Gabo - Toyota Corolla e10

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
Používateľov profilový obrázok
Gabo
toyoťák
Príspevky: 972
Dátum registrácie: Streda, 31. Mája 2006, 16:53
Bydlisko: Nitra

Gabo - Toyota Corolla e10

Príspevok od používateľa Gabo » Utorok, 13. Novembra 2012, 19:18

Ahojte, no aj ja som sa odhodlal po vyše 6 rokoch sem niečo o mojej Corollke napísať :) Aj keď som sem uz niekedy dával odkaz na stranku, kde mám recenziu, nemuseli to všetci zaznamenat. Klik: http://moje.auto.cz/Gabo1/corollka.html

Dnešným dňom mám naspäť Corollku zo servisu, bolo povymieňané pri 277 770km:

- nová spojka zn. Aisin
- nové predné tlmiče s uložením (používané)
- komplet filtre, t.j. olejový, palivový, vzduchový s motorovým olejom Total Quartz 7000 10W40 a prevodovým olejom (teraz krásne hladučko preraďuje)
- nový dolný silentblok motora
+ pár drobností

Spojkový pedál pracuje tak neuveriteľne hladko a jemne, že sa z toho ešte len spamätávam :) Po ceste domov sa mi noha prispôsobila k citlivosti k spojke a keď som presadol do Citroenu C5, tak som ani necítil, či je, alebo nie je stlačený spojkový pedál :-)

Platil som 315euro. Týmto ďakujem super mechanikovi pánovi Hlavatému z Nových Zámkov.

P.S. Fotky časom doplním ;-)
Toyota Auris TS Hybrid 2016
ex: Toyota Corolla e10 1995
ex: Honda Accord Tourer 2007

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 52 neregistrovaných