moschino-Lexus IS200

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
Používateľov profilový obrázok
moschino
lexusák
Príspevky: 728
Dátum registrácie: Nedeľa, 7. Júna 2009, 23:00
Bydlisko: BA

Re: moschino-Lexus IS200

Príspevok od používateľa moschino » Štvrtok, 5. Januára 2012, 23:17

Spider: áno rozmýšľal som aj nad tým penovým a ma asi najlepšie parametre čo sa týka ceny a výkonu, spotreby. a áno čo chceš poškrabať pri zaleštovaní skrabančekov? :mrgreen: pokiaľ sa to nerobí vonku tak podľa mňa nehrozí žiadne riziko :D BTW: nerobíme showcar a keď niekomu poviem že som leštil auto 5-6 hodín tak si poklepká na čelo:) ale ja som s výsledkom spokojný a ten nádherný odvod vody! no krása musím nabudúce nafotit:)
tú opravnú sadu som si kúpil v Toyote a vyskúšal na rohu kufra kde mám odlupnutý kúsok laku a trosku to pomohlo no po pravde som to robil za zlých teplotných podmienok a celkom narýchlo no výsledok je ako tak dobrý.... 8)

K7LEXUS: ďakujem, v koži sa proste cíti človek tak luxusno-lexusne...... aj keď má veľa neprajníkov čo vravia že je v zime studena a v lete vrela..... :mrgreen:

sonnicek: tiež ďakujem, snažím sa starať aj keď momentálne mi počasie vôbec nepraje :)
porovnanie s Corolla? to sa nedá proste to auto je trošku úplne niekde inde pôvodnou cenou a kategóriou..... no majú spoločného ducha ktorý sála s Japonska, kvalitou, spracovaním a použitými materiálmi.....
už to tu bolo ako všetko tak to len zopakujem prepáč BMW: radosť s jazdy
a je mi ľúto keď zamykám a pozerám s okna ako tam sám stojí
čo sa týka svetiel tak sú myslím že nejaké silvania a nie sú biele aspoň myslím... :) proste to na tej fotke tak pekne vyšlo no rátaj že bola hmla tak sa aj inak láme svetlo a mení trošku farby a obrysovky sú žlté to viem určite:)
EX: TOYOTA Corolla E11

ist das auto und LEXUS!

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: moschino-Lexus IS200

Príspevok od používateľa spider207 » Piatok, 6. Januára 2012, 11:09

to s tymi skrabancekmi si aj ja vravim :D inak 5-6hod je celkom v pohode, ja ked budem robit jedneho krasneho dna kompletku (umytie - clay - lestenie - ochrana, + kolesa, interier, motor a pod) tak to bude tak na 3 dni roboty :D njn, velky chlapci - velke hracky :mrgreen: btw, to s tym bmw si aj ja vravim, vsak som jedno mal, ale Lex mi sedi omnoho viac (aj filozofiou a inymi vecami)..

heh, porovnanie s rollkou? to sa ani moc neda, ta je uplne inak zamerana ako Lex.. sa smejem, vela mojich kolegov si nedavno kupilo nove auta, rozne seaty, fordy a pod, vyvalili za to 2-3x tolko ako ja a ked z casu na cas niekoho zoberiem tak pri prvom sadnuti nechape :mrgreen: kozicka, alkantara, pohodlie, licovanie dielov, super vybava, nikde nic nevrzga, neklepe.. ani mi nechcu verit, ze auto ma davno cez 10 rokov :D

Používateľov profilový obrázok
moschino
lexusák
Príspevky: 728
Dátum registrácie: Nedeľa, 7. Júna 2009, 23:00
Bydlisko: BA

Re: moschino-Lexus IS200

Príspevok od používateľa moschino » Nedeľa, 15. Januára 2012, 14:58

Na pumpe kupujem dialnicnu znamku a chalan v kasse sa pyta to je is200? Som normalne ostal prekvapeny :D
EX: TOYOTA Corolla E11

ist das auto und LEXUS!

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: moschino-Lexus IS200

Príspevok od používateľa spider207 » Nedeľa, 15. Januára 2012, 16:56

Hehe, dobreeee... toto s nejakou Rollkou alebo Ave nezazijes, ze? :D
Mna minule tiez potesilo ked som isiel dat nakup do mojho auta a pri nom bol otecko s takym malym dievcatkom a to dievcatko sa spytalo: Oci, co je toto za auto? Take nepoznam. A on jej s takym uznanim vravi: mmm, to je Lexus. :D Sranda veru, to male bolo zlate :)

Používateľov profilový obrázok
stefan-celica
Toyota guru
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 20:07
Bydlisko: Slovensko

Re: moschino-Lexus IS200

Príspevok od používateľa stefan-celica » Nedeľa, 15. Januára 2012, 17:25

mi 6g. to mame opacne "Co je to za auto s tymi 4-mi skaredymi svetlami" :D
Toyota Celica T20 ST202 129kw 3SGE McPherson :) 376 916km, Evans Coolants, K&N, PUR 80Sh
Renault Trafic 2.0dci M9R L2H1 toto auto my bol čert dlžný
Subaru Legacy AWD 2.0 boxer EJ20 318 000km

Používateľov profilový obrázok
lukasc
začiatočník
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 20. Júla 2011, 17:58
Bydlisko: Brezno

Re: moschino-Lexus IS200

Príspevok od používateľa lukasc » Nedeľa, 15. Januára 2012, 17:36

mna sa tiez pytal jeden postarsi ujo na parkovisku pred teskom, ze co je to za auto :D

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: moschino-Lexus IS200

Príspevok od používateľa ondrik » Nedeľa, 15. Januára 2012, 22:02

Budte radi, ja som sa dozvedel ze sa vozim na "starom hyundai coupe"... :mrgreen:
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Používateľov profilový obrázok
moschino
lexusák
Príspevky: 728
Dátum registrácie: Nedeľa, 7. Júna 2009, 23:00
Bydlisko: BA

Re: moschino-Lexus IS200

Príspevok od používateľa moschino » Nedeľa, 15. Januára 2012, 22:06

To ja ked som mal este Rollu tak mi kolega povedal ze mam Daewoo :D

No a vlastne ten chalan co sa ma pytal tak ma zaroven aj nasral lebo uvazuje o kupe :?
EX: TOYOTA Corolla E11

ist das auto und LEXUS!

C3rn0
začiatočník
Príspevky: 323
Dátum registrácie: Utorok, 20. Marca 2007, 09:30
Bydlisko: 90%BA - 10%Spisska Nova Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: moschino-Lexus IS200

Príspevok od používateľa C3rn0 » Nedeľa, 15. Januára 2012, 23:31

chlapci, chlapci. Pozor na narazky na skulave toyoty a ine hjundaje, lebo sa vam to na tomto fore nepekne vrati ;).

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: moschino-Lexus IS200

Príspevok od používateľa sonnicek » Pondelok, 16. Januára 2012, 10:06

cerno nevesaj ich hned za gule do prievanu :-D kazdy co prispieva pravidelne na forum by za svoju toyotu/lexa polozil aj ruku do ohna ;-)
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Používateľov profilový obrázok
stefan-celica
Toyota guru
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 20:07
Bydlisko: Slovensko

Re: moschino-Lexus IS200

Príspevok od používateľa stefan-celica » Pondelok, 16. Januára 2012, 18:58

ondrik napísal:Budte radi, ja som sa dozvedel ze sa vozim na "starom hyundai coupe"... :mrgreen:

mne tiez vravia, minule som ta videl tam a tam, tam si zase stal a samozrejme co videli Hundai Cupe :evil:

neviem ako si mozu tieto auta mylit, su uplne odlisne a nase 4 svetla su takmer jedinecne 8)
Toyota Celica T20 ST202 129kw 3SGE McPherson :) 376 916km, Evans Coolants, K&N, PUR 80Sh
Renault Trafic 2.0dci M9R L2H1 toto auto my bol čert dlžný
Subaru Legacy AWD 2.0 boxer EJ20 318 000km

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: moschino-Lexus IS200

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 16. Januára 2012, 19:26

moschino napísal:To ja ked som mal este Rollu tak mi kolega povedal ze mam Daewoo :D

No a vlastne ten chalan co sa ma pytal tak ma zaroven aj nasral lebo uvazuje o kupe :?
Hej hej, dlho dlho boli aj na tomto fóre nejaké 2-3ks a ked som kúpil ja tak zrazu nás tu je ako zrniek piesku :D

Používateľov profilový obrázok
moschino
lexusák
Príspevky: 728
Dátum registrácie: Nedeľa, 7. Júna 2009, 23:00
Bydlisko: BA

Re: moschino-Lexus IS200

Príspevok od používateľa moschino » Pondelok, 16. Januára 2012, 20:50

No Spider nechcem ta vinit s poctu IS no ta tvoja recenzia..... Ty by si predal aj zhrdzaveneho trabanta :D ale inak ok tychto auticok nikdy nebude ak skodoviek:D BTW.: prave si zas pochvalujem audio tu jeho silu basy a to ze za polku nedokazem otocit gombik proste toto ,,lietadlo,, ma vzdy rezervu(jasne ze v dobrom) :D
EX: TOYOTA Corolla E11

ist das auto und LEXUS!

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: moschino-Lexus IS200

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 16. Januára 2012, 20:58

No tak bolo to pisane este v euforii, ale v zasade sa nic nezmenilo ani po takom dlhom case :D audio si tiez neviem vynachvalit, ta polovicka je asi magicka hranica, nie a nie sa cez nu dostat :D ak teda nechcem byt hluchy, ze.. :mrgreen:

Používateľov profilový obrázok
Bebo
Toyota guru
Príspevky: 1015
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
Bydlisko: MT

Re: moschino-Lexus IS200

Príspevok od používateľa Bebo » Pondelok, 16. Januára 2012, 21:47

Vase auta si mylia s roznymi Daewoo a Hyundaimi :lol: , ja ked spomeniem, ze mam Previu, tak 98% ludi vobec netusi, o com hovorim :roll:.
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných