Lex IS200 (3X)

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
mi16
začiatočník
Príspevky: 292
Dátum registrácie: Štvrtok, 19. Júla 2012, 08:58
Bydlisko: Bratislava

Re: Lex IS200 (3X)

Príspevok od používateľa mi16 » Nedeľa, 9. Júla 2017, 12:58

sry fotku nemam. ale ked to mas zarohom a robi dobre tak si myslim, ze to nema zmysel riesit cez kosice....:P...
tak ako kazde jedno iesko ma problem so zapecenymi voditkami prednych brzd tak aj moje sa po roku dostali k slovu...vybrate, vycistene, namatene a vlozene spat...

mi16
začiatočník
Príspevky: 292
Dátum registrácie: Štvrtok, 19. Júla 2012, 08:58
Bydlisko: Bratislava

Re: Lex IS200 (3X)

Príspevok od používateľa mi16 » Streda, 16. Augusta 2017, 15:47

tak konecne som sa odhodlal dat nastriekat predny naraznik zo zeleneho auta s ostrekovacmi svetiel.. aby toho nebolo malo prisiel novy podnaraznik, prahy a zadny podnaraznik...:)
po namontovani napastovane a navoskovane.. a opat odpocivame v garazi na par dni...

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Lex IS200 (3X)

Príspevok od používateľa spider207 » Sobota, 19. Augusta 2017, 18:22

chvalis sa a nedas foto? lepsie raz vidiet ako 100x citat ;-)

mi16
začiatočník
Príspevky: 292
Dátum registrácie: Štvrtok, 19. Júla 2012, 08:58
Bydlisko: Bratislava

Re: Lex IS200 (3X)

Príspevok od používateľa mi16 » Sobota, 27. Októbra 2018, 12:20

za ten zhruba rok len bežný servis, sviečky, oleje niekoľkokrát... pomaličky budem musieť riešiť zatuhnuté brzdiče a nejaký ten silent na náprave.

mi16
začiatočník
Príspevky: 292
Dátum registrácie: Štvrtok, 19. Júla 2012, 08:58
Bydlisko: Bratislava

Re: Lex IS200 (3X)

Príspevok od používateľa mi16 » Štvrtok, 14. Júla 2022, 11:19

Trošku to tu zakapalo, Lexus mám stále, pred rokmi som si povedal, že keď dosiahne na ODO 3xx xxx km, tak sa bude pomaly riešiť postupná GO.
Takže tohto roku dostalo autíčko nové nápravy, pur strongflex, hardrace horné čapy, predné čápy OEM, tiahla 555, repas riadenia, repas serva, výmana strmeňov, Tein Flex Z... vymenený koncový výfuk, brzdovka, servoolej,
keď už boli nápravy dole, tak sa ošetril podvozok, našťastie to nie je taká tragédia jak na ostatných autách, akurát opäť treba po 8 rokoch vyvariť ľavý koniec prahu... vymenená rúrka od viečka nádrže k nádrži a také malé drobnosti... po nahodení náprav sa rozcinkal asi diff, takže sa bude musieť otvoriť a uvidíme čo Ďalej
aktuálne auto čaká na odvzdušnenie brzd, musim ho o 1cm dvihnúť z pôvodnych nastavení a na geometriu....:)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných