Moncicina - Toyota Corolla e11

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
Moncicina
nula
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Pondelok, 6. Októbra 2014, 15:21

Moncicina - Toyota Corolla e11

Príspevok od používateľa Moncicina » Utorok, 7. Októbra 2014, 15:17

Ahojte, moje meno je Monika a som z Popradu. Toto autíčko sa ku mne dostalo cez deda, ktorý ho kúpil spomedzi 20tich áut ktoré boli ako novinky v roku 1999. No a následne ho občastne používala mama a teraz sa s ním môžem pýšiť ja, keďže si neviem toto auto vynachváliť. Od roku 1999 nebolo nikdy v oprave. Menené sú iba veci, ktoré sú samozrejmosťou, brzdové platničky, tĺmiče a pod. Dúfam, že to pôjde takto aj naďalej. Má nabehané len 97000km, bez stočenia km. Plánujem sa ňu viac postarať, skrášliť a v neposlednom rade vylepšiť možno aj motoricky. Keďže sa veľmi do áut nevyznám, som rada, že som našla túto stránku kde nájdem mnoho užitočných rád ohľadom týchto japončíkov.

http://www.fastimages.eu/?v=1068983176.jpg

Používateľov profilový obrázok
Bebo
Toyota guru
Príspevky: 1015
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
Bydlisko: MT

Re: Moncicina - Toyota Corolla e11

Príspevok od používateľa Bebo » Utorok, 7. Októbra 2014, 22:51

Tak vitaj v klube a Corollka nech dobre sluzi.
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Moncicina - Toyota Corolla e11

Príspevok od používateľa stenky » Štvrtok, 9. Októbra 2014, 02:39

ahoj a vitaj. snad budes mat viac nadsenia pre auto ako 90% registrovanych uzivatelov 8) E11 sa mi vzdy piacila, aspon teda jej 4x4 verzia :D
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: Moncicina - Toyota Corolla e11

Príspevok od používateľa grexos » Štvrtok, 9. Októbra 2014, 08:20

E11 su najsamlepsie skulibabky :) mne je za mojou stale smutno a po veceroch dumam ci nejaku nekupim :D ale teraz ma asi cakaju ine stroje z Toyoty este
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Moncicina - Toyota Corolla e11

Príspevok od používateľa AndyGTP » Štvrtok, 9. Októbra 2014, 23:46

Dnes neskoro vecer som si povzdychol, ze ake pekne auto to je, ked som minal v meste celkom vkusne upraveny cierny hatchback asi na 16" diskoch, Szencz.

Inak dobra rada, ak mas stastie na takto zachovale seriove auto, daj si poradit a moc sa v nom neryp. Maximalne tomu dopraj nejake decentne kozmeticke upravy typu folie, vkusne kolesa. V motore sa neryp. Podla fotky bych to tipol na verziu STD bez otackomera a elektrickych okien, tak ak sa ti v tom velmi chce rypat, zozen si tieto ficury akurat.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných