktoré si auto vyžadovalo a momentálne je už v garáži 2jz-gte bez vvti, ktorý sa prestavuje na single turbo (garett gt3582r) s manuálnou prevodovkou (getrag z BMW 530d) a bude čakať na osadenie (dúfam, že v zime sa podarí dostať pod kapotu).

Snáď ju hotovú potom niekde predstavím aj klubu, ak sa vôbec ešte robia nejaké stretnutia...
1993 Toyota Supra MKIV

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: DenisLC - Toyota Supra MKIV

Príspevok od používateľa scream » Utorok, 28. Augusta 2018, 10:47

Znie to slubne, drzim prsty :)

BTW nebol si pred rokom v Brezovej s tou suprou? Ja som bol na swifte :)
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných