danielp - Corolla 1,4 combi

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
danielp
nula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Piatok, 23. Septembra 2016, 11:50

danielp - Corolla 1,4 combi

Príspevok od používateľa danielp » Piatok, 23. Septembra 2016, 18:58

Ahoj Toyo forum, Japončíka /made in Turkey/ som kupil na jar 2016 po tom ako som odpísal Mondeo po zrážke z jeleňom pri Piešťanach na dialnici. On to nerozchodil mne pomohol airbag.
Pomaly si na ňu zvykám hoci má o cca 60 koní a 800 kg menej. Corolla mala udajne najazdené 150K ked som kúpil a zatial nežere žiadny olej. Pekne som ju obul a vymenil olej hned po kupe. Urobil som na nej asi 6000 km zatial bez problemov /menšie nedostatky sa samozrejme nájdu/ Foto : https://www.flickr.com/photos/danielpet ... 2895743645 - na fotkách má ešte povodne klesá - teraz ET38 205 60 15 Starostivosť a udržba v porovnaní s predošlým autom je odosť lacnejšia a jednoduchšia. Spotreba - dlhodobá- podľa PC 5,6 - zdása mi to málo /neťažujem sa :) /asi to bude blbosť. Ale pridávam VIF možno to robí tu spotrebu. Pekný deň.

mirecba
panic
Príspevky: 129
Dátum registrácie: Streda, 18. Marca 2009, 08:19
Bydlisko: BA DD

Re: danielp - Corolla 1,4 combi

Príspevok od používateľa mirecba » Pondelok, 26. Septembra 2016, 15:40

Krasna, prajem nech dobre sluzi. Hlavne sa vyhybat divine :twisted:
Toyota Celica 1991 2.0GTi 115kw

ex Karolinka - Toyota Corolla 1996 1,3 16v EFI 55kw

danielp
nula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Piatok, 23. Septembra 2016, 11:50

Re: danielp - Corolla 1,4 combi

Príspevok od používateľa danielp » Pondelok, 10. Októbra 2016, 22:12

ďík, aj tebe veľa happy kilometrov :D

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: danielp - Corolla 1,4 combi

Príspevok od používateľa kuki » Utorok, 11. Októbra 2016, 14:16

Vitaj! Velmi pekne fotky. Priznam sa, ze si normalne nevybavujem, ze by som takuto Corollu combi uz niekedy videl nazivo. A ak, tak v striebornej. Ta tvoja hnedasta farba je paradna, tiez som chcel City-nu v takej farbe. Spotreba moze kludne taka byt, tiez nam Citina zerie +- tak. Mondeo bolo dizlove? Mame v rodine benzinove je to najspolahlivejsie a najnenarocnejsie auto ake sme kedy mali (a to sme mali aj Mazdu aj Toyotu z JPN aj Hondu) Vela stastnych km ;-)
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

danielp
nula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Piatok, 23. Septembra 2016, 11:50

Re: danielp - Corolla 1,4 combi

Príspevok od používateľa danielp » Piatok, 14. Októbra 2016, 21:15

Ahoj ďakujem, ano týchto Corolla kombíkov je dosť málo - asi preto mi padla do oka a ostala vňom nechcel som niečo čo je v každom dome - a su na svoj vek relatívne drahé ak su zachovalé.
Mondeo bolo diesel 2,2 v business ale holanskej výbave teda uplne všetko čo existuje. ten posledný hranatý model 2006. https://www.flickr.com/photos/danielpetrasko/albums Niektoré veci z neho mi v corolle velmi chýbajú ale zvykám si :) Ani ja som nemal s mondeom nejaké zvlašt problemy iba klasické diesel veci: trysky, dvojhmota, čerpadlo, ale kedže chodíš za 5 l nafty nie problem raz za rok nechat porobiť trysky a čerpadlo. Na všetko ostatné, to bol držiak ako hovoríš. A ten podvozok - jedna báseň.
V Corolle idem bud tžd. vymeniť prevod. olej niekedy horšie radí možno dám aj aditívum a rozmýšlam aj o strešnom okne a tempomate, ak je to vobec možné. Telofonovanie v aute som vyriešil s Jabra freeway super vec.

Vela stastnych km ;-)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných